Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

jaz sn reko da bo dez pa da bi blo bolse prestavit.. :> torej se vidimo spomladi.. :> ce bo bog dau.. :> hehe..

malo slike pa to ja.. :> da vidimo onega po zadni.. :> ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majhen pretep :cry: , slike nevem kdo ma, bosko mi je nekaj pravo da jih ima pa da bo prilepo pa jih ni videt :hmm: , drag race-ov pa je dosti blo, najbolsi pa v zrkovcih [2fast4u] proti celjanu mislim da gavioliu, seveda je naš zmagal :notworthy: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No glih ni bil samo en frajer je vun z bemfe stopo pa me po celadi zažgal :( pa nekaj gnjavo kaj si mislimo pa take... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolsi pa v zrkovcih [2fast4u] proti celjanu mislim da gavioliu, seveda je naš zmagal :notworthy: :)

Pa se v Limbusu proti KX 125 .) Roba Tuning :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa se te niste na njega spravli ce vas je 40 blo :), pa samo helme v roke pa po buci :), kak bi spizdo ce bi lahko LoL

A torej je ok blo....Eh ce je dezevat malo ze zacelo pa malo jih je blo proti zadnjic :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za letos smo končali z sezono in z meetingi! hmz... kaj bomo pa delali čez zimo ? :hmm: :?

Popravljeno . Popravil [2fast4u]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa se te niste na njega spravli ce vas je 40 blo :), pa samo helme v roke pa po buci :), kak bi spizdo ce bi lahko LoL

Ne simon je sam bil jaz sem se pa z avtom mimo peljal pa slucajno vido.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ste zaj teko pametni in NEBOTE še ki eniga mitinga letos naredli !!!!

Ja ce si prej kaj na skut gledal si vido to:

(12:56:02) (BuFu`) <Ush3r> POZOR! VSI STE VABLJENI NA ZADNJI SCOOTER MITING, KI BO TO SOBOTO 02.10.2004!!! ZBEREMO SE POD POHORJEM(PRI VSPENJACI) OB 17.00!!! PRIDITE VSI, DA NAS BO CIM VEC! DOVOLJENI SO TUDI MOTORJI Z VEC KOT 50 KUBIKOV!!!

Kar neke miting bi meli jebemo so ludje oprani :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='26 Sep 2004 @ 13:25'] za letos smo končali z sezono in z meetingi! hmz... kaj bomo pa delali čez zimo ? :hmm: :?

Tako za letos uspesna sezona mitingov zakljucena .) :OK: :naughty: Med zimo pa bomo spet kako presenecenje za drugo leto sestavljali al pa kaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako za letos uspesna sezona mitingov zakljucena wink.gif trance_40_thumbup.gif trance_25_naughty.gif Med zimo pa bomo spet kako presenecenje za drugo leto sestavljali al pa kaj smile.gif

heh to se ve :) neke je že v planu :) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!