Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

Papeska?To je cesta od Obija do Betnavskega grada kolk jaz vem  :hmm:  Al se je kera druga?Ker kolk zdaj berem mate vi v mislih cesto do letalisca? :hmm:

ja po mojem je tak ko pravi _Roba_ ... ker so menda toto cesto sam zarad papeža naredli al kak je blo to :P :blink: ...

sam ko sem tak razmišlal ... sem se tud spomnil da je tam ko je Obi.. pa poleg autocesta... je se tam poleg avtoceste.. na desno.. če gledamo bek od MB-ja.. je tm tak ena bol ozka cesta.. ko se menda ponavadi rolajo pa kolesarijo :blink: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marles/Limbus to je to...Ta Papezova cesta pri Betnav je preprometna...Tista stranska cesta je samo za kmete pa te ko se rolajo/kolesarijo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista stranska je kao samo za kmete! in na koncu al pa na začetu skoro vedno plave uši stojijo in samo kazni pišejo! Še stanovalci Hoč se ne smejo tam vozit .) Tak da tista cesta odpade :love1: LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh.. aa.. tega pa nisem vedel :) .. tnx za info... sam se je blo malo cudno da ni blo kaj avtov nikol tam... :lol: ... papezova pa je kr prometna ja.. kr re vecino folka tam dol.. se izogne semaforom :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da bo v soboto lepo vreme ker le takrat lahko pridem...............pa upajmo če še bo mofa letela

se vidimo

!!!!!!!!!!!!!!!!!!pa pravi plac vi najdite!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri marlesu je lepa cesta ! Pa mir pa bajt ni da bi se ludi lahko pizdli nevem zakaj se ne odločite za to! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja laufa ja!! Samo nevem ki!?! Slavči ti pa se kuj smej ja :OK: Da se nebom v zupaničevo 1 rabo vletet :OK: :OK: :afro1: Na meeting pa še nevem če bo kaki pravoz(avto), mogoče pridem pogledat malo mafijo ja :kva2:

Popravljeno . Popravil #46#
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :whistle: :worship: :kva2:

- Mislim da je še najboljša varianta Marles, ker ni problem iz vzpenjače do Marlesa prit. Tak vsaj jaz mislim in še je dokaj varna varianta.

- Rabimo kaj od Policije? Mogu ja nabavit svetleče brezrokavnike oz. kaki policijski lopar :blush: :D

- Shaq pa počakaj z prodajo skuta, pa ga daš po meetingu O:-)

- _Roba_ lahko 125-ke (enduro) folk nabavim? :004

... Sam nekaj še, KDO MA LANSKE VIDEO ko smo se furali po avtocesti (skoke), čakam, čakam pa doben ne zrihta. Pa zdi se mi da je en z ljutomera snemal (tu neki) :unsure: PROSIM ZA POMOČ PRI ISKANJU FILMA...

Hvala pa se vidimo, P.S povej vsakemu kiri ma motorko na 2 kolah. .

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm ok se vidiamo te,upam da bo ze zadni spojler prisraufan pa crne sajbe pa homologiran PowerFull:))) eno ziher bo od tega!:) ostalo sledi :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!