Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

Ja časi za mitinge so mimo nažalost :cry: vedno bol mrzlo postaja, bo treba skutere pripravit na zimsko spanje počasi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo se morejo pravi motoristi fajn gor oblečt, da jih ne zebe, čeprav se geza še vedno veselo v mikici vozi v šolo :lol1: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am sej je bil sproti vzdrževan :)

samo je šol v k**** en lager, en semering je bil malo poškodovan, pa štartna elektronika v kurcu bla .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja časi za mitinge so mimo nažalost :cry:  vedno bol mrzlo postaja, bo treba skutere pripravit na zimsko spanje počasi :)

ja naslednji teden bo baje spet 20 stopinj tak bomo spet kurblali skutere :OK:

:afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sem jaz tud slišal da bo nasledni teden otoplitev!To mi deli :010 :yea2:

Popravljeno . Popravil BosTa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem ga danes pospravo v zimsko spanje :D , če bo res otoplitev pa da bo lepo vreme te se pa bomo šli malo zapelat :kva2: :yea2: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Vse člane Moto Teama Maribor naprošamo, da nam pošljejo sliko svojega vozila in sebe ter pripadajoče tehnične podatke (Vzdevek, šola, kraj, hobiji, email, tip motorja, letnik, predelave, končna hitrost) kateri bodo objavljeni na klubski internetni strani. Material pošljite na webmaster@mtmteam.org. Slike bodo v najkrajšem možnem času dodane na spletno stran. Zaželjeno bi bilo da nam pošljete tudi kakšne članke, slike tuninga in stylinga.

lep pozdrav MTM crew

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi je zelo žal da slišim take stvari :( . vodstvo scm in mtm kluba se je odločilo da je najboljša rešitev če se kluba združta. s tem smo se strinjali in prišlo je do združitve obeh klubov. mi je pa žal da med motoristi v mariboru prihaja do trenj :BUA: . morali bi vsi skupaj držat.

Popravljeno . Popravil Robtech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!