Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

Ja nejebu si ga roba. Spizdiš lahko še vseeno sam ko te pol fotr dobi bo joj <_<

Pa še to, če nočte čez domžale rint grete lahko naravnost do šentjakoba pol pa levo po tastari. Sam ne bi blo to firefoxu všeč, tko da odpade :)

Popravljeno . Popravil manjak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to bi blo fajn vedt kolk jih pride sigurn pa s kasnimi motorji kej pridejo! :)

Ja upam, da vsi ki so se zdaj prijavil, da pridejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nic ne bo ocitno!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :( :( :angry: :( :angry:

more zajebat roba zadno sekundo, art vebv72n15n9'vv'75n1 1

dammit!

peeeeecko materno.

a pride kdo iz lj v mb?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nic ne bo ocitno!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :( :( :angry: :( :angry:

more zajebat roba zadno sekundo, art vebv72n15n9'vv'75n1 1

Kaj jaz pic** ti ma***** zid prokleti

To ti mojem fotri povej v nedeljo ko prides sem

Motor pa bom prodal ker me nebo foter vec jebo... :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizdovce foter mi gnjavi....da nena smem prit ker cesta.....ijooo

Tak da nevem ce bom lahko priso :angry:  :(  :angry:  :angry:  :(  :(  :(

Reči ateju, da če sn jas prišo v LJ, boš tudi ti :) Še večja finta pa je, da odkar je avtocesta skoraj kompletno narejena ni na stari cesti skoraj nobenega avta! Največji promet je do Cela, pol pa zatišje. Mimo Laškega pa ZM ti pa ne priporočam, ker je slaba cesta še za šajtergo vozit.

Še nekaj, če greta ob 10-11ih bota ob 1-2eh s kakim postankom v LJ. Sej to ni tak dolga pot - 135km. Mi smo vajeni več na en dan :)

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bo fotoaparat vzel? :huh:

Ti ki si se oglasu :P Sej bi ga jaz sam ne dela prokleti digič :angry:

Pa kamera bi bl tut dobrodošla :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, ne se kregat. se pač zgodi da stari razmišljajo drugače od nas. Se pravi narobe. Sej če se zdaj ne da pa res ni taka panika. Sej bo ziher še kakšna priložnost da se dobimo vkup. ne se živcirat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pride kdo iz lj v mb?

Jaz sem razmišlju da bi šel. Pa ne tolk zarad samega mitinga ampak zarad ene punce :rolleyes: B) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reči ateju, da če sn jas prišo v LJ, boš tudi ti :) Še večja finta pa je, da odkar je avtocesta skoraj kompletno narejena ni na stari cesti skoraj nobenega avta! Največji promet je do Cela, pol pa zatišje. Mimo Laškega pa ZM ti pa ne priporočam, ker je slaba cesta še za šajtergo vozit.

Ne on pa obratno trdi da je to nevem kak prometna cesta bla bla bal.....je rkeo ce bi bil v murski al pa lendavi zaradi meen idi al pa kam drugam v lj pa nena gres :angry: A v murski pa me z tovornjaki pojejo za to pa ga boli k***....budalo jedno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem razmišlju da bi šel. Pa ne tolk zarad samega mitinga ampak zarad ene punce :rolleyes: B) :)

Ja pol pa poj da vidis toto sugo :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah ne vem, sva se prejle na irci neki skregala. Jo morm poklicat pa pomirit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah ne vem, sva se prejle na irci neki skregala. Jo morm poklicat pa pomirit ;)

Ti samo hisno steviko povej pa ce bojo problemi jo dam v vreco pa ti jo dostavim na dom :) :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lendava al pa Murska je šele nevarna pot. Ko one kamjondžije hungarske furajo kure sem pa tja. Destinacija je sicer krajša, ampak dosti bolj nevarna. Po pravici ti povem, da ni nobene razlike, al se pelješ po cesti proti Ljubljani al pa po 14. diviziji. Glih tak avti vozijo po njej :) S tem, da ko prideš mimo Konjic je komaj kaki avto še na cesti. Skratka, cesta ni prav nič nevarna. Reči ateju, da se greta z Linotom jutri malo pelat pa se odpeljita v Ljubljano. Še zvečer si lahko nazaj. Več kot 2:15 ne rabiš do Ljubljane. Sn se jas pelo tja, ko mi je 95km/h leto. Pa več prometa je še blo, ker je bla avtocesta samo do Vranskega. Zaj pa je skoraj povsod že avtocesta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

acc.jpg

A ma gdo kakšno idejo, kam naj spravim športni filter :( ??? K je airbox skor integriran v okolico in ni glih lepo če ga dam dol...

(sm sm napisu, da noum okol smetiv...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohk cev odlkopš iz airboxa in ga postiš gor, šport filtr daš pa dad uno uno strehco.

Pomoje da bi šlo ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejka je rekla da ne gre...Bonziya doma ne pstijo...K4M1K4Z1 se ne lub :angry:

Glogo sm prej klicov, prav da gre :D jes pa tut grem ... bom vidu koga kej Gloga se prpele ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejka, K4M1K4Z4, marš da prideta <_<

no, zdej nas je sigurno tam že 5 :) :huh:

aja, pa a nej prpelem frenda, k ma blokade notr?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi se vi na bled kej prpelal, bi ziher vsi tisti, k si zdej reku da ne morejo/jih ne pstijo, pršli ;) gremo nardit še Bled meeting :unsure: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej naslednič pa na Bled pridmo!

Mi smo se itak dele ž z kolegi neki menil da bi na Bled šli. sam ne najdmo pravga cajta :angry:

LP

Še 2 uri in 45min do začetka :D :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!