Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

ja tak je ne ... skupine res to nima smisla...

samo če pa nas ki škifi zajebejo pa da vsi spizdimo... pa se že na začetku meetinga zmenimo kje se potem dobimo.... naprimer na****.... nebom zaj o tem tukaj to se raje zmenimo na meetingu... al pa sesanku,ker če je res gdo vohun in štora po foromu ter to sporoča naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej LP policajem ali pač kdo to bere :drunk:

mogoče nebi blo slabo da bi v mb-ju tud en club registrirali tak ko majo npr. scl-nitro (ljutomer). pa če dobimo kaki pozdrav plavih jim samo list nabijemo pred oke pa je :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej LP policajem ali pač kdo to bere  :drunk:

mogoče nebi blo slabo da bi v mb-ju tud en club registrirali tak ko majo npr. scl-nitro (ljutomer). pa če dobimo kaki pozdrav plavih jim samo list nabijemo pred oke pa je :blush:

To sploh ni slaba ideja ne :OK:

No kakorkoli...

Po moje bo racija ze takoj ob zboru,kje pac bo zbor!V to sem ziher....ker tisti insider al kaj qrc ze je itaq vse ve oz. bo zvedo,bog si ga vedi kak nazalost,spizdit pa itaq vsi nebojo mogli,sicer pa kot je reko _Roba_ letos bo en kup kazni :angry2: :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor koli z listom, brez, z klubom ali brez more bit stvar registrirana in prijavljena, tako da so plavci obveščeni o tem. To pa si lahko misliš zarad katerih koli razlogov ne bi bilo dobro...

Lejte. Zmenimo se, da bo se bo kolona gibala z 45km/h. Vsi ko smo na forumu držimo to, in če se bo jih pol tak vozlo, pol pomojem se bo zglihalo. Seveda pa spredaj so najpočasnejši, da zavirajo kolono. Predlagam tudi 2-2 vrste, ker drugače je preprosto premalo prostora veliko krat.

Sploh ko ti kaki seljak pride vštric, ko kolono prehiteva, pa mu avto nasproti pride :fight2:

Finta je, da se zberemo in družimo, ne pa pokazat ko je jači... Samo dopovedat to onim 14letnikom :huh: :BUA: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam še, da bi se lokacija razvedela 1h pred meetingom, oziroma dopoldne tega dneva.

Samo je to izvedljivo??

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roba te pa boš zgubil glavni namen #13 :D

:eek: vseh na parkplacu, ko priružiš :fredy: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Roba_ saj sem ti reko letos še pol pa te tak vec zena nebo pustla,letos pa se kr priruzi ti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče nebi blo slabo da bi v mb-ju tud en club registrirali tak ko majo npr. scl-nitro (ljutomer). pa če dobimo kaki pozdrav plavih jim samo list nabijemo pred oke pa je :blush:

... in potem dobimi še bolj po glavi :) Ker dokler smo kolegi na sladoledu, ne more noben napisati kazni, ker nima na koga.

Sicer pa jaz pridem, pa če me robocopi tam čakajo z vsak svojim prensonim valjcnom :fredy: The show must go on :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh....se pa vete kak zgleda  :)

Jst pa ne vem kak zgleda pa kak gre pa to.

Ejejej zdej si me pa razočaru.

Še takrat ko hočem pridit gor pa taglavnega ne bo tam.

Ne zdej z takim jst sm na isti ladji ko ti tak da če se potopi grema oba la pa usi dol z njo.Tak da gremo naprej tak ko je OKI reku Show must go on.

Popravljeno . Popravil nitro freek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in potem dobimi še bolj po glavi  :)  Ker dokler smo kolegi na sladoledu, ne more noben napisati kazni, ker nima na koga.

Sicer pa jaz pridem, pa če me robocopi tam čakajo z vsak svojim prensonim valjcnom  :fredy: The show must go on  :yea2:

Oki smo s tabo! The show realy must go on! :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet ste zasli nekam... :BUA:

mi moramo dogovorit en sestanek pa naj pride kdo pa pove neke ideje o meetingu..._OKI_ je pri tem vsem najbolsi..."THE SHOW MUST GO ON"....dokler smo na sladuledu nam noben nic ne more ne :OK:

sej kluba ni treba registrirat da nam nebi plavi prisli gnjavit o predelanih skuterjih..

kaj pa pol ko majo ti motoristi meetinge oz. zbore al kakor pac...sej njih ne vprasajo ce majo kaj predelane masine pa jim merijo kolk se furajo in podobno...

to me res zanima zakaj pa njih samo gledajo in nic ne nardijo :hmm: :hmm:

ker po vsej vrjetnosti bojo res prisli,ampak nas ne gledat ampak ustrahovat in kazni pisat...

ce mi stojimo primer pod pohorjem...je to parkirisce-in mi lahko tam parkiramo brez problema :naughty:

ce se peljemo lepo po pravilih po cesti in ne oviramo prometa-tudi ne krsimo zakona... :naughty:

na kriziscih bo pa kaznovan tisti ki bo ustavil promet oz. zaprl cesto...ne razumem tega...to je izvedljivo,kajti vsem voznikom ni problem ustaviti in pocakati da konvoj scooterjev odpelje... :chase: :chase: :chase: :chase: :chase: :chase: :chase: :chase:

najbolse bo da dogovorimo pot in se je striktno drzimo...na kriziscih pa cakamo zeleno,bi pa vsi wedli kam se gre in bi lahko odpravli se ta problem s krizisci...le da se potem ta konvoj pretrga in ni pravega pomena... :krneki:

bo treba en resn sestanek dogovorit pa rect kaj pametnega...

Lp,Slavko

Popravljeno . Popravil SpeedFox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ce se peljemo lepo po pravilih je vse lepo in prav,samo racijo za predelane skuterje majo taplavi še vedno pravico naredit :cry: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam še, da bi se lokacija razvedela 1h pred meetingom, oziroma dopoldne tega dneva.

Samo je to izvedljivo??

Ni izvedljivo

saj bodo prišli tudi člani ko še jih mogoče sploh ni blo... tako da glede tega ne moremo nič.... pač se zberemo pod pohorjem... parkiramo pa je to to..

potem pa se dogovorimo kak in kako narej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!