Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


Priporočene objave

my bloody valentine,

ki je grozljivka, v kateri rudar s krampom pobija v in izven rudnika. ideja filma ni slaba, izvedba pa žal je. razočaran in neprestrašen.

Men je bil pa dober, zato k je bil 3D... sej film ni nekej vau, sam glede na ostale grozljivke, ki so bile pred kratkim v kinu, je tale kar vredna ogleda... zarad 3D pa sploh, je zanimivo, saj men je bilo, ker še nikol nisem gledala grozljivke v 3D verziji :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

State of play.....kr fajn, zanimiv razplet, Russell Crowe v vlogi novinarja pa čist rules :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla partis.com - mojblink.com pa loudaj filme.... sem ugotovil da je škoda dajat 6€ za fucking kino res....cene se sam še višajo :trance_33_sleep:

čakam na 17 Again DVD rip

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noč v muzeju 2 bi bla pomojem fajn za sprostitev pogledat :) . Ker ko grozlvke gledam mi gre na jetra ko je najprej vse tiho pol pa se naenkrat nekaj zadere al pa neka faca pokaže :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Angels and Demons.....super film, edino zadnjih 10 minut se začne vse mal prehitro dogajat, je pa konec malce nepričakovan ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Angels and Demons.....super film, edino zadnjih 10 minut se začne vse mal prehitro dogajat, je pa konec malce nepričakovan ;)

Mal je predolg, ali pa imajo samo pretrde stole v Planetu. Sem že mislil da se bo un ubil s helikopterjem pa da bo konc filma.

Drugače pa priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi pa predlagov film Gran Torino, res dobr film. Men je bil ušeč, že dolg časa ne tok dobrga filma.

Clint se vedno carski! :worship::worship::worship:

Fsi na Gran Torino... :OK::OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Eden mojih najljubših filmov - The Green Mile. :worship:

Tom Hanks :worship:

greenmile-0708.jpg

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Transformers: Revenge Of The Fallen....hud film, kar se tiče posebnih učinkov, vse leti po luftu večino časa :OK: .....zgodba je pa bl tko tko, tisto patetiko na konc bi komot spustil brez kake posebne škode :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JEST PA RABM POMOČ iščem en film ka mi je ful nor pa nevem naslova. enkrat sem ga že gledu in to se spomnem: eni teroristi ugrabjo ladjo(glavni terorist ima dolge lase). ladja je luksuzna križarka ki ima bazen na krmi. ena dva junaka rešujeta ladjo tko da ene volane pod vodo obračata(junaka sta moški pa ženska). na konc glavni terorist lovi junakinjo na enih vodnih skuterjih. na konc se ladja zabije u en pristanišče in celga poruši. ustavi se pred kabrijoletom(od enga črnca) in nato še sidro pade na un kabriolet. to je use kar se spomnem upam da bo gdo vedu ker film je to.

lp

Popravljeno . Popravil molotov
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf to je blo pa hitr. ja ta film je unga negativca z dolgimi lasmi koj prepoznam. tenks dj runner.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ice Age 3: Dawn Of Dinosaurus, res za nasmejat do solz :OK: , Scrat je car, čeprov ga Scraty matra...babe itaq :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je šel kdo gledat Prekrokana noč (the hangover)...me zanima če se splača it gledat?

Vidu, morm priznat, da je zlo slab povzetek mojih krokarskih pohodov :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice Age 3: Dawn Of Dinosaurus, res za nasmejat do solz :OK: , Scrat je car, čeprov ga Scraty matra...babe itaq :lol1:

hud film ja :D take fore da se nasmejiš do solz. :lol: jst sm gledou sinhroniziranega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice Age 3: Dawn Of Dinosaurus, res za nasmejat do solz :OK: , Scrat je car, čeprov ga Scraty matra...babe itaq :lol1:

Ja tud jest jo morem pohvalt...res huda risanka...najbolš je bil pa Buck...hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem šla gledat Bruno-ta... hehe, je kr ok, če vam je bil všeč Borat, vam bo ta tud... pač pokaže, ko je folk neumn, pa ene scene so res smešne, že ta njegova pojava je smešna... tko da kr ok film za pogledat, mal neumn, sam sej to je kr namen... :D

bruno-movie-poster.jpg

Popravljeno . Popravil KawasakiGirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po DVD-ju sem pa gledala film TELO LAŽI - BODY OF LIES... mi je pa res dober film, Leonardo dobr igra, pa tud zgodba mi je všeč, o agentu, ki dela v operacijah na Bližnjem vzhodu... film ni posnet tako, kot skotraj vsi ostali, ko imaš občutek, da propagirajo ameriško vojsko, politiko... tko da, vreden ogleda...

body-of-lies-poster.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAKON!!! Smeha polna skleda! Clo ni mi blo škoda 5€ za karto!

Priporočam! Cel film smo se smejal in to do konca še ko gredo zaključni napisi!

20090611-the-hangover.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=kzmkDDmoODA&feature=fvst

ali

ja včeraj sm šou tud jst ta film gledat.. :D no morm rečt da sm gledu že dost boljše komedije od te... ampak tud ta ni slaba in je vredna ogleda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!