Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

Ja taki ki bo asa pičo se more najt vedno :) ne vidim smisla po cesti med voznjo pizdarij delat,če se že pizdarije delajo se naj delajo na kakem parkirišču-zbirališču itd :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a taki ki bo asa pičo se more najt vedno smile.gif ne vidim smisla po cesti med voznjo pizdarij delat,če se že pizdarije delajo se naj delajo na kakem parkirišču-zbirališču itd trance_16_dozingoff.gif

jah tak je ponavadi ja samo če je neki avto spredaj koda se potem ne more asa pičit ?

samo tako vozijo eni je za po pizdit skoro na vsakem meetingu se mi negdo v rit zaleti pm nijam sreče :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ammmm kak te ne,kdo pač pofukla špila med vožnjo pa se naj pela po svoje,kaj mu tezko to povedat?ziher nebo še vedno vstrajal z bedarijami če mu kdo kako pove,al se bo pomiro al pa tak dolgo sranje delal dokler nebojo petarde začele kapat :) upajmo na čim majn tega :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja toti skifi so bedarija...pa tak kot je _OKI_ reko..."mi smo samo prijatli,pa gremo skupaj na sladoled" :OK:

_Roba_ to pa je vreji ja...spremstvo nas samih ki bomo meli izpit oz. ga ze nekateri majo :wub: :wub: :wub:

pa res je, en se bo vedno najdo ko se bo hoto kazat...pa bojo pač šamarčine letele....jeb.t ga... :BUA: :BUA:

za pot se bomo pa se zmenli....mislim da bi lahko uvedli malo vec sprememb...

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Lp,Slavko :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spremstvo??pa dajte no nea morš ztega met na mitingu? ki je to razn pri nas?? :eek: :)

gremo rajš tak kot zadnič rondo dol zapret pa sam kolene brusit!!pa pol spet po možniosti kaki hrvat pride pa zganja svojo pa buta v skuteraše!! :afro1: :fredy: :oops:

heheh to so še bli cajti jaa!!!

let's go ilegal!!! :afro1: :OK: :kva2: :krneki:

lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurac spremstvo,da  avto razbijete  :angry2:  Nic nebo....skuter pa gasa  :wub:

Drag Race bo kaki?  :hmm:  :fredy:

scooterji pokazat kak je, pa kak drag bi tud lahko bil ane? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurac spremstvo,da  avto razbijete  :angry2:  Nic nebo....skuter pa gasa  :wub:

Drag Race bo kaki?  :hmm:  :fredy:

pa itaq boljse brez avtov da se se kaj naredi,samo skuti r0x,saj te naprej 2 pa odzadi 2 pa na sredini 2,ki mir delajo,če ne pomaga pa pač naj gre tisti po svoje :) No nekak tak :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tilen na ircu reko jas pa roba odzadi,ki sta se se skoraj z dj_runner skregala kdo bo odzadaj :) No vsak naj bo kje rmu pase samo da bo lepa voznja:) na parkiriščih pa naj spustijo dušo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben se ni krega jaz sem reko da bom zadaj pa se zacel dret oni pa sem reko dobro pa bom predzadaj tak ko vedno z digitalcem pa se enim zadaj na sedezu :OK: :OK: ja drag race bi mogo bit drugace nima pomena da sem vrgo v skuta not nevem kolko :SS Slafko mi2 se mama neporavnana racune :angry: :angry: :angry: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drag more bit upam da bo kaj konkurence v mojem rangu tongue.gif tongue.gif

boš meu nena se skrbi alex je nabavo replico pa bauman ma corso ... uhu..

Dj_runner nisem se jaz nič dr :) jaz samo povem da sem zadi to pa zato da se mi nebo noben v rit zaletavo! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ka pa na to ste pomisl.

Ka če se kdo v kirga zaleti pa mu scooto razbije.

Ka bo pa pol. :hmm:

A bojo pljuske padale a la ka. :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gavioli ma Replico,Bauman ma Corso,Alex ma Replico,Darjan ma Replico,Lenc ma Repliko,Fire tud....Mas jih kot smetja  :D  :D

:OK: eh pol pa ni promblema :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ka pa na to ste pomisl.

Ka če se kdo v kirga zaleti pa mu scooto razbije.

Ka bo pa pol. :hmm:

A bojo pljuske padale a la ka. :fight1:

Ce bi prebral par strani nazaj bi videl,da so se zaletavali v rit....Doben dobenga ne sili ,da morem kam prit...Vsak je sam za sebe odgovoren.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!