Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

Nasledn meeting bo tak.

Vsi motorji v vrsto pa lastniki zravn, pol pa dva k gresta od vsakega do vsakega pa jim rečeta za dokumente.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Firefox bom jest mal z orko pršov pa se lah zmenmo tud za kšne napise na majcah! :devil:

Pa tale klub :OK: bi - bo pumoje najhuj! :kva1: :kva1: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst osebno jo mam zlo malkrat sabo a drgac skoz vsi noste izpit pa prometno sabo

Čist vedn ju mam sabo. Nočem met u lajfu težave z kapsi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, ni to taki problem, mene so vstavli, pa nism mel niti enega niti drugega sabo, pa je zahtevo dokuente, pa jih jaz pač nism mel, pol pa sn se nekak zmuzno :) , pa niti nič nism dobo od policije :) mislim da še bolše da jih nism mel, kr če bi mel bi si on vse podatke izpiso, zaj pa ni takoj prevero ne, pa ni mogo bit 100% da sn mu dal prave podatke, narobnemu pa tud nočejo kazni dat, tak da... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist vedn ju mam sabo. Nočem met u lajfu težave z kapsi.

sej jst tut ne :unsure: sm kdr sm na motorju pa je ne vzam sabo k se je lahka

zgodi da jo zguiš. sej če nimaš osebne z motorjem pa maš sam izpit se izpit smatra kot

osebni dokument sej tut je..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj morem res še jest pridet v lj al kaj? Sej bom v bistvu 1. uradni član :D

Glede dokumentov: jest jih mam čist zmeri sabo. V bistvu jih sploh ne jemljem iz motorja tko da jih ne morem pozabit. Če pa že nimaš sabo dokumentov lahko pa caps itaq vedno preveri v bazo kako je s tabo in z motojem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede dokumentov: jest jih mam čist zmeri sabo. V bistvu jih sploh ne jemljem iz motorja tko da jih ne morem pozabit. Če pa že nimaš sabo dokumentov lahko pa caps itaq vedno preveri v bazo kako je s tabo in z motojem

O kul.pol se bom jest vozu z 125cc motorjem brez izpita, k me bo pa polcaj ustavu mu bom pa reku ime enga kolega k ma izpit pa bo vse kul.A mislte da bi mi res nasedu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem če bi ti verjel, sam vem da se to da, k je enkrat mojga kolega ustavu en pa ni mel izpita, pol je pa na postajo klicu. Sam morš pa met vsaj en dokument, ker če ne lahko grete tut na postajo preverjat, to pa glih ni fino...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tuko je da prever v bazo če maš izpit, sam ni važn tut če ga maš ti lahk napiše kkšno kazen 10k ker ne nosiš dokumentov s sabo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gapi točno to je naredil en iz paralelke s frendovim motorjem. Samo, da je pol lastnik motorja dobil sodnika ker se je vozil brez papirjev.

Jaz imam papirje vedno sabo, razen če jih resnično pozabim doma.

PS: Prometne ni pametno puščati v motorju saj če ti ga spizdijo si ga najebu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo fantje. tudi jaz sem novi, vendar vas pa spremljam ze kar nekaj casa. skratka, kar sem hotel reci je to, da se popolnoma strinjam z janez999 in master7. stvar je v tem, da ne zelim braniti krivih in valiti krivdo na nedolzne ljudi, vendar pa da me nekdo odolzi necesa, pa ceprav nevem niti o cem govori zelo razpi...

da se predstavim- fant z rumeno-vijolčno 180 iz scooter mitinga v soboto.

in tomazuki- tudi moje sožalje, saj vem kako je to, tudi meni so ukradli pred leti zelo populrnega PIAGGIO TPHOON.

neki me je pa res vprasal zakaj nimam reg. označbe pritrjene na motorju-- zato ker tudi celade ne nosim in vcasih zganjam cuda, najrajsi pred policaji. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki, vem da ti je hudo za tvojga lepotca, ampak prid pugledat na kakšen zbor skuterašev, pa si od blizu puglej skuterje in potem ocenjuj, če je kateri ukraden, ne pa kar takole pavšalno nabijat, da je ta pa ta ziher ukraden. Moje mnenje: če bi nastal dvom pri kakšen skuterašu, da ma en ukradenga, ne vem, če bi fantje mirno tolerirali vse to. Pa še tisti z ukradenim bi moral imeti res JAJCA, da bi peljal tazga skuterja na ogled. Če bi jaz sumil, da je motor ukraden, bi od voznika na mitingu zahteval dokumente!!! Jaz bi takoj pokazal svoje prometno itn., če bi... LP Janez. :)

P.S.:

Pa še to: zakaj se policaji ne zapeljejo v Fužine??? Sem že pisal o tem. V enem dnevu sem videl, kako so enga skuterja nalagal v kombi. Videl sem runerco 180 ccm (gor seveda Šved), pa en lep večkuben Peugeot (gor mlečnozobi Šved) itn. Večina teh fantov ni imela tablic gor. Zakaj vse to: ker HUNTER piše o policajih in mitingu bla bla... Se strinjam, da "vožnja" (divjanje, prehitevanje skuterja po levi in desni: VELIKA nevarnost nesreče...) na mitingu ni bila taka, kot bi morala biti, zato jasno, da je pršla kakšna pritožba na policijo. Moje mnenje: skuterčki naj se lepo peljejo v vrsti s PRIMERNO varnostno razdaljo po ENEM prometnem pasu (šov je že taka množica skuterjev; gotovo ste kdaj vidli kakšne Nemčke, kako se peljejo EASY na čoperjih v koloni...). Jaz sem bil na skuterju kar malo živčen, ker nisem videl, od kje me bo en napiču, pa me je en ponesreč s telesom (sopotnik)... Tistmu taprvemu s srebrno ranerco ni delala zadnja lampa in štop bremza (ja, lahko bi bila cela pizdarija, ko bi zašlajfu, potem pa samo bum bum od uzadi).

Fantje, jaz furam 17 let mopede in 11 let motorna kolesa, pa mal že vem, kaj je varna vožnja. VARNOST in STRPNOST na cesti! Veseli pa me, da ni noben šel čez rdečo luč, saj jaz tega nisem videl.

Na naslednji zbor ziher pridem in bom bolj podrobno pogledal. Ne mislit, da po naklučju koga obtožujem, ampak mislim, da če nimaš papirjev za skuter (ker jih je lastnik kao zgubu), je skuter vkraden. Vprašaj malo zakaj se niso hotli slikat lastniki dotičnih motorjev. Drugače pa moraš imet tudi JAJCA, da ga spizdiš lastniku pred nosom (kot se je zgodilo meni). In verjetno imajo tele vse polno jajc. Ne trdim, da je trenutni lastnik Runnerja tudi tat. Ampak po vsej verjetnosti ga je kupu za đabe. Drugače pa, kako pa naj vejo fantje, da je skuter vkraden? To lahko kvečjemu reče tisti lastnik, čigar skuter je, saj ga najboljše pozna. Poleg tega se vsak boji karkoli nardit (no, večina, ne vsak).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomazuki zate mam sam ene par besed. Čeprav nisem dolg član tega foruma, sam spremljam ga že zelo dolg.

Izražam sožalje zaradi izgubljenega motorja, ampak ti moram zamorit, da nam uničuješ atmosfero glede metingov, kjer poskuša iz vsake 125ccm+ izvlečt, da je motor tvoj, prosm, da se prej zeloooooooo dobro prepričaš, da se govori o tvojem motorju.K 125ccm+ motorjev je ogromnoooooo. :xx:

Brez zamere

LP. :angry:

Sej je vseeno. Nebom več težil, redkokaj bom še povedal. Ker menim, da je najboljše, da čim manj informacij podam na forum. Če bom ugotovil, da gre za moj skuter, ga na naslednjem meetingu itak nebo. In boste tako zvedli keri je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki, vem da ti je hudo za tvojga lepotca, ampak prid pugledat na kakšen zbor skuterašev, pa si od blizu puglej skuterje in potem ocenjuj, če je kateri ukraden, ne pa kar takole pavšalno nabijat, da je ta pa ta ziher ukraden. Moje mnenje: če bi nastal dvom pri kakšen skuterašu, da ma en ukradenga, ne vem, če bi fantje mirno tolerirali vse to. Pa še tisti z ukradenim bi moral imeti res JAJCA, da bi peljal tazga skuterja na ogled. Če bi jaz sumil, da je motor ukraden, bi od voznika na mitingu zahteval dokumente!!! Jaz bi takoj pokazal svoje prometno itn., če bi... LP Janez. :)

P.S.:

Pa še to: zakaj se policaji ne zapeljejo v Fužine??? Sem že pisal o tem. V enem dnevu sem videl, kako so enga skuterja nalagal v kombi. Videl sem runerco 180 ccm (gor seveda Šved), pa en lep večkuben Peugeot (gor mlečnozobi Šved) itn. Večina teh fantov ni imela tablic gor. Zakaj vse to: ker HUNTER piše o policajih in mitingu bla bla... Se strinjam, da "vožnja" (divjanje, prehitevanje skuterja po levi in desni: VELIKA nevarnost nesreče...) na mitingu ni bila taka, kot bi morala biti, zato jasno, da je pršla kakšna pritožba na policijo. Moje mnenje: skuterčki naj se lepo peljejo v vrsti s PRIMERNO varnostno razdaljo po ENEM prometnem pasu (šov je že taka množica skuterjev; gotovo ste kdaj vidli kakšne Nemčke, kako se peljejo EASY na čoperjih v koloni...). Jaz sem bil na skuterju kar malo živčen, ker nisem videl, od kje me bo en napiču, pa me je en ponesreč s telesom (sopotnik)... Tistmu taprvemu s srebrno ranerco ni delala zadnja lampa in štop bremza (ja, lahko bi bila cela pizdarija, ko bi zašlajfu, potem pa samo bum bum od uzadi).

Fantje, jaz furam 17 let mopede in 11 let motorna kolesa, pa mal že vem, kaj je varna vožnja. VARNOST in STRPNOST na cesti! Veseli pa me, da ni noben šel čez rdečo luč, saj jaz tega nisem videl.

Na naslednji zbor ziher pridem in bom bolj podrobno pogledal. Ne mislit, da po naklučju koga obtožujem, ampak mislim, da če nimaš papirjev za skuter (ker jih je lastnik kao zgubu), je skuter vkraden. Vprašaj malo zakaj se niso hotli slikat lastniki dotičnih motorjev. Drugače pa moraš imet tudi JAJCA, da ga spizdiš lastniku pred nosom (kot se je zgodilo meni). In verjetno imajo tele vse polno jajc. Ne trdim, da je trenutni lastnik Runnerja tudi tat. Ampak po vsej verjetnosti ga je kupu za đabe. Drugače pa, kako pa naj vejo fantje, da je skuter vkraden? To lahko kvečjemu reče tisti lastnik, čigar skuter je, saj ga najboljše pozna. Poleg tega se vsak boji karkoli nardit (no, večina, ne vsak).

Vsak, ki kupi skuter po smešno nizki ceni (npr. 500 EUR 180 Runner), VE!!!!, da je skuter ukraden. V takem primeru si po Kazenskem zakoniku osumljen KAZNIVEGA dejanja, torej isto, kot da bi bil sam tat (seveda, če tega ne prijaviš policiji).

Tomozuki, jaz sem kar nekaj časa oprezal po LJ, če vidim tvojo runerco, toda brez uspeha, tako da ti predlagam, da prideš kdaj osebno na miting in si ogledaš motorje.

Jaz vem, da bi prišel, pa skuterje pregledal vse od vilic pa do P.M. Iz dveh runerc hitro nastane lahko "nova" runerca... LP

P.S.: Fantje, dobro je "zaznamovat" (mali kratek rez, mali križec, mala črka ipd.) posamezne dele skuterja, ker če bo enkrat en del na enem sumljivem, se ve, kam je treba pogledat. Jaz sem imel kot mulc na mopedu kar nekaj takih zarez (v plastiki,,,,): ne ravno full v kovino, da potem rjavi... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlaži ga zacahneš,zaznamuješ ta da prletiš na povno v en ovink na katermu še včeraj ni blo peska, posledice so vam pa itak znane :grrr :grrr

LP

Popravljeno . Popravil ..::NRG::..
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomazuki pa pravš, da se niso vsi motorji slikal, če bi mal bol pogledu bi vidu, da so vsi 125 ccm+ motorji dobro oslikani in se da videti marskiaj. Med enim je nekdo sliku tudi krivino auspuha, ki pa ne more biti nikakršen dokaz, da je motor tvoj, saj čez nekaj časa vsaka krivina zbledi(pranje, peljanje po dežju,..)tako, da ti svetuje, da za iskanje svojega motorja pogledaš kakšne druge prepostavke.

LP :naughty: :hmm: <_< :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest vsakič ko grem čez fužine ali mimo, vidim srebrno runnerco (125 ali 180), neregistrirana je pa že vsaj 4 mesece...

Aja, pa fajn mitinge imate. Sem vas vidu v soboto na kongrescu, k ste zavijal proti 3M :)

Popravljeno . Popravil igralec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je useskp ze mal  ampak ne se pstit mott 

Niti ni tok off topic zarad tega ker če nardimo klub bodo meetingi organizirani v okviru kluba.

Sam jaka se je najbrž zgubu ker ga ni nč na forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sj ni sam firefox dj nej se kdo drug ksn ime da al pa ksn logo nardi

sam ce se bomo tko menil k do zdj to nebo nc mormo se res zment ornk

Ja samo ce bote pa prevec htel pa na vrat na nos hotl nrdit pa nav dobr. Bol da traja mal dl pa da je res dobr narjen :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!