Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

jutr se bom jst lotu musko dajat v mojga morm pa pru sploh vidt ce radio dela dobr pol pa en zvocnik u gepek pa gremo sam to bo sam tko k se bom kje ustavu!

Kaj je zdj z logotom fantje pa imenom?

Ej kolk bi se vs sploh uclanil u klub?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dobra ideja tole s smrkci, sam da ne bi bla ta zdeva pol prevelika. Aja, pa jest bi se prec včlanu, ker mi je to zlo ql :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdj z logotom fantje pa imenom?

Ja za logo bi blo najbol najdt kšne rdečo-črne barve k bi pasale na vsak motor.Kok folka bi pr vs mel zelene logotipe na motorju?

Glede kluba sem pa jest takoj not, pa firefox tud.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj sm se prej s firefoxom pogovarju je reku da bo probu cim prej narest logo sam sva se za ime pogovarjala zarad unga napisa green k marskdo ne bi dal zelenga napisa na svoj motor zato je treba en drug ime dobit lahko ga sestavmo iz zacetnic nasih nickov al pa imenov motorjev ne vem povejte se vi ksn predlog

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah čakta mal... če nimamo imena jes še ne morm nč delat!! Zdej recimo da bomo kr mi forumci iz lj. ustanovitelji. Zato bomo ime zbral tuki, in ker to spada pod lj meeting bomo to opravil tuki :D .

Zdj en zlo lep logo bi nastou iz sledečga:

- WIZARDS ON TWO WHEELS (al kuko se napiše)

- modra, bela, črna, skratka več barvnih kombinacij

- en ful lep beu beu konj v ospredju (ne navadni, tisti z rogom na glavi, samorog al kako že...)

- okoli njega lepe električne strele

- mislm bl portret glave, pol se pa stvar nadaljuje z imenom

- na repu pa en gremlinu (hudiču) podoben stvor zlobn k prasica, v smislu dolge roke zakona

- nad hudičem pa oblaki in za njim prispodoba pekla

- logo v velikosti 5x10cm, narejen na prozorno nalepko. tko k ma polini, s tem bi tut ubil tisto moteče neskladanje baru, hkrati pa bi dosegli videz paintbrusha. seveda bo mogu bit logo za to dovolj bogat

Kako se vam zdi??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa kšn ICE RIDERS al pa OK RIDERS za logo pa tista klukca od nike pa to gor napisan.

ok imeni sta bedni sam logo nike bi pa jest ful meu na motorju.pa kdo drug najbrž tud.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga, bom narisu jutr oba. Dons se mi res ne da preveč O:-) . Je že deset ura... Drgač bi pa jes predlagu en sestank u petek al pa soboto. Se napokamo za eno mizo in temeljito obdelamo stvar. Jes prnesm osnutke, vi pa kr kol uporabnga. Kaj pravte??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom jest tut malo pršu pošpegat :P

no sej bom itak uradni fotograf ane? :lol1:

Jah ti kar prid!! Naš fotograf :D .

Pa še neki, psyho in nrg, a vaju pa nč ne zanima tale naša "zadeva"???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oni ko pa majo pokradene skuterje pa si naj dajo gor rotacijsko, da bomo vedli, kdo ne spada v ekipo :D

Tomozuki, vem da ti je hudo za tvojga lepotca, ampak prid pugledat na kakšen zbor skuterašev, pa si od blizu puglej skuterje in potem ocenjuj, če je kateri ukraden, ne pa kar takole pavšalno nabijat, da je ta pa ta ziher ukraden. Moje mnenje: če bi nastal dvom pri kakšen skuterašu, da ma en ukradenga, ne vem, če bi fantje mirno tolerirali vse to. Pa še tisti z ukradenim bi moral imeti res JAJCA, da bi peljal tazga skuterja na ogled. Če bi jaz sumil, da je motor ukraden, bi od voznika na mitingu zahteval dokumente!!! Jaz bi takoj pokazal svoje prometno itn., če bi... LP Janez. :)

P.S.:

Pa še to: zakaj se policaji ne zapeljejo v Fužine??? Sem že pisal o tem. V enem dnevu sem videl, kako so enga skuterja nalagal v kombi. Videl sem runerco 180 ccm (gor seveda Šved), pa en lep večkuben Peugeot (gor mlečnozobi Šved) itn. Večina teh fantov ni imela tablic gor. Zakaj vse to: ker HUNTER piše o policajih in mitingu bla bla... Se strinjam, da "vožnja" (divjanje, prehitevanje skuterja po levi in desni: VELIKA nevarnost nesreče...) na mitingu ni bila taka, kot bi morala biti, zato jasno, da je pršla kakšna pritožba na policijo. Moje mnenje: skuterčki naj se lepo peljejo v vrsti s PRIMERNO varnostno razdaljo po ENEM prometnem pasu (šov je že taka množica skuterjev; gotovo ste kdaj vidli kakšne Nemčke, kako se peljejo EASY na čoperjih v koloni...). Jaz sem bil na skuterju kar malo živčen, ker nisem videl, od kje me bo en napiču, pa me je en ponesreč s telesom (sopotnik)... Tistmu taprvemu s srebrno ranerco ni delala zadnja lampa in štop bremza (ja, lahko bi bila cela pizdarija, ko bi zašlajfu, potem pa samo bum bum od uzadi).

Fantje, jaz furam 17 let mopede in 11 let motorna kolesa, pa mal že vem, kaj je varna vožnja. VARNOST in STRPNOST na cesti! Veseli pa me, da ni noben šel čez rdečo luč, saj jaz tega nisem videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomazuki zate mam sam ene par besed. Čeprav nisem dolg član tega foruma, sam spremljam ga že zelo dolg.

Izražam sožalje zaradi izgubljenega motorja, ampak ti moram zamorit, da nam uničuješ atmosfero glede metingov, kjer poskuša iz vsake 125ccm+ izvlečt, da je motor tvoj, prosm, da se prej zeloooooooo dobro prepričaš, da se govori o tvojem motorju.K 125ccm+ motorjev je ogromnoooooo. :xx:

Brez zamere

LP. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi jaz sumil, da je motor ukraden, bi od voznika na mitingu zahteval dokumente!!! Jaz bi takoj pokazal svoje prometno itn., če bi... LP Janez. :)

ideja za organizatorje :D :D :D a firefox?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!