Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

zka mate vsi tote trake za kljuce?? ka to je ko se mors pred semaforjem ustavt d te zahakla, tk k letalo na letalonosilki med pristajanjem?? :hmm:

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zka mate vsi tote trake za kljuce?? ka to je ko se mors pred semaforjem ustavt d te zahakla, tk k letalo na letalonosilki med pristajanjem?? :hmm:

O:-)

To sem se tud jaz 1x spraseval pa nisem najdel odgovora na to.Mene tud zanima :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekak nista istočasno štartala .)

štarter bi mogo stat na sredini ceste ene 2 metra pred njima, enako ko to delajo pri avto dragih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tukaj imate posnetek od meetinga kako gre gilera od 2fast4u mimo kawaski-ja 125 kros

tukaj

sn si mislu da bo neki takga. ce en voznik zamudi start, in obenem se zastartat ne zna (tukaj je prakticiral krosovski start - spustis sklopko, pa kar bo bo - za asfalt totalno neprimerno - zgubis obrate in moc, da o zivljenjski dobi ne govorim), pa ce je zadeva se po moznosti v slabsem stanju, lahk v teoriji zmaga tud fico proti formuli.

si upam z gotovostjo trdit, da bi ga KX poknu dol, ce bi le start bil istocasen. ce bi model se znal prakticirat start na asfaltu, pa sploh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!