Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

si upam z gotovostjo trdit, da bi ga KX poknu dol, ce bi le start bil istocasen. ce bi model se znal prakticirat start na asfaltu, pa sploh.

Drug start je bil istocasen KX je se celo malo prej startal pa je runner se vedno trgal.V glaven start gor al dol runner leti tako ko treba.

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drug start je bil istocasen KX je se celo malo prej startal pa je runner se vedno trgal.V glaven start gor al dol runner leti tako ko treba.

se strinjam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U ti mamicu, dobro gre zaj tilenu ja.

Jao, pa še jermen nič ne drsi, pa ma enkrat več kot jaz HP pa še neke poleg, meni pa drsi, ko svija, mamicu..... roba enkrat treba prit do tebe :D tak kot v starih cajtih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bi meu zajle motor sestavlen in registriran, bi vas pozivu na drag... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bi meu zajle motor sestavlen in registriran, bi vas pozivu na drag... :rolleyes:

Samo ti bi res lahko prišo enkrat na kaki miting pogledat, da se spoznamo pa to :)

Miting bo tak komaj drugo leto spet, ko bo bol toplo pa to, tak da še maš ti dovolj časa da skup spraviš tvojo mashino™ :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pride v 5ek ko nimamo kaj za delat wink.gif

hmz... nevem no zaj sem brez kuplonge ostal :( pa jermen malo drsi se mi zdi :(

no probat ni greh ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj te z ovim zokom je nena se upa pelat brez tablice pa je isti ko bonzy..................................................................................... :010 :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj te z ovim zokom je nena se upa pelat brez tablice pa je isti ko bonzy..................................................................................... :010 :lol:

ko bos delal en mesec sam za to d bos placal poloznice sodnika za prekrske, me bos razumel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prešraufa vse kar se vrti, a ene boge tablce pa nemoreš gor dat :OK: :kva2: :kva2:

Se je ni problem gor dat samo jo mam rajsi pod sedezem je doben ne vidi :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!