Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

Jaz vam ne priporočam da grete v Ancoro jest ker neote meli skutov kje pustit, razn če jim jih pred vhodom pustite.. :?

picerija ali je vredi, malo vam je sicer iz smeri, samo če boste hitro prišli v mesto boste meli čas

pa iz vojnika do mb 2 uri? meni se to zdi rahlo pretirano, tudi če se po omejitvah vozite. no, saj vseeno, prišli bote že. :D

aya ju3 jaz tud pridem na miting če (itak da nebo) nebo dežja :D

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vam ne priporočam da grete v Ancoro jest ker neote meli skutov kje pustit, razn če jim jih pred vhodom pustite..  :?

Ko si se se ti z biciklom vozo okoli smo mi z mitinga vsi mislim da 50 komadov(Prvi miting) vsi sli not v ancoro...Tak,da .... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne jamraj,ker nas ne zanima....Bos se pac z ponijem zadaj vozil kaj ti naj....Pa tud ne zanima me kaj bos delal...Ker tu glasni tam pa tiho ko bubica....Vsaj tak je vedno blo...

Ya ok no ... sej sem samo mislu da bi se udelezil mitinga ... dobro no :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko si se se ti z biciklom vozo okoli smo mi z mitinga vsi mislim da 50 komadov(Prvi miting) vsi sli not v ancoro...Tak,da ....  :)

:kva2: Pa z štendarom menu tablo vlekli za sabo, skupaj z tepihom :slap: :lol1:

Jaz se vam pridružim v Zrkovcih.

@ticko, če boste tolk prej v MB, pa še gremo prej na pijačo, ker pod pohorjem še ne bo nobenga, no... mogoče taplavi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

Ej folk jaz sem tak razočaran ... KTM še imam na servisu in se ne bom mogo se udeležit ga :doze: ... kaj bi dal da bi mel ga domaaaaa...

pač se bomo na 2. dobili in zahrumeli ne...

sam jaz menim da nebo številčni ker je pijanica danes <zadnji v aprilu>, ali

pa se motim...

P.S: ma kiri kaki prevoz? dobi drink za prevoz...

Ajde pubeci pa (če bo kaka deklina)... po pameti da nebo plavih :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi samo pravite da nimate motorjev ali da niso izpravni. Upam da vas bo sploh kaj, jaz pa nevem če bom lahko prišo pogledat ker verjetno nebo cajta! Tak da se mejte fajn! :OK:

Popravljeno . Popravil #46#
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ticko, če boste tolk prej v MB, pa še gremo prej na pijačo, ker pod pohorjem še ne bo nobenga, no... mogoče taplavi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh....posodil sem skutera in se je cel vrnil....sem slišal da so neke kazni popadale. Drugač pa moj sosed pravi da je blo zlo kul :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo da ste izpeljali meeting ne... :blush: drugače pa se vidimo na 2. :worship: ter še nihpar ljudi kateri danes niso mogli prit :yea1: ...

Kakšne kazni so padale, hmm... kje to (lokacija, vzrok)...

lp;

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo nas doma, vsi živi in zdravi.

Blo nas je kr velik, organizacija je bla slaba, vozit se folk ne zna,m če se reče 2 po 2..

Drgač je blo pa vredi.

Lep izletek, ki je še posebej popestril 'počitnice.

Edino mi je žal da ni blo drag race.. :hmm:

sam sem tud kr neki posnel pa poslikal, bom dal slike na net..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miting je bil super :yea1: edino škoda da nisn bil s skutom .)

Aja kazni so padle ja. Jaz vem sam za 2 bili pa sta kar visoki. :cry:

Drugače pa komaj čakam na 2. miting.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miting je bil super :yea1: edino škoda da nisn bil s skutom .)

Aja kazni so padle ja. Jaz vem sam za 2 bili pa sta kar visoki. :cry:

Drugače pa komaj čakam na 2. miting.

LP

kazni so ble 300k pa 120k lepa cifra

drugače je pa bil miting ql se vidimo na 2gem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se jaz zjeban v nulo :doze:

Torej stvar je bila taka....Prvo ko smo prisli tja Jaz,slavko,bosta,dani,bos....Ni blo nikjer dobenega samo en Policist na motorju pri Habakuku....Potem smo sli gor do gondlol poklicali ki je kdo in so prisli.....Tudi Policist se je premestil...Vstavo je samo enega kolega,ko se je z avtom po parkiriscu nagnal pa pomenit se je prisel k nam,da naj po pameti dalje in da nebo rabo koga pokrivat....Druga pa nic ni bilo....Potem smo se pocakali Ptujcane,potem pa se Ljutomercane in to je bilo to....Mi smo sli k meni zavarit izpuh,ker je Fire-u poknil ostali pa so sli do Limbusa.(Se dobro sta ste meli kombi .) Karli misli na vse :) ).O voznji vam ne znam nic povedat,ker me tisti cas ni blo zraven :hmm: Skratka v nadaljevanju so mali spopokali med sabo :cry: Tud lepa Runnerca je zgubila air brush :cry: :cry: Drugi je sla guma,Fire-u je slo navitje DNAju ze prej gas zajla.....Tak,da sreca da je bil kombi.

Glede organizacije pa bom reko,da je bla na psu.Tilen ce si ze nekaj organiziral al kaj si bi vsaj lahko vedo kam se gre ne pa da smo se gledali pa z kombija ven pa not devali motore :doze: :glare: Katastrofa skratka...... Na drug miting pridem z kombijem not pa svasaparat,kompresor,agregat in vso ostalo orodje,ker je bilo danes dosti sraufanja....Pa tid prikolica ce spet komu kaj raznese :(

Meni je zlo zal za vas Celjane in Velencane,da se ni kaj bol dogajalo in niste kaj vec videli :( Ampak vam obljubim,da naslednji miting ko bo....Bo organiziran tako kot treba,ker se bodo pravi ljude zraven vsedli in bo to to....In tud glede voznje nebo vec heca,ker ce se v 2h letih ne morte zresnit pa bodo pac prisli ljudje ki pa vas bodo.

Za zakljucek se ena nesreca,ki smo mislili da se je kolega ponesrecil...Ampak se na sreco ni....Kdo se ze je upam,da se ni fejst in mu zelim dobro okrevanje .)

Skratka ni blo to to.....Sem pricakoval,da bo blo bolse ampak jebat ga...Ni bil nas dan al kaj te vem....

Grem pod tus,da pridem malo k sebi :)

Lp Robi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bom te še jas komentiral današnji dogodek....

Najlepši dan ki bi ga lahko imeli in to je blo danes....vendar mora da je nekaj

narobe z današnjim datumom :angry2: skuteri so crkavali kot 100 let stare stenske ure... :cry: Ljutomerčani ste fajn naredli z kombijom :OK:

Odziv na meeting je bil kar dober moram rečt (Ljutomer,Velenje,Celje...) :OK:

Ni pa me presenetil obisk naših dobrih prijateljev,policistov :)

Kot je ze Roba napisal je samo opozoril da naj vozimo po pameti in da nebo kaj

narobe med samo vožnjo...moram pa komentirat odziv skuteristov na bližji

prihod policista.... :blink: :blush: vsi dobesedno pičke...pa noben ni upal nič rečt..

Sem pa moral sam zagovarjat vseh ostalih 30 ko je nemo stalo polek...

Organizacija :hmm:

Kaj je blo je blo,organizator ni poskrbel za vožnjo 2-2 in tako je bla spet zmeda

na cesti ko ste se vozli...ne razumem al je tezko vozit lepo pa 50km/h ? :slap:

Pa tudi glede poteka samega dogajanja ni bilo NIČ! kot sem slišal ni bilo iz draga

spet nič kot vedno...pa samo vozli smo se naokoli...ko kure brez glave...

Bomo se za drugi meeting vsedli skupaj pa naredli neko novo dogajanje...potem pa mora dobro izpast :D bomo vidli meet@Ljutomer :)

Lp,Slavko

Popravljeno . Popravil SpeedFox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am ja miting <_< kolko sem slišal tista pravila brez prehitevanja pa 2 po 2 v koloni ravno ni blo :BUA: am upam da bojo oz. so kolegi iz ljutomera prišli domov brez novih težav :OK: pač niso meli sreče :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!