Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

Kombi+prikolica  :D  Samo z tem gremo na SA-W  :naughty:

:slap: jao, točno :yes: ......nafta tak zastonj :grim ....... gremo na nizozemsko, Amsterdam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:  jao, točno  :yes: ......nafta tak zastonj  :grim ....... gremo na nizozemsko, Amsterdam  :whistle:

Nafta se mi najbol dopade :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mamileki :)

emm, ne res tak big meeting bi lahk naredli.. seveda ce je tud to v vasem interesu, pa ce se strinjate :) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm, ne res tak big meeting bi lahk naredli.. seveda ce je tud to v vasem interesu, pa ce se strinjate :) :yea1:

Par bi nas ze prislo :) Kombi pa gremo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

eh ,,, če se ne morte zmenti da bi v ms prišli dirke gleat, ne da bi nekam na nizozemsko šli :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo gremo na Ljubečni naredit en fajn miting pol pa gremo lepo kake dirke organizirat dnar skup zberemo postavmo šotore pa use organiziramo pol pa gremo naredit še panoramsko vožnjo čez celje pa okolico.ž

Pomoje bi blo fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

eh ,,, če se ne morte zmenti da bi v ms prišli dirke gleat, ne da bi nekam na nizozemsko šli :yawn:

Kaj te ne...pa bom sam sel na SA Weekend :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo gremo na Ljubečni naredit en fajn miting pol pa gremo lepo kake dirke organizirat dnar skup zberemo postavmo šotore pa use organiziramo pol pa gremo naredit še panoramsko vožnjo čez celje pa okolico.ž

Pomoje bi blo fajn.

Po tej logiki rabimo še rešilce in gasilce ki jih nikol nebomo dobil , če pa že naj pa kar usak 10k prpravi da bomo dnar pobiral .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sm ze reku. ce hoces res zbor, rabis en kup papirovja, od obcine, od policije, varnosti itd. itd.

Js sm pac studiru da bi na ljubecni na poligonu blo dober, pa se poligon je. :) naredimo tekmovanje... pobiramo štartnino in potem sledi ena vlka nagrada :fredy: res pa da ce je velik ljudi so lahka problemi. se posebi z hrupom in kako panoramsko voznjo, ko tk vsi vemo v cem je problem. :cry:

Drugace sem pa js tud za da gremo v amsterdam :) :OK: kaj pravis _Roba_ :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ta vlki miting bo teško naret!!

ker so eni z drugega konca drugi z drugega pol pa nevem kak bi blo ko bi se blo treba tak daleč pelat? :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em....nekaj sem studiral zdaj in sem nastudiral da bi lahko prvi miting nardili maja oz. konec aprila takrat ko so pocitnice...Bi slo skozi? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka pol čakamo gremo narest miting pa je to to.Konec aprila to bi blo idealno za mene kr bom glih do takrat motor zrihtu.Pol pa sam gasa.

Uglavnem datum povejte pa če se prej ne ubijem z frčekom po hosti pol se lahk kej zmenmo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka pol čakamo gremo narest miting pa je to to.Konec aprila to bi blo idealno za mene kr bom glih do takrat motor zrihtu.Pol pa sam gasa.

Uglavnem datum povejte pa če se prej ne ubijem z frčekom po hosti pol se lahk kej zmenmo.  :OK:

Neem takrat mislim da so ravno pocitnice torej mamo vsi cas smo brez obveznosti kakih,toplo je ze bol,motorji bojo zrihtani meni je vsec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neem takrat mislim da so ravno pocitnice torej mamo vsi cas smo brez obveznosti kakih,toplo je ze bol,motorji bojo zrihtani meni je vsec  :D

Tako tako :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!