Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

aerox men je tud gnjavo za originalni filter :lol1: :lol1: , baje je svojega frendu posodo samo ga bo dobo nazaj je reko :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='20 Sep 2004 @ 21:25'] ql je ja treba to uprizorit :)

Tvoja naloga v soli ta teden sposodi si pisalo z katerim se pise po beli tabli :) rabimo za startne stevilke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz prnesem 5m meter :D :D :D rabimo še samo prostovolca :) da bo zmero

al pa bolša zamisel geotrikotnik

Popravljeno . Popravil [2fast4u]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='20 Sep 2004 @ 21:51'] jaz prnesem 5m meter :D :D :D rabimo še samo prostovolca :) da bo zmero

al pa bolša zamisel geotrikotnik

Mam jaz doma 20 oz. 40m meter :) Tak da ni panike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mam prej omenjene riši-briši flumastre :naughty:

Te pa tak ni panike jaz mam startno stevilko #13 :)

Lahko bi se meli styling competition.Najbolsi izgleded,najbolsi racing izgled....Kaj pravite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Roba_ za ono ko si napiso za race: EXCELENT!!, ce bo tak te ziher pridem jaz pa ploj se bo vrjetno, ruda pa ma oba sfukana :).....Sam jaz sem vceri pelo do Tomota ga da ga cist nastela pa vse menja kaj je sfukano, tak da upam da bo do mittinga....we`ll see. Ce bo se vidimo.

P.S.:

Sam _Roba_ zaj res glej da bo tak ko si reko, lepo spored pa je to to....Aja pa se ena mala informacija. Vceraj ko sem skuter k tomotu pelo sem reko da nas je blo 130 zdnjic na mitingu. Pa je Tomo reko da zaj je on dobo zeleno luc da cez zimo opinali enga DiTecha v nulo vse Malossi najboljse kaj je, pol pa naslednje leto on tud pride na mitting z tem, pa bomo vidli kaj gre najbolj je reko :). Pa sem reko da si ti kr fajn hiter, pa je reko sej bos vido kak DiTech gre ce ga nastavis tak ko more bit :)))....Pa sem reko ok.I hope that dreams will come reality. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!