Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


Priporočene objave

ej a je kdo že gledu Madagascarja 2??

k 1-ka mi je bil vrhuuuuunski, pa me zanima, al so sam pokvarl vseskup, al je glih tak odbita risanka?

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan ko bo obstala zemlja!

Morm še gledat...sem si za vsak slučaj tri dni nazaj pogledov original, da vidm kolk so ga z*ebal s temle novodobnim pristopom :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne aktualno, ne moderno, ne razvpito, ne bleščeče ... a ogromno!

Toplo priporočam.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej,recenzija filma The day the Earth stood still ....... Opozorilo: modro besedilo vsebuje spoilerje,tko da beri na lastno odgovornost. Kot sem domneval, novodobni pristop ne seže do kolen originalu, kljub vsej fancy CGI tehniki in znanimi igralci. Če se že grejo neko ekološko tematiko bi bil konc lahko res šokanten in dramatičen(če ni štroma, zna bit problem, sam če pa ni več ljudi, pa tud problema ni več :) , da bi ljudje res začel mal razmišljat o tem. Keanu Reeves kot Klaatu ne prepriča dovolj, pa tud tko so ene stvari zgrešene napram originalu. Kakorkoli, za nezahtevne novodobnike,ki niso videli originala, bo film povprečen, za ostale pa ni vreden imena klasike iz 1951 :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

BABYLON z VinDizlom na čelu, pravkar zaključil.

Bionična bedarija z eno najbolj pocenih KokaKola reklam in čudežom Device Marije, ki ima povrhu vsega še umetno inteligenco. Vindizl pa zgleda ko neki retardiranec s podbradkom.

Glej, če res nimaš kaj drugega za počet.

p.s. moje mnenje

post-17094-1231191986_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WANTED z Angelino in Morganom Frimanom.

Geng ala Matrica eksekjutorjev, ki se malo tržno usmeri, izgubljene duše pa reši poklicani s pomočjo skesanke, da se o ovinkih izstreljenih nabojem sploh ne pogovarjamo. Angelina pa je še vedno lepa.

Če gledaš njo v tej akciji ti ne bo žal. Priporočam in to na glas, naj seka.

p.s. moje mnenje

post-17094-1231192550_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

X FILES ali Rad bi verjel z Mulderjem in Dano Skali.

Presenetljivo nevesoljska zgodba, taman za zimo, klasični x fajl, všeč mi je ideja presaditve, zanimivo.

Glej, klasika za zvečer ko je sneg. Seveda, če prebavljaš koncept serije.

p.s. moje mnenje

post-17094-1231193292_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YOU DON'T MESS WITH THE ZOHAN z Adamom Sendlerjem.

Komedija, ki malo po Boratu wannabe, zato je smešna. Drugače pa tipično ameriško prodajanje, ki temelji na butasto izbranih napačnih straneh, ki si v obljubljeni deželi padajo v objeme. In čepica je očitno bojša od turbana. Boratovstvo je smešno.

V tem trenutku bližnje vzhodne ljubezni idealni film za po dnevniku.

p.s. moje mnenje

post-17094-1231194007_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

THE VISITOR iz 2007.

pa nam američani povedo, da so priseljenci ok, da pa zdaj morajo imeti urejene papirje, ker se je zaradi hudobnih ljudi ki podirajo hiške vse spremenilo in več ne gledajo skozi prste. čeprav so odločitve velikokrat čudne pa jih opravičuje prav to. patetični dobrosrčni vdovec pa ravno tukaj najde svojo srečo. mi pa nikoli ne zvemo kdo je ivan.

glej, če ti je do drame. nič posebaj za hvalit.

p.s. moje mnenje

post-17094-1231194948_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

BURN AFTER READING, Malkovic, Clooney, Pitt etc.

zanimivo zapletena zgodba, odlicni igralci, izstopa Malkovic z izjemnim popizditisom... skratka, vse gre v k**** za brezveze!

definitivno priporocam

post-17094-1232488824_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEVEN POUNDS z Willom Smithom

drama, kjer se joces ce socustvujes... v celoti zelo dober film, le konec je malo too much.

will smith spet izjemno, prav tako rosaria dawson

priporocam vsekakor

post-17094-1232489550_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAX PAYNE

totalna kozlarija, neki propadli vojasko farmacevtski projekti, jezni tip ki bo vse zlamo, pol pa se neki mitoloski ptici bljah bljah bljah...

edino natasho (olga kurylenko) se splaca videt, drugace pa totalna sirotka

post-17094-1232490343_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
SEVEN POUNDS z Willom Smithom

drama, kjer se joces ce socustvujes... v celoti zelo dober film, le konec je malo too much.

will smith spet izjemno, prav tako rosaria dawson

priporocam vsekakor

Super film priporocam, edino kar mi ni bilo v redu je, da slepec dobi njegove oci, ker to pac ni mozno, da bi presadil oko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Krožna cesta.....igralski parček iz Titanika v ne ravno romantičnih okoliščinah družinske drame.....ti da mislit....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Krožna cesta.....igralski parček iz Titanika v ne ravno romantičnih okoliščinah družinske drame.....ti da mislit....

jap ...Amerika v šestdesetih letih, kjer lepa, čudovita, ah in oh 'fasada' družbe poka v vseh smereh......skratka slabi dve uri dolg film poln raznih neizživetih, potlačenih, zamolčanih, skritih.....strasti, čustev, želja, frustracij......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!