Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

Prvi predlog:Zacet prej z mitingom ne ob 4-5ih spet....

To zaj praviš ko nimaš luči ne, drugač smo komaj čakali na temo :P :devil: :lol1:

Vsako leto je blo isto, glede tega, kaj se bo počelo. Vsem je že dokurčlo eno in isto (meni tud), ampak ko pa bi trebalo dat konkretne ideje in predloge pa tema. Konkretno moj predlog je, da se enkrat dobimo, vsedemo pa dogovorimo vsaj okvirno kak pa kaj, pa da vsak pove svoje ideje - demokracija :) Saj nismo tak ko deda mraz :) Predlagam tud za začetek da si nas par naroči dolgopričakovane majce, v drugi rundi pa še potem kdor hoče, poberemo naročila in amen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsako leto je blo isto, glede tega, kaj se bo počelo. Vsem je že dokurčlo eno in isto (meni tud), ampak ko pa bi trebalo dat konkretne ideje in predloge pa tema. Konkretno moj predlog je, da se enkrat dobimo, vsedemo pa dogovorimo vsaj okvirno kak pa kaj, pa da vsak pove svoje ideje - demokracija  Saj nismo tak ko deda mraz  Predlagam tud za začetek da si nas par naroči dolgopričakovane majce, v drugi rundi pa še potem kdor hoče, poberemo naročila in amen.

se strinjam! pa treba naredit malo reklamo gdaj bo meeting .... sestanek pa lahko speljemo lepo na izi ... tak da če ma kdo bilo kake predloge .... naj pove ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To zaj praviš ko nimaš luči ne, drugač smo komaj čakali na temo  :P  :devil:  :lol1:

Vsako leto je blo isto, glede tega, kaj se bo počelo. Vsem je že dokurčlo eno in isto (meni tud), ampak ko pa bi trebalo dat konkretne ideje in predloge pa tema. Konkretno moj predlog je, da se enkrat dobimo, vsedemo pa dogovorimo vsaj okvirno kak pa kaj, pa da vsak pove svoje ideje - demokracija  :)  Saj nismo tak ko deda mraz  :)  Predlagam tud za začetek da si nas par naroči dolgopričakovane majce, v drugi rundi pa še potem kdor hoče, poberemo naročila in amen.

Ko bo tema pa na celado leterno pa gasa :lol1: :lol1: :lol1:

No za majce mam eno fajn idejo kaj bi lahko gor dali :naughty: :naughty: Bom prineso pokazat ko se bomo dobili pa ce bo narisano ze do takrat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No za majce mam eno fajn idejo kaj bi lahko gor dali trance_25_naughty.gif trance_25_naughty.gif Bom prineso pokazat ko se bomo dobili pa ce bo narisano ze do takrat biggrin.gif

ma sicer pa še mamo nekaj cajta ne :> glede na to kako je vreme zunaj PM :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To smo do zdaj vedno rekli "eh se se mamo cajt tak gre vuni dez pa mrzlo je" Potem pa nas je vedno cas prehitel in 1,2,3 miting je bil pred vrati :xx: Treba letos malo resnejse vse vzet,drugace bo .... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam! pa treba naredit malo reklamo gdaj bo meeting .... sestanek pa lahko speljemo lepo na izi ... tak da če ma kdo bilo kake predloge .... naj pove ..

Ammm če boste meli majce jas bi tui mel če se da kaj zmenit :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Roba_ je dal najbolsi predlog....z meetingom je treba prej zacet... pa ne ob 3eh,kr to je isto ko ob 4ih al pa 5ih....bzw... :BUA:

majce ? z lahkoto...to bi blo fajn :D mormo se zmenit za en sestanek v bliznji prihodnosti,da neo pisdarij,tak ko je _Roba_ reko.... :hmm:

mislim da bi bil kr dober termin med pocitnicami(itq smo vsi doma)...

pa wsak pove svoje zamisli glede meetinga....

moj drugi predlog bi bil da kjerkoli pac se bomo dobli(vrjetno kr pod pohorjem),

da se razdelimo oz. postavimo 2 po 2...pa se gremo pelat(pa brez bedarij)...se pelemo tak kot prvi pa roka...pol pa pac ki se bomo vstavlali pokazes kaj tvoja masinca zmore...kr bzw da se naturavamo neke u 3 pm...pa se pol folk zaletava,

bi se slucajno prislo do :fight1: :fight1: :fight1:

mormo dogovorit en termin... :OK:

Lp,Slavko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi blo najbolš,da bi bla policija. :)

Sam pol nevem kak bi blo ko bi začel kazni pisat pa scooterje zaplenjevat. :BUA:

Jst nebi rad šou peš domov. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi blo najbolš,da bi bla policija. :) 

Sam pol nevem kak bi blo ko bi začel kazni pisat pa scooterje zaplenjevat. :BUA:

Jst nebi rad šou peš domov. :cry:

Saj menda nebi vedli da so predelani...ker če bi blo spremstvo policije pol bi se itaq vozlo povsod 50 :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej to pravim... to bi blo potrebno...

kr take pis...e kot se dogajajo na meeting-ih to je za znoret...

policaji pa tut niso nori...wsem se derejo skuteri tak da bzw...

kaj sele ko se bota kaki _Roba_ pa _PoKaVeC vletela...

bomo se pozanimali :OK:

Lp

Popravljeno . Popravil SpeedFox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je taka da 2 po 2 nebo klapalo....Ena izjema se vedno najde,da nardi pizdarijo in potem se zacne :angry2: Ze vidim kako bo to....Jaz vam predlagam letos malo po pametni,ker kateri bo iztopal oz. delal sranje bo grdo naspukal....Magari lahko mi ko mamo izpit za avto lahko spremlajmo...En spredaj en zadaj pa konec...

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene mislite jas nisn predlagal škifov al pa kaj,sn samo vprašal na vprašanje ki ga je postavil dj_runner....policijo itaq bzv met,saj se pa te da lepo vozit pa je tudi vredu,ja _Roba_ to je vredu ideja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kake finte tak nori pa spet niso da nebi zaplenli skutov sploh ko bi od _Roba_ vidli brez luči... tak da nevem :blink:

kolko vem roba ma luci :) :) pa ne se zdaj z tem ubadat kak se bomo vozli ampak ki se bomo vozli :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policaji so tak vedno še sami od sebe prišli, tak da jih ne klicat še posebaj :) Če pa kdo vpraša, pa smo pač "kolegi ko se peljemo na sladoled". Nimamo nobenih obveznosti po varnosti itd. ker smo uradno pi*kin dim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bzw take finte neke avto spredaj avto zadaj kaka je razlika ? če je neki avto spredaj ? al pa ga ni ... pa en vodi kolono ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!