Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

am.... :)

to bo se zanimiv :D ( nimam nc druga za rect k pa to ) :)

Boš vidla kok se ti bo zdel zanimiv, ko se bo v Ljubljani začelo okoli tebe slint 15 potrebnih skuterašev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am....  :)

to bo se zanimiv   :D  ( nimam nc druga za rect k pa to ) :)

Boš vidla kok se ti bo zdel zanimiv, ko se bo v Ljubljani začelo okoli tebe slint 15 potrebnih skuterašev.

Pa še ker mal starejši samo kljub temu potrebn motorist :P

Popravljeno . Popravil manjak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej fantje jo boste čist presrešl!

Raj se nj en javi, ki ji bo motor spucu :D

Ej njkica če ti ga bo kdo se mi zahvali, a prov B)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to mislte ta petek, 8.8.2003?? Da nism kej zamudu. Jest pridm zihr, upam pa da se bova z gapijem zmenila kej. Sm dons pršu iz korčule vs poslinen da se bom spet furu in prvlečem mašino vn, pa se mi ulije na glavo :angry: . K*rc pa sm mogu pospravt... a lokacija je pol BTC, mcdonald??

Ajde :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemti, sm glih govoru z njim pa je tut na morju. Js pridm, sam. A bo drug petk tut kej, takrat bo žr doma...

ajde :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo stvar uspela in bojo vsi srečni in zadovoljni pa ni hudič da ne bo še kdaj. Mrbit že nasledn teden, kaj veš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to mislte ta petek, 8.8.2003?? Da nism kej zamudu. Jest pridm zihr, upam pa da se bova z gapijem zmenila kej. Sm dons pršu iz korčule vs poslinen da se bom spet furu in prvlečem mašino vn, pa se mi ulije na glavo :angry: . K*rc pa sm mogu pospravt... a lokacija je pol BTC, mcdonald??

Ajde :D

Jap, PETEK 8.8. 2003

lokacija: McDonald's pri Koloseju (da bodo vsi najdl) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino se mejte, jazst pa bom se naprej s pisanim izborom kletvic preklinjal izpitni center Kranj, ki mi je datum izpitne voznje dolocil 17 septembra, dasiravno sem oni preizkus znanja iz teorije opravil ze 10. 7., teoretični del na izpitnem centru pa 18.7. "Pička jim fak.™" Naj jih gayi posilijo in jim pustijo analne raztrganine. :angry:

Popravljeno . Popravil [rain]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao zadne cajte komplicirajo s telm izpitm, pa se to je glupo da mors izbirat, kaksn kolo s motorjm bos pelov al z menalnikm alpa brez menalnika!jest sm teste pa vozno naredu v 1mum dnevu, sam pocakat sm mogu 2mesca da sm mu roj.dan pol sm se pa furov. joj joj joj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem pa naredu teste, pa pol mel čez 2 tedna vožno. Pizda ej, na izpit sva mogla s fotrom iz moja it. Pol v poldelk k sm pa domov pršu sm bil pa 14 star pa sm dobu izpit. Juhuhu. Za nagrado ma je pa prec drug dan polcaj vstavu B) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...mene je pa krimič 1x ustavu ksm mem nega prgonu kr je motor dau (105km/h) in mij hotu motor uzet, sam je na sreco po priimku spoznov da sta on pa moj fotr fulll dobra frenda, jest sm ga pa res prvic vidu pa še oblečen je biu k en kamijonđija :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto kocka je padla :) :) Jaz,KKS pa verjetno Tomozuki(upam da z skuterom ne avtom) pridemo 65% na miting :) :) :) Tak da upam da bom lahko so z skuterom pa posnemo vseeee :) :) :) Povem juter tocne informacije :)

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo čas vas pridem prav na hitro malo pogledat, da vidim koliko vas je v hlačah ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nic, jaz sem se doma ze v bistvu zmeno, presim lahko v stanovanju, zaj se samo Robija pocakam, da vidim kaj rece.

Pol pa grema jutri zjutraj:)

Kaksne telefonske bi prosil za kontakt, ko se bom zgubil v Lj:)

V bistvu niti prav ne vem kako do nasega stanovanja najlazje prit:>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ql, pol prideta :)

Ja kšno telefonsko bi blo dobr dt, če se zgubimo.

KKS, kdaj pa bosta približno pršla v lj, dopoldne?

Jst bom pomoje pršu v lj tam okol 16h, bova z NRG-jem skup pršla. NRG, a boš loh ob 16h?

Ti pa vseeno dam lahko mojo tel. 031 482-044

aja še to: Če bosta šla v LJ skozi Domžale in Trzin, morata v Črnučah zavit desno skozi Črnuče, ker ne smeta po obvoznici naprej ;)

Če rabiš kak zemljevid, ti ga narišem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to mislte ta petek, 8.8.2003?? Da nism kej zamudu. Jest pridm zihr, upam pa da se bova z gapijem zmenila kej. Sm dons pršu iz korčule vs poslinen da se bom spet furu in prvlečem mašino vn, pa se mi ulije na glavo :angry: . K*rc pa sm mogu pospravt... a lokacija je pol BTC, mcdonald??

Ajde :D

Jap, PETEK 8.8. 2003

lokacija: McDonald's pri Koloseju (da bodo vsi najdl) :)

A ni blo na zacetku pred BTC-jem zmenen? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni blo na zacetku pred BTC-jem zmenen? :unsure:

BTC je fuuull velik in ima več cest ki peljejo notr.

Tko,da bi se pred njim težko dobil ;)

Sej, a veš kje je Kolosej?

Zraven City Parka (interšpara)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!