Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

na mitingu je blo super. tiso da se boste pozanimal za dovoljenje za mitinge pa spremsto si boste pa hiter premisl k boste zvedel stroske le tega .. no pa se nekai za vsak okraj bi se mogu izbrat vodjo za nove jarse bi bil lohk --zivijo --- ce bi se strinju za ostele bi si mogel pa kr sami zbrat.no pa se slika od moje aprilie pa zivio runerce. lp :lol1: :lol1:

post-18-1064134709.jpg

Popravljeno . Popravil romans1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tista ta rumena runnerca je tut 180 je tut na slikah kere je objavu pshyo je moj kolega je regsitriran motor sam tablce nima gor zato da lah dela bedarije po centru vm tut romans1 lahk pove ker smo mi kolegi slikat se pa tut men ni dal.sj crna sr50 tut ni mela tablce pa ce jst prov vem je tut registrirana.

orka jst ne vem kaj teb ni blo vsec ampak men se zdi jih je blo vecina zadovolnih tut po unih ulcah.

za spremstvo je pa tko da pol ne bo sploh tok zanimiv saj moje mnenje je tako

ajde fantje kje so ksne slikce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao jao jao.

Ti naši meetingi me vedno bolj spominjajo na one, ko sem jih vido v Hitrih in drznih... pa še policija nas isto preganja... :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, res ni blo vse glih lepo, najbl nevaren je blo pomoje med unimi ulcami, k če bi ker kerga snel ne bi blo fino. Sam glede policijskega spremstva, če bojo polcaji zraven bo pol manj folka pršlo, pelat se bomo mogl 45 oz. 50 na uro, tiho kot miške, brez raznih svetlečih zadev itd. Da o kakšnih dragih sploh ne govorim. V glavnem, polj je že brezveze da sploh kej mamo. Vsekakor pa tut tista ideja glede kluba ni švoh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah sej policije ne rabmo zraven... samo klub bi pa lohka mel... če ne druzga bi loh samo pravila mel, k u grupi se ne da nč zment, so vsi k ovce :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja niste to zadevo švoh izpelal!!Res ne!!Svaka vam čast!! :OK: :OK:

aj glede policije!!Mislim da res nerabite spremstva preveč problemov!! :( :(

BTW:mi še mamo en miting 27.9 tam pa upam da bomo vsi!!Te pa bote vidl kaj so to ŠTAJERCI!! :OK: :OK: :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja točn, vsi neki begajo. Pa k skos prehitevajo, ker naenkrat zaslišeš za sabo tist donenje skuterja pa sam čakaš kdaj bo mim prletu vs prestrašen :angry: Pa pravil bi bil lahko tut da brez čelade nima kej zraven za delat ker tut to mi je šlo na kurac :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivijo: sej nism reku, da mi kej ni blo všeč...Meeting mi je bil zlo všeč ampak res smo mal predivje vozil (npr. vame je od zadej prletu en modr speedfight in mi zvil špegu :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja00000 vi pa rabite spremstvo....mi smo se mogli policajom 2 po 2 v vrsto postavit pa so nas gledali pa je reko oni v kareti idite pa smo sli lepo 2 po 2 do prvega ovinka pa smo meli mir :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej gapi, sej ena 180ka se je slikala (sta ble sam dve) in sicer una črna. Sm se z njim pogovarju in je reku da je črna že original, tko da tomozuki, ta ni tvoja (aja pa še navadne gume ma). Uni k se niso slikal se pač niso :rolleyes: . Njih zivjo pozna, bo loh mal več povedu :P .

Heh, to pa nebo držalo, ker ma srebrne gume in črno siv sedež, ki ga imajo srebrni in rdeči Runnerji. Poleg tega je malo čudno, da od prejšnjega lastnika ni dobil papirjev (le kdo jih lahko zgubi?).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufff :mellow: sej jest se ubistvu strinjam z vsem tem...(preveč divja vožnja glede na okolico)

Kje si pa zvedu vse tole?

Aja pa še nekej...krajši naslov od slik za dajanje prijateljem :) je --- http://galerija.rozica.com/orkaa

tajnapolicijapress, tajnalozapress...... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej nrg kva mas ti v uni srebrni puscici ce mas standard gre tolk hudo da glava boli?

Ja u moji pušcici ni čis nč! Je sam redno servisirana :P in naštelana ko kot more bit.

Je pa ena športna vezija pripeljana iz Italije (sj tut cena je bla tut tolk športna da glava boli :cry: :cry: :cry: )

Evo pa šeena slikca učer z meetinga:

P9200063.JPG

LP

Popravljeno . Popravil ..::NRG::..
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivijo: sej to je to...Mogl bi se bolj natančno zment, oziroma upoštevat navodila...

Nrg: sej jest skos govorim, da so se pr tvojmu motorju zmotil v tovarni in mu ponesreč vgradil 70ccm :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tale zadeva s klubom res ni slaba :OK: glede polcija :zzz: - pa da bi se prjavl to pa pumoje nebi blo dobr. Sam v klubu bi mogl met ene pravila !!!!!!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mitingu je blo pa drgač ful hudo sam un k je pa jet forse naredu pa mi še zdej ni jasn! :hmm:

Pol nakonc predn smo šli dam mi je pa hladilna tekočina narasla pa sm novo kupu pa sva šla z orko naprej!!!!!!! :yea2: :yea2: :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tale zadeva s klubom res ni slaba :OK: glede polcija :zzz: - pa da bi se prjavl to pa pumoje nebi blo dobr. Sam v klubu bi mogl met ene pravila !!!!!!!! :yea2:

ok in vi mislte da ce bo pa to srecanje kluba, da pa ni potrebna prijava?????

in drugic, policija ima pooblastila kot je dajanje prednosti, zavarovanje cestisca itd. to kar smo delal, da se je en postavu na kriziscu tko kt policaj z letecko je nepravilno in zaradi tega placas kazen......(ki ni majhna.....) dalje, ce bi bili policaji z nami bi vm enostavno rit skup potegnl, in bi se peljali tako kot bi se mogli, skratka po vseh pravilih in brez izigravanja.......

kajti ce so policaji z nami, in se dogodi kasna pidarija, naj... oni in ne mi.........KAPIS :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!