Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

Kdo ma rdečega stalkera? :) Enega sem vido, ko se je vozo po zadnji na Slovenski cesti mimo kongresnega zvečer.

Beno ne.... :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mi lahko nekdo pove, mogoče tisti lastnik rdečega Stalkerja, če se je vozu kaj te dni po slovenski mimo parka zvezda po zadnji? :) Ura je bla okol 21:00.

JA Beno je bil!!

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NRG, tisti k niso pršli, bodo pa naslednjič :P . Aja js sm pa še za 10min potegnu miting :D :P , k je psyho zaviu domou sm js kr piču naravnost. Pol pa sm študeru kam in že letu mem zadnjega odcepa po katerim bi se rešu rondoja (psyho al pa nrg naj povesta kerga, se glih zdele ne spomnm :rolleyes: ), tko da sm letu tut tm skos :D . Zdej me pa neki zanima, se mi smemo pelat po cesti ki je označena za avtomobilsko z motro tablo?? Al ne smemo samo na avtocesto (zelana tabla)?? K če loh gremo po modri, se loh mirno vozmo po tem rondoju :blink: . Drgač pa, dobr da ni blo kopsov <_< .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se lahko na lastne oči prepričal ja :D Drugače pa, ja itak se lahko vozite, samo pazite, da vas ne dobijo. Jas se navadno ponoči raje peljem po avtocesti, ker je bolj varna (sn mel že na magistralki slabe izkušnje z mr. Zecom). B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe.. Prezvel smo, ubistvu sm jst od najdl prsu, z jesenic, beno pa iz most pr zirovnci, v lublan smo ja mal zalutal ene par krogov nardil, ampak nam je prjazni policaj iz ptuja, ki je bil na delovnem mestu pred neko ambasado dal vedeti da nima pojma kje je celovska, ampak je vedel to, da je tivoli 200m prec od njega, od tm smo pa znal pridt vn iz lublane :)

V glavnem blo je kr uredu sam udelezba je bla pa usmiljenja vredna :unsure: :)

Se dobr da je men mami pustila it :rolleyes: :D , sam adijo sm reku pa su sm..

Drugac sva pa s kolegom varno prispela domu, sam tm pr zirovn me je mal zanesl na pesku k sm zavijal na glavno cesto, pa desna ritnca me boli in lev komolc, ampak do poroke bo dobr :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Psyho, desno za črnuče, al pa levo na šentjakob :D . Mislu sm levo sam k nism biu prepričan gdaj, pol sm se pa na rondoju znajdu :blink: . Čez črnuče je malce daljša pot ;) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gloga, bo že drugič boljš!! Pa če si ti z jesenic pršu, bi loh tut uni z Bleda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beno... kolk cajta si furov z lublane do kašarije?

<--- a mam dobro slikco aaaaaa? sm se ceu dopoudne matrov da mi je neki ratal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beno... kolk cajta si furov z lublane do kašarije?

<--- a mam dobro slikco aaaaaa? sm se ceu dopoudne matrov da mi je neki ratal :D

Nvm tocn ... Gloga a si ti kej na uro gledov? :unsure:

Dobra slikca ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JOJ MEN JE PA TOK ZOU DA NISM SU!!!!!! weeeeeeeee joku bom! ne sj ne :P sam kmij res žou no! :( :( toj pa tko ce mas zabitga fotra u nulo! an _roba_ ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!