Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

Ka zdaj ste se že kej zmenl al še kr ne.

April je že kmalu bojo počitnice.

Dejte se mal zmigat ajde ljudje.

Datum povejte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo preberi nazaj pa je to to,mislim pa da se dela na tem da bo datum pravi čas napisan tukaj  in vredu organizacija  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zdaj je ze aprli mi pa se vedno ne vemo ki kdaj zakaj z kom kolkih nic ne vemo. Tak da dajte predloge za pot cas dan itd... pa bit resni ne pa da vsak drugi rece ja naredite ga da pridem :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ql bi bla prva al pa druga sobota po koncu sql ko so pocitnice,pa predlagam predloge sprejemat tu,ker po ircu je vse skup r.i.p :whistle: tam smao pol topic pisat :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am ja blo bi fajn ona sobota takoj na začetku počitnic :? bi blo fajn ja da nebi blo teme tak hitro , drugače pa meni vseeno samo da bo :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil BosTa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jas predlagam tam konec junija, ko se šola konča. te bo lahko največ folka prišlo! :OK: glede ure pa bol vseeno al?

kaj pa zaj maja nič ne bo! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jas predlagam tam konec junija, ko se šola konča. te bo lahko največ folka prišlo! :OK: glede ure pa bol vseeno al?

kaj pa zaj maja nič ne bo! :?

:lol1: Se te bo tud miting, samo zdaj se dogovarjajo za miting ki bo med prvo majskimi pocitnicami, drugace pa sem tudi za prvo soboto med pocitnicami :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prva sobota med počitnicami, okoli treh začetek da se mi ko bolj od daleč prijemo ne vozimo nazaj sredi noči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nas ko smo z celja in oklice bi blo bols da bi blo prej ko bo 15ih kr se bomo pol po temi vozl nazaj.

Jst pravim tak da zacnemo ob kakih 12ih al pa 13ih pa do kakih 18ih recimo.

Tak bi blo najbols.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ob 12.00 to prehitro :glare: ker poznam par takih ko par ur pred mitingom še štelajo kaj :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12ih 1ih je absolutno prehitro 15:00 to je prava ura.....Lani smo jih imeli ob 17ih pa so tud prisli z Ljutomera pa so se ob 10-11ih vracali domov....Tako je to....Celje-Mb pa Ljutomer-Mb pa je nekje isto....

Tako,da ob 12-1ih nebo mitinga to lahko pozabite....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj bo ura tam okoli enih, ker se še pol tak 2 uri zbiramo, pa čakamo ... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lanski meetingi so bli vsi ob 17. uri pa nas je blo 130 :)

mene tak nebo,razn ce me bo kdo pelo :D

foxe vec nebo letos :P

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdaj pa se predloge ki bi se vozli pa organizatore pa kdo bo pazo da se bomo 2 po 2 vozli itd... Kaki prostovoljec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tak nebo,razn ce me bo kdo pelo  :D

foxe vec nebo letos :P

Lp

Bom te jaz peljal....Ce ni skutov pogledat pa vseno morema it :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOREJ BO MITING 30.4.2005 OB 15h pod vspenjačo!

Popravljeno . Popravil [2fast4u]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj_runner:

Možem da budem ja :blush: ... pa Pubec... :worship: ... potem še pride en novi 250 4T(mitrovič) - da mu pokažemo 2T vs. 4T :lol:

- Priporočljivo bi bilo da bi se vnaprej zmenili kdo bo vse "redar" ...

- Jaz lahko dobim brezrokavnik od redarov (št. javite) da bo se vedelo kdo ureja promet ... pa probal si bom nabavit policijski lopar oz. njihovo luč B)

- Pa prosim lepo da bi se malo bolj resni kandidati dobili pri MLADI LIPI (kake 3 dni prej) da podebatiramo... RESNO

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!