Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

važno je da mam jaz nalepke zastonj :OK: če ne pa veš kaj te čaka :angry: :fight2: že vejo kiga mislim :010 :chase: :grupni: :fight2: :music2: :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To tak drzi, njega se vsi bojijo! Po kolko te bojo nalepke da zacnem sparat? :P :) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradno Sporočilo za MTMovce:

Za vse velja 2x MTM nalepka univerzalna mera to je tam okoli 16cm barva po želji je 500SIT. Zgleda pa nekako tak:

post-26-1096918323.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='4 Oct 2004 @ 19:13'] ja pobita se! :D

vama prinesem nože ? al bota mela kaj druga ?

samo I-robot rox :D :D :D :D

Nebi rajsi z dremlom probala al pa z iskrinim biaxom ko je vecji? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradno Sporočilo za MTMovce:

Za vse velja 2x MTM nalepka univerzalna mera to je tam okoli 16cm barva po želji je 500SIT.

16cm kam jo te naj dam? :hmm: Ce nimam vec prostora :hmm: Prinesi 1x zraven ko prides kaj v brezje na senvice da vidim ce se je kje 16cm prostora :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej 1k za dve nalepki? Bom zacel sparat :lol1: pa ko prineses v brezje bi se jaz probo najt ki palc za nalepke, smao jaz se mam tak zadosti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s turbo tigerom se napadita :D

kaj pa se da samo logo, jaz bi logo mel samo, ker mi je fancy, samo najprej morem skuter dobit da mesto naštudiram :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16cm kam jo te naj dam? :hmm: Ce nimam vec prostora :hmm: Prinesi 1x zraven ko prides kaj v brezje na senvice da vidim ce se je kje 16cm prostora :D

boš dobo bom prišo kaj okoli .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja se da tuji samo logo povej kak vlkega. čuj ciko kaj ti maš scoot pri tomotu :? :? :?

simon ti pa priji v brezje

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pri tomotu je ja ker ne dela, danes sem bil tam, ne ve kaj zajebava verjetno bo mogo mašino narazn vzet, kit je že pogledo, pa je vse ok, samo mu bom da proba orginal prineso, drugače pa je reko da ne ve kaj bi blo, da bo mogo vse razdret že vidim da bom suh ko dobim nazaj skuter :xx:

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuješ ciko kak te misliš da je blo pri meni ko sem elektroniko skuro. Sem biv pri prekotu 4h da smo ugotvili kaj je blo :angry: :angry: :angry: . vse smo rastavli, dopesedno vse, samo blok pa štel sta še bla skup skor sem p______

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojega bo tomo danes narazn vzel mašino ker je semering na sumu :) ker mi pri olni pumpi olje pušča, pa nebi smelo bit mastno tam sploh, pri meni pa olje canka dol počasi(ko ga čez noč pustim opazim na tleh fleke) :topic: smo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!