Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

am am .... doma sem pa bliz lesc.

mam pa stalkerja :) pa nc nimam predelan, sam blokad nimam vec :) toj pa tut vse za enkrat :)

kolk ste pa kej stari na tem forumu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

psyho : ni me zvleku...sam vprasov me je, ce bom sla z njim pa sm rekla DA bom SLA :rolleyes: in toj to :P

B)

tko se dela!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej ga lisjaka, zdej je pa prec za akcijo ;)

@nejkica- dobrodošla na forumu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a boste poj pršli na bled al koko? pa tud nevem keb biu tm kakšn dobr plac.. kr u hangarje, bo vsaj mal občinstva ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@nejkica: tle smo sami pubeci stari od 14 do 19 :)

Fantje to bo se vesele! :D :P :D

Uglavnem skuter bo ustiman do petka pol pa samo sopaj!!!!!!!!!!!!!! :lol:

We're going to laibach :)

Ampak tko kukr Beno-po pamet :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje pa še neki obvezno morte še kakšnga s sabo prepelat, če pa ne pa vsak eno lušno delklco zadi na prtlažnik prfurat zravn!!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itaq :) sam dokler so skuterji v večini B) :P sam šekr ne vem, če boste se oglasli kej na bledu a ne..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teme imate sedaj združene in upam da se boste kaj pametnega zmenil. Drugače pa če ima namen kdo biti resni motorist si lahko pride danes ogledat slike Dolomitov v OLP ki jih bo Suzuki predstavil.

Ste pa svetovni nabijači :angry: ;) , mi ni na kraj pameti ne pride da bi kaj več urejal scoterje. Kakor si boste nasvinjali takšno boste pa imeli :rolleyes: <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste pa svetovni nabijači :angry:  ;) , mi ni na kraj pameti ne pride da bi kaj več urejal scoterje. Kakor si boste nasvinjali takšno boste pa imeli :rolleyes:  <_<

Ufff, zdej vsaj ne bo več strahu da bi kakšni posti šli papa ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je dovoln kerga z APN-ko povabit? :unsure:

ok, to še sprejmemo ;)

avtomatik :angry:

A ti res misliš dqa bi frči prlezu do Ljubljane??? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teme imate sedaj združene in upam da se boste kaj pametnega zmenil. Drugače pa če ima namen kdo biti resni motorist si lahko pride danes ogledat slike Dolomitov v OLP ki jih bo Suzuki predstavil.

Ste pa svetovni nabijači :angry: ;) , mi ni na kraj pameti ne pride da bi kaj več urejal scoterje. Kakor si boste nasvinjali takšno boste pa imeli :rolleyes: <_<

Kot da je kaksen problem. Urejam lahko tudi jazst, imam izkusnje in svoj spletni portal, ki pa je trenutno zal v prenovi. Ce rabite, sem vam na voljo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm ste lublan?ani še najbol za te meetinge :D kokr zdle vidm vs bo še najve? ;) upam d bo tud pr ns u nm meeting. se prau vi mate u petek ob 17.meeting? možnu d vs pridm kej pogledat k grem takrt u lj :D

P.S.- nejkica dobrodošla na forumu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!