Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

Sej pravim, da ni noben nov... maybe one of us :blink: :angry:

Pač povem kar sem slišal.

Aja pa baje še letos ne bodo kupovali prenosnih valjčkov itd itd, ker majo dovolj dela z illegal avto-dragi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko nastane pizdarija :fredy: ko pošlje toti insider vecino policije iz mb tam pod pohorje ali kje bo pac zbiralisce prej kot si mislimo :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da ma letos policija enga insiderja, ki bo poročal kdaj in kje bodo meetingi.

Tak mi je vsaj stric povedal.

Upam, da jih lahko speljem na napačno lokacijo :)

To pa še zna bit zanimivo :whistle: Keri kurac bi naredo kaj takega :eek: Naš pomoje ne, mogoče njihov :wallbash: Kaj pri milem bogu me nekdo od tega, da gre v tašno stvar? Mogoče misli da opravlja delo v družbeno korist al kaj <_< Kaj nas bodo vseh 130 odpeljali v maricah :slap: Saj pa vsak pride na svojo odgovornost, prostovoljno. Če te lahko zajebavlejo je to zaradi neustreznega skuterja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa še zna bit zanimivo whistle.gif Keri kurac bi naredo kaj takega eek.gif Naš pomoje ne, mogoče njihov wallbash.gif Kaj pri milem bogu me nekdo od tega, da gre v tašno stvar? Mogoče misli da opravlja delo v družbeno korist al kaj dry.gif Kaj nas bodo vseh 130 odpeljali v maricah slap.gif Saj pa vsak pride na svojo odgovornost, prostovoljno. Če te lahko zajebavlejo je to zaradi neustreznega skuterja smile.gif

sej drugo me nena skrbi BMK če gnjavijo! kaj samo zaradi skuta pa :o

Popravljeno . Popravil [2fast4u]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja pubeci :closedeyes:

pisdarija da je en znotraj ko jih obvesca... :BUA:

samo ce bi bli mi tak kot bi mogli pa se nebi kdo prevec kazal...

ce bi se "MI VSI SKUPAJ" lepo vozli po pravilih oz. se vozit samo po eni strani vozisca in podobno...kr drugace nebo slo...sej policaj vejo da je tu prisoten tuning...ce se ti vozis po pravilih ti pa pac nic ne more...ker pa mamo na meetingu prevec kurcubicov ki kazejo svoje masine pa zgleda nebo slo tak lepo :BUA:

jas sem ze napisal svoje osebno mnenje kaj si mislim o meetingih in ponorelimi vozniki... :doze: mi bomo dogovorili meeting,postavli par pravil pa ce se kdo s temi nebo strinjal ga pac ne rabimo,ce pa bo kdo delal kake pisdarije pa kluce bek tak ko je MiTeK reko...v glavnem nekaj bo :D

Lp :OK:

Popravljeno . Popravil SpeedFox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa še zna bit zanimivo  :whistle:  Keri kurac bi naredo kaj takega  :eek:  Naš pomoje ne, mogoče njihov  :wallbash:  Kaj pri milem bogu me nekdo od tega, da gre v tašno stvar? Mogoče misli da opravlja delo v družbeno korist al kaj  <_<  Kaj nas bodo vseh 130 odpeljali v maricah  :slap:  Saj pa vsak pride na svojo odgovornost, prostovoljno. Če te lahko zajebavlejo je to zaradi neustreznega skuterja  :)

Mislim ne...mozno da se kdo cuti koristnega pa daje informacije :blink: bzw v glavnem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo ki zazizhrano obiskuje irca pa forum,pa čeprav nič ne napiše.......sicer pa forume lahko tudi sami berejo,ampak tisti na ircu zve dosti več..... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se enkrat bom povedal problem je v tem,da ko se peljemo vsi samo gas,gas,gas samo da vse prehiti pa da pokaze svojo moc gusa al karkoli ze.Ko pa recemo tako zdaj pa gremo en drag race,da te vidim kako je na stvari pa doben noce :eek: :hmm: :wacko: Pol pa se gremo 125 vs. skuter :huh: :trance_33_sleep: Da pa bi sli lepo skut vs. skut to pa ne.Na cesti dajo vse od sebe tam ko pa bi lahko pa nebi doben dobenga ogrozal....Ne takrat pa valcki zmrznejo pa federce se razpotegnejo pa kaj se jaz vem kaj vse :SS :SS :wacko: In nima se smisla potem dalje vozit.Rajsi grem na kavo pa sedim tam 2-3ure vi oz. oni pa se naj vozijo po cesti ko kure brez glave :BUA:

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ko bojo mittingi je treba neka pravila postavit <_< Kdo se jih pa ne drži pa lahko domu gre se po dvorišu vozit :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo ko so zelene in nato se prižge rdeča luč .... tu pa se pojavi problem čakat se nemoremo ko smo v taki količini! in pa vsi nevejo kam smo namenjeni ... tak da ... drugo pa se da vse zrihtat glede vožnje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej v kriziscih se pojavla problem.Sej vcasih je blo,da so se zmenli pa jih je par zaprlo dol samo potem pa je spet problem da blokadari in pocasnejsi so vedno zadaj vsi ostali pa se spredaj naguzijo in potem ko se te caka,da preckajo krizisce so vozniki ki cakajo v kriziscu ze celi zivcni in nevem kaj vse....

P.S Zelel bi tud lep pozdrav vohunu,ki poroca Policiji koristne informacije in tud vsem Policistom,ki prebirajo to temo :yea1: :evilgrin:

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer še sam nisem bil na noben iz med mitingov, samo sem mi zdi da bi blo bolše če bi se skuteri razdelili v skupine?...No tisti, ki imate malo več izkušen s tem lahko poveste, če je to v praksi sploh izvedljivo? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer še sam nisem bil na noben iz med mitingov, samo sem mi zdi da bi blo bolše če bi se skuteri razdelili v skupine?...No tisti, ki imate malo več izkušen s tem lahko poveste, če je to v praksi sploh izvedljivo? huh.gif

o tem sem že tudi sam razmišljal samo pol nei blo to to če mene vprašaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S Zelel bi tud lep pozdrav vohunu,ki poroca Policiji koristne informacije in tud vsem Policistom,ki prebirajo to temo  :yea1:  :evilgrin:

:lol1:  :lol1:

Pozdrav tudi z moje strani tem vohunom ali vohunu kakorkoli,pa tudi policistom ja ko lahko mirne duše kdaj pa kdaj preberjo kje in kdaj je zbor in podobno... :OK: :yea1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o tem sem že tudi sam razmišljal samo pol nei blo to to če mene vprašaš

Skupine nekak nebi blo to to kot pravi 2fast...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tudi prisrčno pozdravil vohuna, policji pa sporočam, da ga jaz nisem v glavo bincal, ampak me sploh ni blo zraven !!! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak bom reku.

Če je panoramska vožnja se križišče dol zapre pa je to to ko smo pa usi mim pa gremo naprej.Pa ni važn rdeča zelena mi grem dalje.

Tak je blo pr nas lani ko smo šli panoramsko vožnjo pa nas je blo kr velik pa tut drugi motorji so bli.

uglavnem križisče dol zapret pa krožne tut pa ko se usi odpelemo pol pa spet križišče sprosti.

No to je moje mnenje glede tega.

Pomoje bi bla to najbolša rešitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se je vcasih zapiralo dol :) Em...v pesnici jaz rondoja nebi zapiral rajsi :xx: Razn ce hoce kdo bit po tv ker je povzroco da se je 5 sleperov en v drugega zaletelo pa vzgalo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak ne...

mislim da tista varianta od lenc-a ni mogoca...kr spet pride do tega da se wsi raje kurcijo po domace povedano in bi radi bli prvi nekje,sicer pa tak al tak ne zgleda glih dobro...

ja krizisca so se en velik problem,ki se nam dogaja...

ce bi mi npr. postavli pravila da se vozimo 2 po 2 in bi to res uspelo bi na kriziscih pa pocakali zeleno in sele potem ko je zelena "zaprli" cesto...pri rdeci ni smiselno to delat,se bo prislo do kake nesrece...o rondoju pa raje ne,mozno da se kdo drug zaleti al pa se kdo dobi od kakega sofera :lol1:

zelo vrjetno pa je da nas bo tak al drugace spremlala policija,sodec po tem novem zakonu se zelo drzijo reda in jih je wedno wec na cesti :chase:

mislim da je biu moj predlog takrat jasen in se vrjetno mnogi strinjajo z mano

da bi blo potrebno postavit par pravil pa potem ko se nekje vstavimo in dogovorimo nek drag race in podobno... :OK: :yea1:

meni se zdi totalno brezvezno to naturavanje po poti pol pa se bojo nekateri jokali ko jih bojo plavi vstavli :fight2: pa se pol zabijali v steno doma ko bojo mamici nesli racun :headbang:

Lp,Slavko

Popravljeno . Popravil SpeedFox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak ne...

mislim da tista varianta od lenc-a ni mogoca...kr spet pride do tega da se wsi raje kurcijo po domace povedano in bi radi bli prvi nekje,sicer pa tak al tak ne zgleda glih dobro...

ja krizisca so se en velik problem,ki se nam dogaja...

ce bi mi npr. postavli pravila da se vozimo 2 po 2 in bi to res uspelo bi na kriziscih pa pocakali zeleno in sele potem ko je zelena "zaprli" cesto...pri rdeci ni smiselno to delat,se bo prislo do kake nesrece...o rondoju pa raje ne,mozno da se kdo drug zaleti al pa se kdo dobi od kakega  sofera  :lol1:

zelo vrjetno pa je da nas bo tak al drugace spremlala policija,sodec po tem novem zakonu se zelo drzijo reda in jih je wedno wec na cesti  :chase:

mislim da je biu moj predlog takrat jasen in se vrjetno mnogi strinjajo z mano

da bi blo potrebno postavit par pravil pa potem ko se nekje vstavimo in dogovorimo nek drag race in podobno... :OK:  :yea1:

meni se zdi totalno brezvezno to naturavanje po poti pol pa se bojo nekateri jokali ko jih bojo plavi vstavli  :fight2:  pa se pol zabijali v steno doma ko bojo mamici nesli racun  :headbang:

Lp,Slavko

Ja to je čist res sam kak bojo usi upoštevali pravila pa ne prehitevali pa itd.

Neki bo teba glede tega naredit.

Pomoje bojo policai tak al tak pršli pogledat pa to.

Pol bojo pa začel svoje fore pol smo pa popušili.

Pa še tist insaider bo sranje delov to sm pa 100%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roba samo če že policija pride pol najebejo tisti ko zaprejo cest :fredy: Saj ideja za skupine ni slaba samo pol mittin ne pride do pravega izraza po moje <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!