Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

15.00-16.00 se dobimo pod pohorjem

16.10-17.30 marles (DRAG RACING)

17.35-19.00 rondo OMW postanek za tankanje ter hrano

19.20 KOĐAK

20.00 ZASEDBA KOLOSEJA

Pravila:

-Med voznjo se vozimo dva po dva

-50 nepredelani skuterji so spredaj

-BREZ PREHITEVANJA MED VOŽNJO

Tak bi naj letos to zgledalo ?  :hmm:

To se pa cist strinjam z tem. :OK:

Kdaj se pa zakluci miting. :?

Se vidimo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ohoho...

Ja upam da bo to vsaj priblizno tak zgledalo... :OK: To bi blo super...

Najboše je da se spredaj postavi kak 125ccm ki bo pač vodil kolono(MavRo ali..)...

Za njim pa pač vsi skuteristi postavljeni v koloni 2 po 2...

Ja glede poteka pa kr ql no...bo kr vredu :D

Da NEBO prehitevanj med voznjo...!!!! drugac se bomo :fight2:

Za drag pa predlagam da tisti ki mislijo dragat se naj kar postavijo na eno stran,

da nebo potem 50 skuterjev okoli...

Če bo tak,potem smo zmagali.... :OK: :OK: :OK:

Lp,Slavko

_Roba_ bomo mi kar vzadaj vozli ;)

Popravljeno . Popravil SpeedFox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pridem samo še nevem z čim al bom katerega kolega napizdo da me sabo vzame v najslabšem primeru pa priletim z 125ko.

kaj se pa tiče programa pa je ql

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo narod ! Glejte situacija je naslednja...!

Jaz sem govoril z stricem (višji inšpektor vseh uniformiranih) pa je tako na sceni....

problem je da v MB-ju nimate registriranega kluba da bi šli na police postajo pa bi podali vase zahteve pol pa še oni dajo njihove...... edino kaj vam lahko zagotovim dečki , da nebo niksnih valjev pod vzpenjačo ker jaz nočem peš domov it :nono: .....kar se pa tiče vožnje pa mi stric rekel naslednje: če bo vožnja potekala organizirano pol nebo nikakršnih problemov če pa bojo pizdarije pol pa :BUA:

dečki tam ko me v MB-ju vidite me tisti ki ste resni poiščite pa vam dam vse informacije glede ustanove kluba ker je res beee da se nemoremo zbirati v miru. <_<

ko boste imeli registriran klub boste lahko naredili 3-dnevni miting če treba, pol pa party do daske :naughty:

V bistvu pa bomo mi itak organizirali letos junija ali julija (odvisno od časa) en qlturen 2-3 dnevni miting z velikim šotorom , muzika pa vse to tak kot treba. Normalno vsi vabljeni že vnaprej.

...tak da dečki zaenkrat je to vse :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečki tam ko me v MB-ju vidite me tisti ki ste resni poiščite pa vam dam vse informacije glede ustanove kluba ker je res beee da se nemoremo zbirati v miru. dry.gif

daj pridi ti do mene :) pa se zmenima mija to ti boš mene lažje prepoznal kot pa jaz tebe hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz Tak Priem ... Normalno prvic v zivljenju grem na miting samo se nimam skute ... zaj jo dobim na koncu sole :D :OK: :D z mofo pa ne mislim it kr tak niam registrirane pa prej bi se mi masina stalila preden pi prsu tja :blush: sam pa prasica leti :D

No Tak Se vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,25 Apr 2005 @ 19:57]daj pridi ti do mene :) pa se zmenima mija to ti boš mene lažje prepoznal kot pa jaz tebe hehe :)

mene neboš moral zgrešiti .. ko se pripelamo sem jaz itak prvi v vrsti pa edini mam čnega enduroja RK :))

čene pa tud ni panike ziher te bom najdo :)

ej če kdo rabi posnetek od lanskega mitinga naj pove da spečem par komadov za sabo, ker sem jaz namreč snemal .... ali pa mi zatezi na ircu (nick _Blade_) pa ti poslem .... :naughty:

Popravljeno . Popravil }}Blade{{
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Roba_ da se prikežeš s tvojo modro puščico :OK: :OK:  :devil:

Od kdaj pa ma _Roba_ modro puscico ????? hahahahahahahaha

:kva2: :lol: :kva2: :lol: :kva2: :lol: :kva2: :lol: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nena morem z modro <_< So se ene bol hude zadeve samo ni to za tu sem :)

Karli ti meni en video? :D

2fast:Klub bos odprl? :lol:

Se bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Divjak si pravi ti ja :krneki:

ko ga bo kdo podr boš ziher svoje secretpress projekte vun prvleko :D :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Divjak si pravi ti ja :krneki:

ko ga bo kdo podr boš ziher svoje secretpress projekte vun prvleko :D :eek:

Aha :krneki: :naughty: Ce ne pa bakico z kosilnico pa ferklajdungami za grobnik :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha  :krneki:  :naughty:  Ce ne pa bakico z kosilnico pa ferklajdungami za grobnik  :lol1:  :lol1:  :lol1:

u jebemomast točno ja, mormo spet kako debato dol vdarit o tem, nova sezona bo zaj ne :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u jebemomast točno ja, mormo spet kako debato dol vdarit o tem, nova sezona bo zaj ne :afro1:

Ja itaq....zvecer bi lahko ze kaj napisali al pa ju3 :D Samo ce Tomaz zaspal :angry2: :D

Se vidimo v soboto? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!