Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

kaj je te tak smešnega, pač nebo jaz sem samo napiso :D

drugače pa mene sploh ne moti da je 1 klub, pomoje še bolše, v bistvu je pa enako ko prej ker so mitingi bli itak skupni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja priča združitvi :) prav lepo je blo, tauba lahko ti je žal da si to zamudo :lol1: :lol1: , pa tak bo bolse da je en nebo vec prepiranja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem ce so se zmenli, robija vprasaj :) Mi smo bli v brezju pol pa sta Robtech pa OverLord prisla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa mene sploh ne moti da je 1 klub, pomoje še bolše, v bistvu je pa enako ko prej ker so mitingi bli itak skupni :)

Pa se nalepke bomo meli :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tauba se pa to ni nevem kaki vlki strosek za tebe, en burek manj pac :P :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tauba se pa to ni nevem kaki vlki strosek za tebe, en burek manj pac :P :D :lol1:

ja ne

nič več burek peč pokvarjen :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej rabim dnar ja B) ker sem suh ko poper trenutno. tak da če kiremu zaračunam kaj več da se nebo preveč čudo :P :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robtech tihobodi ajši ker mam enih par stvari na lageru za katere sem 100% da so vsi zainteresirani, vem pa tudi da te bojo določene osebe bekspravle tak da zadrži za zobmi svoje komentare. .) :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: :angry: :angry:

če makdo tu neprimerne izjave si to ti, ker si sam napiso '' brez provokacij '' zaj pa si tisti ki to dela.

:angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!