Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

Ja itaq....zvecer bi lahko ze kaj napisali al pa ju3 :D Samo ce Tomaz zaspal  :angry2:  :D

Se vidimo v soboto?  :hmm:

Aber Naturlich :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, če gre kdo v maribor v soboto, iz Celjske smeri, se lahko dobimo, pa gremo skupi.

Zmenjeno že mamo da gremo Velenjčani in folk iz Ljubečne skupi, tk da nas bo ene par. Šli bomo pa okol 11, dobimo se npr. v vojniku, pa gremo skupi, da bo bol zanimivo.. proti MB, da gremo še mal okol v kako trgovino, gostilno itd..

btw: kje majo dobre pice v MB? :afro1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, če gre kdo v maribor v soboto, iz Celjske smeri, se lahko dobimo, pa gremo skupi.

Zmenjeno že mamo da gremo Velenjčani in folk iz Ljubečne skupi, tk da nas bo ene par. Šli bomo pa okol 11, dobimo se npr. v vojniku, pa gremo skupi, da bo bol zanimivo.. proti MB, da gremo še mal okol v kako trgovino, gostilno itd..

btw: kje majo dobre pice v MB?  :afro1:  :yea2:

Lažje kot ALI bote našli picerijo Ancora ker je v centru mesta, pice pa so super ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, če gre kdo v maribor v soboto, iz Celjske smeri, se lahko dobimo, pa gremo skupi.

Zmenjeno že mamo da gremo Velenjčani in folk iz Ljubečne skupi, tk da nas bo ene par. Šli bomo pa okol 11, dobimo se npr. v vojniku, pa gremo skupi, da bo bol zanimivo.. proti MB, da gremo še mal okol v kako trgovino, gostilno itd..

btw: kje majo dobre pice v MB?  :afro1:  :yea2:

kaj vi mislite it ze ob 11ih od tam al kaj :?

malo prehitro...se vam ne zdi...v mb priete v uri,uri pa pol max...

komaj cakamo meeting :OK: :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, računi 2 urce, da mamo do tja, pa smo ob 13.00 dol, se najemo, gremo na pijaco pa mal pogledat, pa je to to.

pa tk al tk bo ze kdo prej tam.

sam itq js nobenga tk ne poznam, edin prek neta..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sjt bi sou 100% ko sm iz cela sam se nimam motorja

jutr pelem na servis :BUA: fajn se mejte pol pa lahk date kake slikce gor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk vas misli prit iz Celja? Če ne poznate Maribora, pa da nebote lutali dve uri se lahko zmenimo da pride nekdo vas čakat, pa gremo potem malo naokrog .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem danes vido, da mi je registracija potekla že 18.4  :slap:  Milo mater  <_<

Hmmm meni pa lani decembra :slap: Kaj bos ga dal zdaj za miting na novo registrirat? jas ga nemislim dat in upam da nebo problemov stem:) samo tablico staro om dal gor,ker se mi zaj niso poslali naj jo nazaj prinesem,kar me cudi :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, zdej smo se zmenli. nas pride, računite okol 10-15, iz velenja in ljubečne in celja.. torej ob 11.30 gremo izpred picerije MC, malo pred vojnikom, proti MB, js mislim da se bomo vozli tam okol 2h, ker se bomo ustavlali umes, torej bomo v mariboru okol 13.30, se pravi mamo pa še dobro uro časa. Pa tk al tk bo že kdo tam prej..

Dobr bi pa blo da se prej dobimo, magari mi da kdo GSM na privat pa js ko bomo v Mb poklicem da se dobimo pa gremo na drink. amm

btw; lahka bi dali tu pa tam kako tablo ob cesto, puščica pa meeting napis gor :) blo bi ql :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw; lahka bi dali tu pa tam kako tablo ob cesto, puščica pa meeting  napis gor :) blo bi ql  :OK:

Da bi policajem olajšali delo ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, jebeš ti njih, koda bojo srali kej..

Če se bomo normalno vozli pa ne bomo delali sranja ne bo nc narobe.. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuješ _Roba_ kao da maš eno od teh dosegljivo ker sem te klico danes :) no to je malo :topic: pa ok :D ja upam da neojo sranja delali ker ni registracije :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo jaz niam prevoza :doze: :doze: ... pod pohorje lahko pridem ... kolega se mi je razbil ... pol drugemu pa sem neonko namontiral pa se zaj boji pa me noce pelat :P .... :cry: :cry: :cry: :cry: Kaj kdo pobira stoparje :lol1: mislim sej pol samo ce mislimo pred marles na drag pa to ... tak samo snemam :D

Popravljeno . Popravil Taylor-xXx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo jaz niam prevoza  :doze:  :doze:  ... pod pohorje lahko pridem ... kolega se mi je razbil ... pol drugemu pa sem neonko namontiral pa se zaj boji pa me noce pelat :P ....  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  Kaj kdo pobira stoparje  :lol1:  mislim sej pol samo ce mislimo pred marles na drag pa to ...  tak samo snemam :D

Ne jamraj,ker nas ne zanima....Bos se pac z ponijem zadaj vozil kaj ti naj....Pa tud ne zanima me kaj bos delal...Ker tu glasni tam pa tiho ko bubica....Vsaj tak je vedno blo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!