Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

Najboljše bo, če prodate skute, pa nabavimo minimoto :OK: Prineseš ga v rukzaku, če pa ti je sila, pa pod pazduho pa šprint :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: OKI to je beseda, torej tak ko roba reko vsi pridite neki rizik more bit drugace nebi blo zanimivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ka moremo mi gor pridit pa da se zmenmo za miting al ka.

Dejte se mal zorganizirat pa se poklicat med sabo pa se zment in je to to.

Ne pa sam pisat da se je treba dobit pa zment naredte kej pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro sonce pride gor pa ste ze ko svabi kak vidijo sonce ze letijo na morje.Kam se vam mudi zdaj na 1x?Eni se imamo samo kolesa pa nic druga.....Prej ste gnjavli za skife,zdaj pa da more cim prej bit miting....bzv vse skupaj.....Fajn se mejte na mitingih :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro sonce pride gor pa ste ze ko svabi kak vidijo sonce ze letijo na morje.Kam se vam mudi zdaj na 1x?Eni se imamo samo kolesa pa nic druga.....Prej ste gnjavli za skife,zdaj pa da more cim prej bit miting....bzv vse skupaj.....Fajn se mejte na mitingih yawn.gif

ja roba cajt bi bil da se odločiš kaj boš naredo kr en čas praviš da nebo nič z DNA en cajt pa da bo :) ... meeting pa bo verjetno aprila/maja ? :> počitnice ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To najboljse tote pocitnice,kot pa se cakat na one konc sole,pa se te lahko miting pokvari kaki popravni al pa ke :fight2: sorry za :topic: v zadnjem stavku :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zapiranje križiš obsatja samo 1 efenktivna rešitev: enostavno se miting tak spelje da se pelje čez čim manj semaforiziranih križišč...

vem da je to zlo težko samo za umik kaznim je to tudi rešitev..

LP :yea1:

PS: prepričan sem, da vsaj 1 od skuteristov pozna načelnika mariborske policijske uprave ali načelnika kakšne od mariborskih policijskih postaj pa bi se lahko probal zmenit da nebi policaji 0 kompliirali (najverjetneje utopija.. :doze: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zapiranje križiš obsatja samo 1 efenktivna rešitev: enostavno se miting tak spelje da se pelje čez čim manj semaforiziranih križišč...

vem da je to zlo težko samo za umik kaznim je to tudi rešitev..

LP  :yea1:

PS: prepričan sem, da vsaj 1 od skuteristov pozna načelnika mariborske policijske uprave ali načelnika kakšne od mariborskih policijskih postaj pa bi se lahko probal zmenit da nebi policaji 0 kompliirali (najverjetneje utopija.. :doze:  )

Sam tole je pa pomoje kr vredu ideja.

Dejte tisti ki poznate bilokirga s policije povedat kaj pa kako je ta stvar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mutite nekaj :wacko: Za Policijo bo urejeno sem se pogovarjal z eno osebo in bo uredil :winkiss: To je to...Se kaksna vprasanja?Ne...Zdaj pa studirajte,kje se boste vozili,kak in kaj boste delali...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sestanek :D

napisite kdaj vam odgovarja termin za sestanek in to naslednji vikend...25.-27.3. naj napise tisti ki bi rad prisel in ma kake zamisli...kr je treba to izvest :D

Lp,Slavko

Popravljeno . Popravil SpeedFox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mutite nekaj  :wacko:  Za Policijo bo urejeno sem se pogovarjal z eno osebo in bo uredil  :winkiss:  To je to...Se kaksna vprasanja?Ne...Zdaj pa studirajte,kje se boste vozili,kak in kaj boste delali...

lp

_Roba_ tako kot si rekel da si govoril ze z osebo... :) ... Za vse skuteriste ne se bat glede mitinga v MB-ju bom uredil ker je moj stric Višji inšpektor vseh uniformiranih na področju 02 in v obenem šef policijske postaje MB tak da.... bom uredil !!! ....ker jaz namrec tudi pridem z endurom pa nebi rad sel brez njega domov :nono:

#scl-nitro (skuter klub - nitro) >>Ljutomer<<

Popravljeno . Popravil }}Blade{{
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Roba_ tako kot si rekel da si govoril ze z osebo... :) ... Za vse skuteriste ne se bat glede mitinga v MB-ju bom uredil ker je moj stric  Višji inšpektor vseh uniformiranih na področju 02 in v obenem šef policijske postaje MB tak da.... bom uredil !!! ....ker jaz namrec tudi pridem z endurom pa nebi rad sel brez njega domov :nono:

#scl-nitro (skuter klub - nitro) >>Ljutomer<<

:winkiss: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj se bomo lahko mirno in brez skrbi pelali...če pa bo vseeno keri kaj,potem pa še vedno na stari dober način... prvo z skutom spizditi ali pa bežat kolko te noge nesejo :yea2: :yea1:

malo za informacije,priporočam da si preberete naslednji članek:

http://www.motosvet.com/tun_article.php?cid=1_1_2210_2

Popravljeno . Popravil blindek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vredu pol.

Pol pa sam še datum povejte kdaj pa ob kulkih pa je to to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp pubeci in dekline!

Javljam se po dolgem času odsotnosti in imam kr dosti vprašanj z ...

1. Kak in kodi z Meetingom? bo kaj organizirano ali bo vse opet tak kot lani,...

:blink: ...

ajde :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo preberi nazaj pa je to to,mislim pa da se dela na tem da bo datum pravi čas napisan tukaj in vredu organizacija :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo preberi nazaj pa je to to,mislim pa da se dela na tem da bo datum pravi čas napisan tukaj  in vredu organizacija  :D

Bo miting ja :ninja: A vsak vskega sprasuje kdaj bo pa kje :lol1: :lol1: Niti po mestu ne mores vec normalno ker te kr napadajo kdaj bo miting :slap:

Hudo ja :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem da nisem prebral cele teme, ker sem nujno potreboval dostop na forum zaradi nakupa ene zadevce :lol: sem usput skočil na to temo in napisal zadevo "kdaj bo meeting" ... [ 2 leti odsotnosti... pf ]

v glavnem hvala za izčrpen odgovor :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!