Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

-50ccm Orginal

-50ccm Izpuh+(vario,sklopka..)

-70ccm

-70ccm Mid race

-70ccm High End :D

-125

Potem pa kateri zmaga v 50 orginal gre z 50 Izpuh,50 izpuh z 70,70 z 70 Mid Race,70 Mid Race z 70 High End,70High end pa z 125.

Robek: daj malo še uro zraven napiši da se bo vedo folk zorganizirat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa italjet maniac more prit, da nas bo čimveč v AC klasi :yea2:

Aja točno ja, AC in LC tudi more bit, ker teoretično ima AC MAJN KILOGRAMOV !!!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robek: daj malo še uro zraven napiši da se bo vedo folk zorganizirat :D

Pero cist odvisno kolk bo prijavlenih.Ker se ves en ma pretezke valcke,drugemu jermen drsi itd... Samo mislim da zdaj tega nebo no vsaj upam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: :angry: :cry: :cry: mene pa kot vse kaže nebo na miting :cry: :cry: danes se peljem, vgasnem skuter pa samo boooo, tisto ko je prej drugače delalo podobno, niti tolko nima moči da bi kolo na štandu zasuko :cry: :( pa tisti del bloka ko je vario tak pajtla da joj, me je že strah da ni gred :cry:

adijo kaki tedn mam, predvčerajšnem mi je telefon crkno, danes pa me najprej skuter da konec pa priem domu, gremo na motosvet pa računalnik zrušen celi, neki virus :wacko: :wacko: mogo formatirat pa jovo na novo

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pero! jaz sem ti v tvoji GUS kategoriji se.. ce bo bog dau.. ce pa on ne pa zenska 100% samo to mi nic ne pomaga ce nem mogo na miting.. :>

da viimo kaj dela TOP gus 12ka fergi pa NRX :> al pa ZX bomo vidli.. :> aja pa luftfilter se ja.. to je pomembna komponenta moci in nasplosno predelave :> hje hje hje.. :> tak da pripravite se da me bote gledli od zadi (vsaj na zacetku ker malo prednosti bi mi lahko dali da nem gli reko da sn biu celi cajt zadi cist) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja aber naturlich.. :> mislim.. po dugem cajtu da se spet prikazem malo na sceni.. :> malo me bo sram ker so plastike spokitane pa to pa se nic pofarbano.. pa kdo bi se sekiral ne.. :> nem najlepsi bom pa najhitrejsi(tut ne) kaj mi ostane..

hm.. izpit za avto pa 2.0 HDi :> hehe :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja aber naturlich.. :> mislim.. po dugem cajtu da se spet prikazem malo na sceni.. :> malo me bo sram ker so plastike spokitane pa to pa se nic pofarbano.. pa kdo bi se sekiral ne.. :> nem najlepsi bom pa najhitrejsi(tut ne) kaj mi ostane..

hm.. izpit za avto pa 2.0 HDi :> hehe :>

Tebe ze od lani nisem vido :) Mors se malo prikazat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aprilia powah, kvaliteta, ki počiva :lol1: :P

zakaj pa te tvojga viim vedno pri tomoti ko sem tam.. :> hehe.. :> je pa res da moja "kvaliteta" pociva ze od zime, ni blo priloznosti niti potrebe po popravilu.. :> recimo.. :> hehe..

roba.. jaz sn te 1x vio ko sem biu tam pri pinokijotu ste se mimo pelali.. :> v bistvu sem 10min prej ze zacel poslusat kaj nekaj ruzi pa gleam okoli pa gleam.. te pa pol vi tam mimo tak pocasi lepo.. :> hehe.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu sem 10min prej ze zacel poslusat kaj nekaj ruzi pa gleam okoli pa gleam.. te pa pol vi tam mimo tak pocasi lepo.. :> hehe.. :P

Verjetno si slisal ko sem ga doma vzgal :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno si slisal ko sem ga doma vzgal :rolleyes:

ne ne ne.. :> z druge strani ste se prpelali.. :> mogoce tam neki od tusa ko si ga vzgal.. :> hehe.. :P :rolleyes: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak hudo pa spet ni. Oki v kategoriji AC mid race sma samo mi2 kolko jaz vem tak da težka bo :naughty: :naughty:

Od kdaj pa ma OKI midrace cilinder ? :huh: :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sploh kdo v AC Corso al pa kaj? samo dj_runner strasi okrog z 75ccm :rolleyes: :)

mausek je meu aluta.. samo je to vse skup stekalo pa si je dau orginal 50cc not.. :> je avto nabavo.. :> hehe.. pametna poteza pravim jaz..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko nekdo prosim točno pove kdaj pa kje je namen met miting?

aja, moj predlog za drag race: iz kategorije 125ccm se naredi 2 ven: ena za 125 ccm stock(čisto zaprto), pa ena za vse ki majo odstranjeno eno ali več blokad :doze: bi blo malo bol fer :D

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!