Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

Je fajn super je  :doze:  Ko se vsi pocez prehitevajo,zavirajo itd.Res super je.Ko bos 1x to dozivel bos vedel o cem govorim....Pa ne zdaj spet rect sej se bomo organizirali in normalno vozili.Taksne zgodbice lahko ateku in mamici za gn8 govorite...

ja vsi bi radi bli cari ne.... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je fajn super je  :doze:  Ko se vsi pocez prehitevajo,zavirajo itd.Res super je.Ko bos 1x to dozivel bos vedel o cem govorim....Pa ne zdaj spet rect sej se bomo organizirali in normalno vozili.Taksne zgodbice lahko ateku in mamici za gn8 govorite...

Ok men je sicer useen kulk jih bo men je važn,da bom tam pa da se bom fajn meu.Pa da spoznam kake nove kolege pa še koga.Npr.ti roba pa še kdo bi se našu.Tak da mi bo v veselje pridet v Mb pa se z vami dužit.Kr kulker vidm ste same legende v Mb-ju.

Sepravi da se drugo leto vidmo na mitingu. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je obup, tista voznja, pa prek rdecih itd. zaradi tega se je moj frend zgubo na prejsnem meetingu. me je klical pa mu nisem znal povedat kje smo, pa sma sla pol na pir raje... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

treba nareti plan kam se gre pa ob kekih...ker na tistem mitingu (mislim da je bil predzadnji :hmm: ) smo se tam pri tuš-i stavli, pa komaj sen si sleko tisto jakno dol, so eni se že naprej pelali

vsaj približno treba dati urnik, da se te ve kam se gre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dok nea tega doživiš nea veš kak je, ko skozi vsak za vsaki cm se natepava pa prehiteva pa lahko samo moliš da ti nea gdo spredi zabremaza al pa odzad pripiči pol pa te še jih 50 pregazi pa se čez tebe zlama :S

najhujše pa je da tega praktično ni mogoče preprečit ker je to pač masa individualcev, še najhujše je v rondoju blo pomoje :) <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bil na zadnem meetingu pač prej nisem hodo ni blo skuta!morem povedat meeting mi je bil vredi sem pa se v 2 skoraj zaleto ker je frik šel v ovinku prehitevav pol pa avto nasproti prišo oni pa točno pred mene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je fajn super je trance_16_dozingoff.gif Ko se vsi pocez prehitevajo,zavirajo itd.Res super je.Ko bos 1x to dozivel bos vedel o cem govorim....Pa ne zdaj spet rect sej se bomo organizirali in normalno vozili.Taksne zgodbice lahko ateku in mamici za gn8 govorite...

se strinjam ne popolnoma :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Je fajn super je  :doze:  Ko se vsi pocez prehitevajo,zavirajo itd.Res super je.Ko bos 1x to dozivel bos vedel o cem govorim....Pa ne zdaj spet rect sej se bomo organizirali in normalno vozili.Taksne zgodbice lahko ateku in mamici za gn8 govorite...

Ja to je res sam lahka bi npr. se s policijo zmenli pac za en krog cez maribor da spremljajo!Menda je ja brezplacno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je res sam lahka bi npr. se s policijo zmenli pac za en krog cez maribor da spremljajo!Menda je ja brezplacno?

Sej kolk se spomnim se da dogovorit pa bi brez problema spremljali.Pa se normalno bi se vozli... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr nas na Ljubečni ko je biu zbor bajkerjev so se pjebi vozl brez čelade pa brez ispita pa registracije pa ni noben nč reku. policaji niso nič nobenmu težil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da...

Em res bi blo dobr da naredimo en zbor...

Se pravi mariborčani + celjska regija.. mogoče še lublana, če se bo kermu dalo.

Men se zdi da je najboljši plac ljubečna tam kjer je poligon..

Problem je ker se je treba zmenit.

Pa za take zbore ful vlke je treba met kup nekih papirjov... pa gostinstvo, varnost, policijo itd. itd. :cry:

Pa tk vete kk je ko pride 100 skuteristov pol pa je tu pa tam kak ko je pametn pa prehiteva kolone pa se igra!! :fight2:

Najboljš bi bla, kaka spretnostna vožnja, tam v ljubečni pša kaka mala nagrada...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da...

Em res bi blo dobr da naredimo en zbor...

Se pravi mariborčani + celjska regija.. mogoče še lublana, če se bo kermu dalo.

Men se zdi da je najboljši plac ljubečna tam kjer je poligon..

Problem je ker se je treba zmenit.

Pa za take zbore ful vlke je treba met kup nekih papirjov... pa gostinstvo, varnost, policijo itd. itd.  :cry:

Pa tk vete kk je ko pride 100 skuteristov pol pa je tu pa tam kak ko je pametn pa prehiteva kolone pa se igra!!  :fight2:

Najboljš bi bla, kaka spretnostna vožnja, tam v ljubečni pša kaka mala nagrada...

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!