Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

Ja jaz sem včeraj bil tam pa je blo zaprto. Samo ne vem, kdaj sem bil, če je blo pred 17.00 al kasneje. Bilo pa je tukaj nekje. V ponedeljek grem gledat tja, če dela, ker tak se ne morem vozit. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vec sveck probaj pa bo to to :) :) KAj ti prinesem danes ene 3-4komade??

roba jas še mam ene 3-4 svečke tvoje :D :D

si pozabo na njih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj roba jas še mam ene 3-4 svečke tvoje :D :D

si pozabo na njih?

vem ja da jih mas :) KAj si doma danes al delas???KEr ce ne bi amlo priso okoli ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj roba jas še mam ene 3-4 svečke tvoje :D :D

si pozabo na njih?

vem ja da jih mas :) KAj si doma danes al delas???KEr ce ne bi amlo priso okoli ne :)

sn doma jas, neja delam, ti samo priji, okrog 5ih sn zmejen z dekline, samo še ni 100% da bo ona lahko, ker bo najbrž doma poleg glejala kak ji foter in boter skup skutera šraufata, moje pomoči pa baje ne rabijo :(

ti samo priji, boma šla vkup tja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi ste pa spet odplavali v druge vode :)

Kaj zaj? Kdaj mate cajt?

Najboljše bi blo med vikendom, al pa med tednom popoldne (da še lahko lučke vse vidimo zvečer) :)

Za kaj ste najbolj zainteresirani?

Samo.. nebi blo ql se malo po mestu pelat 20-30 ludi na skuterjih z lučkami? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj? Kdaj mate cajt?

Najboljše bi blo med vikendom, al pa med tednom popoldne (da še lahko lučke vse vidimo zvečer) :)

Za kaj ste najbolj zainteresirani?

Samo.. nebi blo ql se malo po mestu pelat 20-30 ludi na skuterjih z lučkami? :)

Cujes ti mi mamo v nedeljo miting :) :) Tak da nena zaj tu nekaj kdaj mamo cajt....vi si ga morte vsze...Pa se bo grega povedo podrobneje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Roba, si zamisliš, da bi ga njegova punca nesla s Vivacitiyem :D

Si predstavlas to ko bi prvo tebe po tujsi spizdla pol pa se mimo mene :) :) Pomojem bi se v zemlo zakopala od jeze pa sramote :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Roba, si zamisliš, da bi ga njegova punca nesla s Vivacitiyem :D

Si predstavlas to ko bi prvo tebe po tujsi spizdla pol pa se mimo mene :) :) Pomojem bi se v zemlo zakopala od jeze pa sramote :)

hehehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas se nebi v zemlo pogrezno. Enostavno bi se delal, da sn pretežki, pa zato negre :D Škoda, da mate v nedeljo miting, jas pa sn glih v Ljubljani :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da mate v nedeljo miting, jas pa sn glih v Ljubljani :(

Se to ni fiksno to so pac oni tak reli da bi meli v nedeljo zaradi mene lahko mamo v soboto,petek al pa na nikolovo nedeljo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej napiso nas ponesreceni organizator grega(oki) se priso do za kljucka da bo mitnig v nedeljo 10.8-ga pri tus centru na pobrezju ob 17-ih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a pol velja za Celje???

LP

Da pridemo v celje???Mislim da nebomo hodli dol..verjetno drugic al pa ze kar cez 1 tedn..to je zaj tak da se skup zberemo pa recemo kako pa tak ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, samo brez alkohola, da nebom kakih novic o nesrečah skuteristov iz maribora na morju čito!!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol pa mislim da ni problemov....

TISTI KO MISLITE PRIT NA MITING PRIDITE 10.8. OB 17.00 NA TUŠ-PARKIRIŠČE NA POBREŽJU.

PA OBVESTITE VSE SKUTERAŠE, KI BI BLI ZAINTERESIRANI.

Tak. pa konec debate ;)

aja...

BTW: bomo dali kako omejitev glede udeležencev? (vrsta motorja, spol :->) Pomojem ni potrebno.. Fajn bi blo da bi še kakšno dekletce na skuterčku prišlo.. Za vrsto APNov pa mislim da ni skrbi.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!