Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

Dragi SpeedFox: Ko si ti pisal kaj zaj z meetingom v MB še jaz nisem vedel kaki je bil ta meeting (oz. kaki bo).

Zdaj pa sem razmišljal, da je nekaj treba zelo spremenit, ker tako množico ljudi je zelo težko krotit.

Ampak še vedno se ne razumemo. Jaz se bom vsekokor udeležil meetinga v Ljutumeru, če bo le čas na moji strani. Upam tudi, da bo uspel v čimvečjem številu.

Lej finta pa je... Kaki ludje hodijo v MB na meeting?? 14, 15, 16, 17 letniki s skuterji. Res misliš, da se bojo taki furali v Ljutomer??? Takim je čaga, ker je skuter-meeting v MB, takorekoč njim pred vrati. Sej oni ne vidijo nekega večjega pomena združevanja in druženja. Oni pač pridejo, ker je nekaj novega in zanimivega med vsakdanom. Nikoli pa ne bojo taki hodli nekam drugam, ker jih kratkomalo BK za to.

In zato sem jaz tudi razmišljal o MB-meetingu in ne katerem drugem.

Dalje. Zakaj se ne ustanovi klub v MB? Hja, najdi ti interesente, ki majo dovolj časa in zagnanosti, ki jih ne bo minla čez en teden. Tisti, ki bi bli za to, pa smo tak že mimo tega časa. Je vsaj kako leto prepozno. Pa itak v MB je vse bol tak. Kaki skuter klub... Tukaj so posamezniki in male družbe. Sej nikol ne boš videl v MB kluba, ki bi bil večji od 20 ljudi. Zakaj?? Maš malo bol gori odgovorjeno.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@M|t3k

Spet neke govoris...ko sem jas pisal poste in spraseval ce pride kdo na sestanek,

da bi se pomenli o meetingu kak pa kaj tvojega posta ni blo nikjer :angry2:

Potem takem pa ti zberi 10 ludi skup ki bojo nekaj naredli za MB-Meeting in da bo stvar potekala gladko ne glede na tvoje izjave o 14,15,16 letnikih...

Ko smo hotli nekaj naret nobenga ni blo :doze:

Potem bi pa spet mi standardni bli ki bi "organizirali meeting"...

Kdo je kaj delal na tem meetingu zaj ? kurac palac je kdo kaj naredo...Vsi povprek so se vozli...Tilen je mel prste vmes pri organizaciji pa kaj je naredo...

Potem takem bi pa moral ti kaj naret ko se ze zavzemas za meeting...

pa ti vsakemu povej kak se naj pele,ko sam ves da to nebo mozno...da se bo vse

poruslo ze pri prvem kriziscu...

Zato mi debatiramo o glavni ideji Ljutomerskega meetinga in vpletamo to vso mariborsko mesanico zraven...je sploh mozno naret 2-3 dnevni meeting v Mariboru :hmm:

Ljutomercani pa so se opogumli in bojo izpeljali stvar do konca in mi jim bomo pa pomagali :OK:

Zato pa ROCK ON BOYS :yea2:

Lp,Slavko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en dodatek...@M|t3k

Kaj 14,15,16 letniki...njim je vazno da grejo bek od starsev,dobijo alkohol,

majo svoje lubice zraun in to je to...na MB meetingu sploh ni blo tah glavnih akterov ki bo popestrili sceno z puncami :D

Bojo prisli v Ljutomer :OK: ni to vazno ki je meeting,tako kot za nase prijatle z Celja,Velenja...samo da je caga...

Lp :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej finta pa je... Kaki ludje hodijo v MB na meeting?? 14, 15, 16, 17 letniki s skuterji. Res misliš, da se bojo taki furali v Ljutomer??? Takim je čaga, ker je skuter-meeting v MB, takorekoč njim pred vrati. Sej oni ne vidijo nekega večjega pomena združevanja in druženja. Oni pač pridejo, ker je nekaj novega in zanimivega med vsakdanom. Nikoli pa ne bojo taki hodli nekam drugam, ker jih kratkomalo BK za to.

pozdrav!

glej nebi rad bil nesramen ampak......z tem pa se nikakor neastrinjam 14,15,16 letni......ker mam namrec jaz v nasem klubu skorajda vse 14,15 letne pa so zagreti da gredo kam koli magari v koper če treba......

bi pa bil zelo počaščen če bi se MB-čani udeležili našega mitinga, saj namreč mi se po vseh zmožnih močeh trudimo da vedno pridemo k vam ....tak da......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne govorim, da se ne najdejo taki. Pravim ja samo o večinskih udeležencih tistih meetingov, ki so bli lani (150 ljudi), to pa nikakor ne morš rečt da ni res.

Jaz bi bil zraven pri organizaciji meetinga, samo nažalost imam motor komaj od konca prejšnjega tedna (in tudi nisem verjel, da ga bom mel do meetinga, zato se tudi nisem vpletal).

S tem mislim, da sem pojasnil zakaj se nisem javil. Sicer je pa tudi res, da še takrat nisem razmišljal, da bi tak meeting rabil resno organizacijo. Zdaj je drugače.

Seveda lahko zberem ljudi za organizacijo. Sicer 10 je bedarija :) lahko pa 4,5. To je pomojem optimalno. Sej jaz nikakor ne pravim, da bi ta meeting uspel 100%, pač probat ni greh še z drugim načinom ane.

Jaz pa mater res ne vem za koji kurac se zdaj vsi povprek nekaj pizdite!!!

Tu v MB se skuteristi bolj al manj oglasijo samo na meetingu za kaki 2-2 ure(poglej kdaj jih je blo največ na vsakem), tako da sklepam, da niso resni.

Če mate v vašem klubu resne ljudi, vsaka čast. Tukaj jih pri takem številu nimamo! Jih je, ja, ampak žal premalo.

Zdaj pa poglej. Misliš, da jih bo nevemkolko prišlo v Ljutomer? Vsak ko bo čul: Alo ej, meeting v Ljutomeru. Bo reko.. u majke to je daleč. Grem jaz rajši na kakav. :)

Žal.. všeč mi to nikakor ni. Pravično bi blo, da vam obisk vrnemo. Samo tak pač je.

PS: Še enkrat. Res ne vem zakaj zdaj ta Ljutomer-meeting mešate v MB-meeting. Jaz sem smao podal predloge za MB-meeting, kar se pa ne tiče Ljutomera.

In spet še enkrat :) Jaz nimam nič proti Ljutomer-meetingu, upam da bo kar najbolje uspel, udeležil se ga bom še sam, če bo le čas in tudi reklamo bom nardil.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas sn bil na meetingu z avtom :huh:

Mit3k ne vem kak ti razmislas ampak jas bom priso na vsak meeting ceprav nebom mel vec skutera...in se par takih je ki zapuscajo skutere pa grejo na kaj bol mocnejsega al pa avte...

Vedno bom pomagal pri tem in ostalem kar se tice MB-Meetinga :OK:

Kot je Blade napisal da 14,15 letni so za akcijo,jas tut tu poznam ko so za akcijo...

ce ze ne drugac vsaj za en dan bi prisli ko bi blo najvecje dogajanje...

In prav nic ni narobe ce mi pisemo pod to temo ker se tudi dotika maroborske regije in ni vazno... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK.. se oproščam za vse predloge. Tudi ne bom sodeloval v organizaciji.

Happy??

Tak, pa je. Smo vsi srečni.

Če pa organizatorje Ljutomer-meetinga zanima glede onih podjetij, pa mi naj na PM pišejo.

Ewo.

LP, fajn se mejte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se te brezveze kregate. Ljutomerčani bodo organizirali pri njih meeting, pa gremo mi tja. Ko pa bo v MB meeting, ki bo mel glavo pa rep, pa bodo prišli oni k nam na obisk. Ampak če se s skuterom greš na kar dolgo pot, se ti more potem vsaj splačat, da je neko vzdušje in red. In za to moramo poskrbet. V čem je zdaj problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oki se strinjam z tabo

Torej mi bomo prišli v mb vedno pod vsakim pogojem če bo le možno.Tudi če bo dež ali nevem kaj prišli bomo!!!

Za MB miting,pomoje se tiče to vsega,ker še mi tudi glede mitingov in tega nismo tako zelo izkušeni in bi bilo lepo če bi nam MB pomagal,dal nasvete, v bivstvu pa bi si pomagali drug drugemu in bi lahko tako v ljutomeru ko v mb naredili poštena srečanja

toliko z moje strani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U ja car show :D

Kaj miting pm :D Ce ze firme dudli dadli...Bomo si zrihtali plac,zrihtali ozvocenje,vi zrihtajte sponzorje ki jih imate pa bomo nekaj druga nardili btk :D Zakaj bi se vedno mogli vozit,vozit,vozit?Ce pa lahko 1x stojimo pa je to to...Pa mamo taki scoot show da eh :D

Sicer pa meni vseno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzamimo si po eni strani vzgled po motoristih.

Zberejo se na enem mestu,tam žurajo 3 dni kolko se da,imajo vožnjo pa vse.

Kaj hočeš več?Imajo igre in vse.Zakaj nebi mi tak imeli?Pa še kaki styling show in drag race!!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo pomojem bomo skutere ocenjevali ne ljudi :P  :P  :P

To bom DNA prijavo ne sebe pm :D

Pa itaq nebo nic z tega ze vnaprej vemo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo nekaj bi lahko naredli se!!!!!!!!!

kak merilec decibelov bi rabli!!!!!!

pa bi lahko sli tekmovat kerem se najbol dere na auspuhi pa na filtri

kolko jaz mislim ideja ni slaba

zaj pa vi komentirajte!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te bojo tak oni mali zmagali ko si na sym-ah auspuhe odtegnejo samo da se dere :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te bojo tak oni mali zmagali ko si na sym-ah auspuhe odtegnejo samo da se dere :slap:

mislo sem normalno vse zasraufano skup pa da vidimo kdo ma najbol glasniga

ps jaz bom ce bo to si naredo nekaj da se bo drlo ker drugace je moj bol tihi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh te ni smisla, smisel je samo merit glasnost pri takem skuteru ko se vsaki dan voziš ne, drugače tak vsak lahko ga razpali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fire dol izpuh vzame pa je toto...ziher zmaga....merimo pa lahko v razdalji 1km :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo zakaj pa ne?Glede stylinga bi to blo vrei :) tudi za gledalce in za tekmovalce

jaz sem poln predlogov,samo moram enkrat to malo zapisat tako da bodo vsi razumeli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

zkj je tu fse vtihnilo :(

se bo kki miting... ? .. :D bo ne ? .. :rolleyes: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zkj je tu fse vtihnilo  :(

se bo kki miting... ? .. :D bo ne ? ..  :rolleyes:  :P

Zato,ker se dobenemu nic ne da :) Mogoce ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!