Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

Glejte.. jaz pa sem razmišljal, da bi to meli popoldne. Ker če logično pogledate. Večina nas ma LEDice al pa neonke spodaj in bi to prav fantastično zgledalo ponoči ko se bi furalo enih 20 komadov z lučkavi :) :) :) pravi lightshow :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ce bi ne ta tedn ko pride ampak naslednji?

Da se lahko kolegu skutera dama strihta pa lučke gor naredima :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matejcek se mi zdi je do nedelje na morju(morn slvkota vprasat),tomaz nevem do kdaj je ka bom poklico pa vpraso ce se mi bo javo

Ej kdo je že Tomaž ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da da. meni je vseeno kdaj:D samo da ne bo skuter prej zaribo, tak da cimprej:D

v ljubljano pa itak gremo. magari jaz pa robi sama, ne? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem že predlagal ta vikend. Zdaj en dan se mormo zmenit, ker tak, da bi vsi imeli cajt to nebo šlo. Iz moje strani lahko pride min. 10 komadov. Tu iz našim bregov mislim to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem že predlagal ta vikend. Zdaj en dan se mormo zmenit, ker tak, da bi vsi imeli cajt to nebo šlo. Iz moje strani lahko pride min. 10 komadov. Tu iz našim bregov mislim to.

v nedeljo bi lahko

pa v soboto tudi mogoče, samo te eni mamo druge načrte :D (pa ne samo jas) :D

npr. v nedeljo popoldne bi blo kul, ko se vsi zbudimo z fajnim pijanim tigrom :D btw. ptujska noč je v soboto :D

jas sn za to nedeljo :)

kdaj prije tomaž iz morja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem že predlagal ta vikend. Zdaj en dan se mormo zmenit, ker tak, da bi vsi imeli cajt to nebo šlo. Iz moje strani lahko pride min. 10 komadov. Tu iz našim bregov mislim to.

Ze danes sem zaradi tekme se odpovedo glisiranju po vodi pa sn mogo ze ob pol 3-ih it domu :angry: V petek pa grem spet dol se mi zdi da bom spet lahko glisiro :D :D :D Tak da bo miting verjetno brez mene ce pa bi mel keri moj motor pa mi placa nekaj pa se pela :D :D :lol: :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa naslednji vikend? Bi šlo?

Pa predlgajte tudi nekaj lokacij. Nekje, kjer je prostor, pa nekje kjer nismo bogu za hrbtom, da smo vidni ;) :D = trg svobode :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa naslednji vikend? Bi šlo?

Pa predlgajte tudi nekaj lokacij. Nekje, kjer je prostor, pa nekje kjer nismo bogu za hrbtom, da smo vidni ;) :D = trg svobode :D

prek citija, pr hambija, za ene ki smo nonstop lačni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prek citija, pr hambija, za ene ki smo nonstop lačni :D

Kuj na enem kmeckem turizmu se dobimo :lol: :lol: Pa bomo meli placa zadosti pa se najedla se boma pero :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomaž je že prišo iz morja, pa gre delat :( Kurba je polnozaposlen. Mogoče pa bo vseeno v LJ že takrat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odrili smo en dober plac. Tam na Ptujski pri bencinski črpalki, če se pelješ iz maribora dol. Tam čist zraven pumpe je bila v časih ena sedaj zapuščena gosilna mislim da Odisej al nekaj takega. Tam je prazne parikirišče srednje velikosti pa še pumpa je blizu (za tist, ki jim po 10 litrov žere :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odrili smo en dober plac. Tam na Ptujski pri bencinski črpalki, če se pelješ iz maribora dol. Tam čist zraven pumpe je bila v časih ena sedaj zapuščena gosilna mislim da Odisej al nekaj takega. Tam je prazne parikirišče srednje velikosti pa še pumpa je blizu (za tist, ki jim po 10 litrov žere :D )

tak btw. si opazo ke piše gor na tej gostilni? :D

matej vučanovič

mr. slafko

vuča

matejček

...

veš kera 2 freaka sta to podpisana?

eden iz med njiju je naš zloglasni vozač malih avtekov matej :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak btw. si opazo ke piše gor na tej gostilni? :D

matej vučanovič

mr. slafko

vuča

matejček

...

veš kera 2 freaka sta to podpisana?

eden iz med njiju je naš zloglasni vozač malih avtekov matej :lol:

Glih to sn ravno zdaj htel povedat ja...to sta matej pa Mr.Slafko delala ko jima je bil dugi cajt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je blo prvo kar sem videl. Še dobro, da sta izbrala takšno nevpadljivo živo vijolično barvo :D

A ni dober plac ;) <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa za Tamom tam na tudi zivi bog nebo nikam naganjo :)

tam ko je bolši sejem?

tam je ja puno čokoladnih? :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ves ki je panonska :angry: Ce gremo cist tam dol nebi blo panike :) Samo vseeno cujejo oni to taj pa ze pridejo k&Co :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene sploh ne zanima kje, ker je lahko to sredi njive:)

vi se pa zberite malo pa povej datum in uro, da jaz pridrvim tja in pokazem moj "playboy zajcek logo" speedfight 1,5.

jrk0 has spoken.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako lino prav mas ko bote meli fiksni termin me eno uro pred pricetkom rufnite pa priletim jaz tja z sveto trojico :) :) Ce pa bom na morji spet te pa me nebote vidli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!