Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

Lahko ja, samo te bomo dosti dnara vun zmetali za motore :)

Bom te dal na mojega kole od atxa gor pa OnIzOmArE mi bo ferkalajdunge druge naredo pa bo to to :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne, jaz tud razmislam da bi kupil dna pa tak zrihto, ful poceni pride :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj sem slisal ja :? nekajteri bi meli se en miting ker je zdaj na tazadnemu bilo jih bol malo, ker je bilo vreme baje bol tak :wacko: Samo če so se zmenli 3je mitingi na leto nevem kaj vsi nekaj sanjate o mitingih :wacko: Če bo miting vsako nedeljo te bo že res zelo dolgočasno pa nebo tak zanimivo, vglavnem brezveze bo. Če pa bi se radi vozli pa se jih lahko 5 skup zbere pa se lahko grete pelat, ne pa se en miting :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se pravim, samo to pa nerabijo okoli novic o mitingih raznašat, lahko se med samo zmenijo/zmenimo pa se pelemo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dosta je blo z meetingi kaj je folk zmešan al kaj ?

sej pa 3je so čisto dovol na leto čene je res to živa beda če jih bo 15 na leto pm

<_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kai zdaj vsaki ko si bo federce pa valcke menjal bo htel miting met da bo pokazal kak mu gre? :wacko: 3je so bli blo nas je dovol .) Drugo leto pa supermoto miting :rolleyes: :D

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fedrce pa valcke :lol1: :lol1: Se trije so zadosti, samo ce so eni pac malo potegje*i pa si zmišljujejo da bo miting :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam zaj novi benz, sem tankal kdaj bomo te naredli en miting?? :lol1: :lol1: :lol1: (jok3)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gume sem napumpo tak da bo lahko miting :grrr :OK: :yea1:

Popravljeno . Popravil BosTa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!