Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

Em aja, glede stylinga sem se pozabo prej napisat. LoL, nebi rajsi to meli kr te lahko jaz edino zmagam v kategoriji: NAJBOLJ POSOBAN SKUTER :)))), zato kr mi je skoda dat dnara za novo strihanje, rajsi za kaj bol pametnega sparam :).:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LoVeR-PBG sem vido tvojega pri tomotu :) Tud za Ditecha ze vem dolgo .) Je reko da bo zdaj cez zimo nekaj skup spocal in spomladi bomo eno primerjalno naredli :naughty: Sem ze reko cez zimo mores robi nekaj novega skup spocat :) Ja lusna zima bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em aja, glede stylinga sem se pozabo prej napisat. LoL, nebi rajsi to meli kr te lahko jaz edino zmagam v kategoriji: NAJBOLJ POSOBAN SKUTER :)))), zato kr mi je skoda dat dnara za novo strihanje, rajsi za kaj bol pametnega sparam :).:P

Ne se mas dva tekmeca [2fast4u] pa Pero :) Samo pero nekaj smugla mislim da bo nova barva v soboto :unsure: 2fast pa tud ma nove nalepke :)

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LoL, sam jaz nevem no ce je mogoce DiTecha tak nafrizirat. Sam Tomo je reko Krepek caki da se prpeljem na mitting pa bos vido kak to gre...Tak da zaj pa nisem vec tak ziher ne :):).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede pospeškov se ga da (s kitom pa ostalimi stvarmi) približat ostalim skutrjem (s tem mislm da majo tud ostali npr. polini gus kit-ne glih kakšnga MHR teama :D ) glede končne pa bolj težko. Več kot realnih 100-105 ne gre (pa še to gre samo če daš notr vse od kita do prenosev, auspuha... ).

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LoL [2fast4u], samo on je full optimist, mu reces ma niti proti mojmu nima sans pa ti rece eh daj nea jamraj, pa reces roba pa gre mimo 125ke pa rece daj nesanjaj :), sam je pa maher za skutere tak da nekaj vrei bo naredo to mors vedet, ce mu auto triglav al kaj je da zeleno luc da lahko naredi kaj hoce :).

P.S.:

BTW, Aprilia RULZ!! :) :) :) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ko smo ze pri tomotu.. jaz samo cakam da on mojo aprilio skup spoca..od 1. sept je tam na aprili.. :> priem na miting ce bo fertik pa ce mi bo ostalo kaj dnara za benz :> jaz sem v drag skupini pod 70gus lepo.. :> hehe.. :>

oni fl00master mam jaz tui.. sponsored by sers :> ce raimo se vec se jih da vec dobit al pa ce so kake posebne zelje po barvi.. :> ceprav mislim da se to na crni barvi glih vidi ne dobro.. :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se mas dva tekmeca [2fast4u] pa Pero :) Samo pero nekaj smugla mislim da bo nova barva v soboto :unsure: 2fast pa tud ma nove nalepke :)

Mislim da me nebo :(

Barva pa že upam da bo do sobote ja, če ne drgač vam bom sliko pokazal tu na motosvetu, ali pa se bom mogoče kdaj prpelo gor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj te s totim bonzyom je samo se neke hvali pa misli da mu re najbolj,jaz poznam enega ko spizdi vsakega ROBA toje on naša legenda ti bonzy pa se ne aneke hvali pa se nena mej za nekega frejera si razumel če ne pa ti to trea malo vun s trajbat.Pa malo se z medom namaži da se bojo vsaj čebele leple na tebe če se že pičke nena pa.Pa če si ti sfuro 180 stopinjski ovinek z 60 kmh sem jaz bicikl al pa si ti gustek :D :D :D BONZY :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero kak to da te nebo?Pa pripelji zeno zraven pa nebos rabo do nje hodit :D :D

Mah saj prvo sem mislo prit.

Pol pa sem si premislo, ker sem bil prepričam da bo spet isti program ki je že booooring. In sem ženi oblubo da ne grem :(

Te pa vidim da bo drag-race :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Če bi prej se to zmenli bi jaz prišo, zaj pa MISLIM da me nebo.

Mogoče bom prišo, samo te nem dugo, ker večer gremo še vun malo :)

Pa upam da bo z skuterom vse sporihtano do sobote. Barvanje MISLIM da bo, morem še par stvari popravit in nastavit, dugo že mam to v načrtu, samo mi nikol ni blo :)

Če pa bo drag-race pa ima da da zmagam v 70ccm Gus kategoriji :D :devil:

Brrrrn brrrrrn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah saj prvo sem mislo prit.

Pol pa sem si premislo, ker sem bil prepričam da bo spet isti program ki je že booooring. In sem ženi oblubo da ne grem :(

Te pa vidim da bo drag-race :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Če bi prej se to zmenli bi jaz prišo, zaj pa MISLIM da me nebo.

Mogoče bom prišo, samo te nem dugo, ker večer gremo še vun malo :)

Pa upam da bo z skuterom vse sporihtano do sobote. Barvanje MISLIM da bo, morem še par stvari popravit in nastavit, dugo že mam to v načrtu, samo mi nikol ni blo :)

Če pa bo drag-race pa ima da da zmagam v 70ccm Gus kategoriji :D :devil:

Brrrrn brrrrrn :D

Daj stevilko se bom jaz z njo zmeno :D :D Povej ji lepo da se zvecer vidita da cez dan si nas :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj te s totim bonzyom je samo se neke hvali pa misli da mu re najbolj,jaz poznam enega ko spizdi vsakega ROBA toje on naša legenda ti bonzy pa se ne aneke hvali pa se nena mej za nekega frejera si razumel če ne pa ti to trea malo vun s trajbat.Pa malo se z medom namaži da se bojo vsaj čebele leple na tebe če se že pičke nena pa.Pa če si ti sfuro 180 stopinjski ovinek z 60 kmh sem jaz bicikl al pa si ti gustek :D :D :D BONZY :BUA:

:blink: :blink: :hmm: :? :huh: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oki,dj_runner,slavko.... .) Tezka bo :)

OK, proti totim še nisn dirkal :)

Škoda da linota nebo, ker še mama odprte račune :D

Aja, joj, skoro sem pozabo, človek je celo predelavo prodal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In sem ženi oblubo da ne grem

Če bi prej se to zmenli bi jaz prišo, zaj pa MISLIM da me nebo.

eh eh .... pero copata :P :P :P joke :D

naj prije ona tui, da bom šo jaz drag race z njo :D :D :D :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh eh .... pero copata :P :P :P joke :D

naj prije ona tui, da bom šo jaz drag race z njo :D :D :D :010

Itak da nimaš šans :D :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lino je vse prodal? :blink: huh se vidi da se nic vec ne cujemo....Torej pero pride :) Legenda :D

Ja lino je skoro celo mašino prodal sosedu Krušiču (rdeči SF).

Ja newem če pridem no !!

Mogoče, naj zaj pride žena na irc, da ji zagnjavim :)

Včere sem ji govoro da ziher nem šo na miting, danes pa bom že gnajvo da grem :D joj joj :D :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!