Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

alo pa pomožnosti kaki petek al pa nedeljo samo ne v soboto mam fusbal

V 5ek je se polno ljudi ni tak prazno vse...V nedeljo se nekak ne spodobi ruzit tak da sobota...Ce je vedno do zdaj blo v soboto se bo zdaj zarad fuzbala nebomo prestavli....pac nebos sel na fuzbal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sem tud za to... velenje pride v maribor!!! :OK: :kva2: ž

pa se potem tam dogovorimo naprej za kak vecji meeting :) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok sobota super sam plac je pomemben enkrat za spremembo bi lahk naredl drugje al pa ne kukr hočete sam jst sm meu u mislih da bi naredl to na Ljubečni da bi pol lahka en race užgal na poligonu tiste gasilce pa rešilce bomo pa že dobil.

Gasilce ni problem kr so tak bliz resilce se bomo pa še zmenl ka pravte.

Če se vam zdi ideja brezvezna pol pa vi povejte kak pa kaj bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj sem ze js to reku :)

problem je v tem kk bodo iz MBja prisli v ljubecno z tk hard tunanimi motorji..

najboljs bi blo da bi naredli spretnostno voznjo, ker bi mel vsak šanse..

dirka je brez veze :)

drag pa tk al tk more bit. to je ze tradicija.

moje mnenje:

naredite vi prvi meeting v MBju potem poleti ko bo res vroce se pa vidimo se nekje v celjskih koncih :) Če mi pridemo v MB nam morte pol vrnat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok sobota super sam plac je pomemben enkrat za spremembo bi lahk naredl drugje al pa ne kukr hočete sam jst sm meu u mislih da bi naredl to na Ljubečni da bi pol lahka en race užgal na poligonu tiste gasilce pa rešilce bomo pa že dobil.

Gasilce ni problem kr so tak bliz resilce se bomo pa še zmenl ka pravte.

Če se vam zdi ideja brezvezna pol pa vi povejte kak pa kaj bo.

Ja tako je neke dirke je cista bedarija, ker se bojo sam motorji razbijal po nepotrebnem pa se prave opreme nima vecino skuteristov ko jo rabis za dirkat! No edina resitev bi bla da se nardi en razpored in lahko naredimo mali drag race contest ! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tako je neke dirke je cista bedarija, ker se bojo sam motorji razbijal po nepotrebnem pa se prave opreme nima vecino skuteristov ko jo rabis za dirkat! No edina resitev bi bla da se nardi en razpored in lahko naredimo mali drag race contest !  :)

No uglavnem neki od tega je treba narest.Pol pa kar je meni najbol ušeč ena odlična panoramska vožnja z policiskem spremstvom.

Pa kot sma se že z zayjem zmenla burnout do kraja da guma useka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam to bi blo najbolš nareset po aprilskem mitingu nekje polet.Julija al pa kdaj kasnej.

Popravljeno . Popravil nitro freek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolse je da prvega nardimo v MB pa se potem na tem mitingu zmenimo kej bi bil naslednji.Se povprasa te na mitingu kak se jim zdi ideja najdemo neko skupno besedo pa je to to... :OK: Je pa res z MB do Ljubecne it z nasimi scooti :xx: :xx: Ker letos jih bo kar dosti z aluti :D Ce ne pa najbol kriticni na prikolico pa v kombi ostali pa se naj vozijo :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uglaunem važn da bojo mitingi pa da se bomo mal bol spoznal pa da bomo užival.

Sam bomo mi z ljubečne mogl počas pelat do MB-ja drgač bo kej usul če jih bomo preveč teral.

Men je najbol važn da pridemo pa je to to. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo vidis. itqk vi pa mi gremo tk skup v MB :) ka se bomo za sebe vozl ce smo pa 20km narazn :)

mater...kake luste mi delate...komi cakam poletje :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da da nas bo čim več pa da bomo kak drag užgal da jst testiram ka zmore moj motor. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dečki, deklice, ateki pa mamice, pač vsi ko zahajate na forum motosveta pod rubriko skuterji. Povejte malo v kirem časovnem obdobju ste med počitnicami doma, pa kake predloge kam bi vse lahko šli, ker kolko vidim nič ne bo iz raznih vseslovenskih meetingov. Tak da, ljubi Mariborčani, je najboljše, da se zmenimo sami. :)

LP

hehe,.. a,.. jaz sem takoj za miting ,.. daj naj me nekdo čimprej obvesti kdaj bo to blo pa to :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!