Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

Predlagam da za postojanke si zmislimo neke noviga.

Ker so do zdaj ble VEDNO iste.

Kolegi iz Ptuja so mi to rekli in tudi jaz sem takega mnenja.

Maribora jaz glih ne poznam dobro (hodim samo v šolo tja) zato naj se nekaj mariborčanov vkup vsede in se zmeni za nove postojanke.

Mislim da to govorim v imenu vseh :)

Ker drgač bojo že mitingi taki .... :doze: :doze: :doze: :doze: <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če bi se ustavli na športnem letališču na Skokah??

Samo ne vem no.. rondo bi nekak mogo bit poleg :)

Al pa obrambni dol v Pekrah itd itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko gremo do kođaka se gremo po centru maribora pelat mimo pasaže pa pol se v parka malo :D :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Ena sick ideja :D

Gremo v soboto ob 23.00 vsi na oni rondo pred Štukom, pa gumo žgemo, da je vse v dimu :D :D Pol pa seveda spičimo, ko plavci pridejo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To tudi ja, k štuki gremo pa se v krog vozimo v rondoji onem malem pa se v obratno smer pa seveda dol ga zaperemo :D :D :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Ena sick ideja :D

Gremo v soboto ob 23.00 vsi na oni rondo pred Štukom, pa gumo žgemo, da je vse v dimu :D :D Pol pa seveda spičimo, ko plavci pridejo :D

pa pol čez koroškega... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja da vidimo njegove predelave :lol1: :lol1: , pa kolko se more to it :D , samo ko voznika vodis te ti mine :) , ker oni se nesme hitro vozit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to je bivsi Aerox_R, nato je bil Polini...... ampak vedno ves da je to on ne glede na nick :) :lol1: ker vedno isto začne vprašanje: kolko bi sol ci bi jaz to........ pol pa: kaj pa ci bi to namesto tega.....itd itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mali je meni reko če mu prodam original filter od aeroxa za 2k :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

pa gnjavo je če bo se lahko z org. filtrom vozo na 19mm fergazer, pa mu nisn samo 2x reko da NEVEM a oni še kuj .... :wacko: :wacko: :wacko: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no totega malega sem vido gnes na postaji.....se kuj brez filtra fura :wacko: , nič da bi kako štunfo gor mel nix (ka bi mu le smet no3 potegnilo pa ribnilo :rolleyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj predlog za miting: drag race na letališču(seveda se to pove šele na mitingu, da ne bi slučajno kaki policaji bluzli doli naokol..) ali pa kje drugje, da bi blo malo zanimivo oz. da bi se kaj dogajalo.

lahko pa tudi izpod pohorja se gre na turo na pohotje oz. na Belvi. Gori na vrhu je za tiste ko jim skuteri fejst pijejo tudi črpalka, edina pomanjklivost je ta, da točijo samo nafto, ni 95 pa 98ke :lol1:

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa to. Zberemo se pod pohorjem, potem samo ravno do letališča (drag race kdo hoče) nato pa čez miklavž, duplek za smer malečnik, čez malečnik na pobrežje ali pa zrkovce. Potem pa na štuka :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mi v parku smo se drugacne ideje dane spomnili in sicer dobimo se pod pohorjem se zberemo zberemo prijave za drag race razvrstimo skuterje po klasah in startih stevilkah in se odpravimo na Marles tam pa vdarimo drag race v pravm pomenu besede.Klase pa sestavimo tako:

-50ccm Orginal

-50ccm Izpuh+(vario,sklopka..)

-70ccm

-70ccm Mid race

-70ccm High End :D

-125

Potem pa kateri zmaga v 50 orginal gre z 50 Izpuh,50 izpuh z 70,70 z 70 Mid Race,70 Mid Race z 70 High End,70High end pa z 125.

Kaj pravite na to bi slo? :hmm: Pomojem bi blo to to....Pa se ne gremo tolko vozit pa pac vec casa na drag racu prebijemo.

P.S: dj_runner&[2fast4u] kaj je z vama bo letelo? :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!