Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


Priporočene objave

Sicer ne sodi pod kino, ampak vseeno:

cez 5 min na HBO-ju Clint Eastwood z obema vojnima filmoma (Zastave nasih ocetov, Pisma iz Iwo Jime) v paketu!

Noc bo se dolga... :evilgrin:

Popravljeno . Popravil T-boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih sem veliko filmov videla, zdaj me cajt baše ... ampak, vseeno ostajam ljubitelj filma, že skoraj cinefil ... :worship: !

Super, Picasso, da si se tako razpisal ...

THE CURIOUS CASE OF BENJAMIN BUTTON,

bred pit kejt blanchett, odlicen film, skrajsano, on se "mladi" ona se stara. vmes se najdeta. priporocam.

... tegale sem uspela videt.

Tu tajms ... drugič v kinu, kar je itak tapravo.

Res odličen film, topel, za dušo nahranit. Najbolj me je pritegnilo to, da je sestavljen in biljaužnt malenkosti, ki film pravzaprav "naredijo". Topel, iskren, brez odvečnega kiča in z odličnimi igralci. Pravljica za odrasle.

:worship:

Sicer ne sodi pod kino, ampak vseeno:

cez 5 min na HBO-ju Clint Eastwood z obema vojnima filmoma (Zastave nasih ocetov, Pisma iz Iwo Jime) v paketu!

Noc bo se dolga... :evilgrin:

Kar ustvarja Clint Eastwood, je vredno ogleda! :worship:

Za moj okus je eden biserov njegov "Million Dollar Baby" - tako sama zgodba kot zasedba - maestro himself, Hilary Swank, Morgan Freeman ... saj ste že vsi videli ta film, ampak vseeno. Spada med kategorijo "ponavljalcev"!

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4month3weeks2days

romunski film (drama) o punci, ki zanosi pa tega ni hotela. druge možnosti kot splav nima, le-ta pa je možen le na črno, za velik denar in še kakšno drugo uslugo.

film je krut.

priporočam vsem (mladim) damam, ki so kdaj rade brez zaščite.

post-17094-1238530087_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The Secret Life of Bees,

lep film, ponavadi komentira ona. punčka, ki ostane brez mame in živi s psihopatskim očetom ter prijazno služkinjo, se odloči zbežati. zateče se k črnski družini samih žensk, ki pridelujejo med. spoznava samo sebe, druge, družino, ljubezen in sovraštvo, saj v tistem času družba še ne priznava črncev.

film je res dober in seveda lep. priporočam.

post-17094-1238797028_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marley and Me,

še en film iz koteksta lepih in sladkih, romatičen, komičen, malo žalosten... predvsem pa film o najpristnejši ljubezni, ki je sploh mogoča na tem svetu, to je pasji ljubezni. drugače pa hvalnica družini, čeprav ni vedno lahko. tisti s psmi ga boste razumeli bolje. igralca sta ok za ti vlogi, jeniffer je malo fejsliftana, ampak kaj čmo, leta so tu.

priporočljivo

post-17094-1238965084_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdor še ni gledal, priporočam:

-An American Crime (is a crime-drama film based on the true story of the torture and murder of Sylvia Likens by Indianapolis housewife Gertrude...

moraš imeti kar dobre živce, da ti ven ne zabriše...neprijetni občutki trajajo še vsaj dve uri po koncu filma!

-Taken (drama, crime, action); če ti je všeč Liam Neeson, ti bo tudi film, v katerem rešuje hči, ki jo je ugrabila albanska mafija, ki trguje z belim

blagom...

-Petelinji zajtrk; smeh!!!

-Little Children (drama)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JCVD ali Jean Claude Van Damme

se opravicujem tistim, ki so pogledali film do konca, jaz sem se boril do 25 minute, nato sem se predal. to ni/je za nic.

post-17094-1239117366_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In??? Se mi bo kaj zgodlo, če ga ne bom??? :evilgrin:

Ne :)

..............................al pa, kaj pa jaz vem, sej nisem vedeževalka!!! Pa ne morem verjet kaj se ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priporočam ogled filma,The Hurt Locker , Gre za dramo o posebni enoti za odstranjevanje min v Bagdadu, ki temelji na resničnih izkušnjah iz vojne v Iraku mladi vojaki polni adrenalina, ki ne poznajo strahu se podajo na razne misije

TeasingBigelow_5678.JPG

Popravljeno . Popravil radoracer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fast&Furious4...čista naspidirana nitrobomba :kva2: , pa še Vin Diesel is back :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fast&Furious4...čista naspidirana nitrobomba :kva2: , pa še Vin Diesel is back :naughty: :OK:

Sem ga tudi jast gledu res bomba film! Priporočam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne :)

..............................al pa, kaj pa jaz vem, sej nisem vedeževalka!!! Pa ne morem verjet kaj se ....

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo viky, ker si mi simpatična....nič ne sprašuj, smej se.....no, pa poišči si nekje vseh 25 delov....se splača.... :winkiss:

BTW lepo, da me spoštuješ in imaš v profilu delček od mojih resnic..... :P

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo viky, ker si mi simpatična....nič ne sprašuj, smej se.....no, pa poišči si nekje vseh 25 delov....se splača.... :winkiss:

BTW lepo, da me spoštuješ in imaš v profilu delček od mojih resnic..... :P

:lol: HVALA! :lol: a 25 jih je?! :OK:

BTWspoštovanjavrednevednospoštujem :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The Boy in the Striped Pajamas: pogled povelniške nemške družine v času svetovne vojne

skozi oči nedolžnega otroka (drama). Dober film .)

post-5113-1240143155_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The Boy in the Striped Pajamas: pogled povelniške nemške družine v času svetovne vojne

skozi oči nedolžnega otroka (drama). Dober film .)

Ja, se strinjam, film je vsekakor vreden ogleda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!