Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

Drgač pa ni bil on kriv ampak neka mlada punca v 206-ki ki mu je na križišču pri občini vzela prednost on je k sreči vozil po omejitvi(ko tak nikol nena ampak takrat je :OK: )tak da je on vdaril v zadne desne vrate z hitrostjo okol 30-40km/h! .)

Ja sej, standard motorističnih nesreč. Če se bom že enkrat spotr konkretno, računam da se bom na ta način, da mi bo nekdo vzel prednost. Kolkokrat so mi jo že :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pubeci bo dez ju3.. napovedano je tako ko danes.. pa za dans tut niso napovedovali deza.. :> samo ce se nebomo zaj malo prej zmenli kak pa kaj bo spet vse zmedeno pa bojo eni prisli pol jih ne bo.. tak da..

po mojem nima smisla.. ker se ni nobenmu niti malo za vozit po dezu ce prav predvidevam tak da..

ce pa cete drugace.. kolko vem nas ni malo ko smo cisto brez blatnika odzadaj pa vsi toti filtri pa to.. ne vem no.. mene NE BO.. :> toti vikend ne.. :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tak bi blo najbolse, ce pa bi blo naslednji teden v soboto tudi grdo bi pa lahko naredli v petek :) , samo takrat mislim da nima tolko ljudi cas :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah...simon tebi je lahko govorit... ko si tu blizu doma :D

pa se vreme je neko smotano,tak da ne wem...baje da bo ju3 isto ko dans,raining all day :BUA: se bo treba malo z bogecom pomenit na 4 oci :fight2:

upam da bo lepo da zapalimo v limbusu :yea2:

ayde <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to res :) samo vseeno upam da bo ju3 lepo vreme da se zberemo v čim večjem številu pa se gremo malo pelat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to res smile.gif samo vseeno upam da bo ju3 lepo vreme da se zberemo v čim večjem številu pa se gremo malo pelat biggrin.gif

and DRAG RACE :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aerox:

malo bol pozno sam sem pozabo spremlat pogofor, jaz sem ti tud potencialni nasprotnik :P, zaj ko mi je razpizdlo sam mi bo naredo tomo do sobote, blok je ze zavarit pa je reko da je to bol mocno ko normalno, pa jermenico mi je zrihto, pa delta clutch sem nabavo. tak da jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mitting!!!!!!!!!!!!

WEHAAAAAAAAAAAAAAAAAA

:)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razumem, ker jaz sem se tudi po dežu vozo 1x pa mi je malo za*ebaval skuter :D . Lepo to LoVeR-PBG da boš prišel :notworthy: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja with podloška sem jaz :lol1: :lol1: , bomo vidli ce bo ju3 čas pa finance grem še na aprilio :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja čuj se bom naučil tačas :lol1: :lol1: , za druge stvari pa verjetno nebom vlagal v skutera :) to se bom kupo pa bo, da bo vsaj nekam šlo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!