Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

ujej toti drag pa bo konkretn :yea2: legenda...

samo upam da bo motor vrei laufal do sobote :doze: neke nea vrei spila :? :blink:

bo treba malo pogledat :hmm:

pol pa petardeeee :lol1: :naughty: :naughty:

Sicer jas sem itq v 70 class :naughty: bomo se vidli kak bo... :lol1: :lol1:

_Roba_ se vglasim jas kaj pri tebi pa se zmenimo za 5ek pa tak dalje... :yea2:

Ajd pubeci,sobota bo pestra :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sploh kdo v AC Corso al pa kaj? samo dj_runner strasi okrog z 75ccm :rolleyes: :)

dj_runner, mid race je baje corsa pa to, midva sma navadni gus...

Kaj ti maš 75ccm kit? :blink: :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja prej sem gledal reportazo od Scooter Weekenda 04 pa so meli Drag oz. Sprint na 150m.Torej na kolko bomo mi meli 150 al 201m kolko za zmerit razdaljo dobimo :OK: tak da redcite kolk hocete met :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: :cry: ne :cry: sploh nima moči da bi kolo obrno, tak vsako sec. 1 krat tak pokne ful čudno laufa ko daš gas pa vgasne,:cry:

fergazer sem pogledo vse, narazn vzel pa to, pa ni nič narobe

me je že strah da ni kaj z gredjo al pa cilindrom :cry:

aja pa vario sem pogledo če bi blo tam kaj pa sem ugotovil da mi je perko valčke dal neke kur**** pa je vse z grafitno mastjo namazo, da je kuj teklo ven ko sem šalčko obračo ono, plavali so valčki v masti :xx: :wacko:

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj J'MavrO je mel prometno :blink: :? Ve kdo kaj o tem? :?

V soboto je bil še čist OK :P , samo je pa res, da se mi zdi da nisem motora vido pred šolo zadnje dni :unsure: :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto je bil še čist OK :P , samo je pa res, da se mi zdi da nisem motora vido pred šolo zadnje dni :unsure: :o

V soboto itaq :P Cu sem pravit pa tud 2fast je vido enega ktma razbitega v mladinski al kje ko je sel v solo..Tak da zdaj nevem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jas sem se danes pogovarjal z njim pa je mel prometno pravi :BUA:

baje mu je ena baba prednost vzela :BUA: :BUA:

Kakšno pa je stanje motorja pa njega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je bil tisto on ko sem se mimo peljal :) je motor še ok ! samo olje je steklo po cesti in on je ležal blizu motorja! tak da vejretno ga ni full peglo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: :cry: ne :cry: sploh nima moči da bi kolo obrno, tak vsako sec. 1 krat tak pokne ful čudno laufa ko daš gas pa vgasne,:cry:

fergazer sem pogledo vse, narazn vzel pa to, pa ni nič narobe

me je že strah da ni kaj z gredjo al pa cilindrom :cry:

aja pa vario sem pogledo če bi blo tam kaj pa sem ugotovil da mi je perko valčke dal neke kur**** pa je vse z grafitno mastjo namazo, da je kuj teklo ven ko sem šalčko obračo ono, plavali so valčki v masti :xx: :wacko:

iiii.. to se je meni tut zgodlo.. pa je danes 23eti dan odkar je na servisu.. :> tak da se pripravi ce ne bos sam popravlal.. :> je pa verjetno to da ti je ojnico obrnilo ne glavni gredi za kaki cm.. ful vrei stvar je.. ce se nea da popravit lahko menjas gred.. :> samo baje da ni problem popravit.. meni tomo neke cara ze ful dugo.. dans je reko da bo fertik pa ma telefon izkloplen zaj.. ful vrei.. :>

no.. mogoce pa da mas ti kaki cist drugi problem.. pr meni sma najprej mislila da je nekaj na elektriki.. :> samo meni je masina zablokirala 1x in te mi je to naredlo.. tak da..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z J'Mavrotom je vse vreji!

V torek okol pol 9 zjjutraj je mel prometno ko se je pelo v šolo, posledice so praske na motorju pa da neka z fergijom narobe.On pa ma desno nogo zgorno mišico fejst udarjeno.Tak da malo ''krumpa'', drugo pa HVALA BOGU ni hujšega!! .)

Drgač pa ni bil on kriv ampak neka mlada punca v 206-ki ki mu je na križišču pri občini vzela prednost on je k sreči vozil po omejitvi(ko tak nikol nena ampak takrat je :OK: )tak da je on vdaril v zadne desne vrate z hitrostjo okol 30-40km/h! .)

to je to!motor pa po vsej verjetonsti nebo še nared za na miting! .)

P.S:moj pa je ketno požrzl pa mi je predni zobnik zablokiral tak da upam da bo do sobote vse nared.... .)

aja pa še nekaj za moje pojme še je malo prehitro-miting če tak glejate je bil prešni 20 dni nazaj uziroma bo to ju3! .) tak da nevem no...

lp!dani B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!