Skoči na vsebino

Novo mesto meeting


mc m

Priporočene objave

jst pridem ve? kot 100% :D ja drug teden enkat bi lahko mel. po moje bi jih jst lahko kr neki dubu, sm ?e bodo za to ;) jst lahko prnesem digitalca, razn ?e ma kdo kašno mobo z digitalcem gor?

lp :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst lahku ziher 3 prpelem... Mogoče še kj več...

1. meeting naj bi bil pac, da se poslika skutice, kaksno rece, pa se malo po nm zapelje, ane... Pol za nasledn meeting je pa treba neki pogruntat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja neki tazga :D ampk po moje bi ns lahku blu najmnj ene 25 ce ne vec-sm kaj k nikol usi ne pridejo :angry: vec k u lj ns pa sigurn bo :D (upejmo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene ne bo če bo pijača, veste, kifeljci že ustavli enkrat pa sem pihal..pa me ne blo mal vseen strah...

pa tut...slabe izkušnje...sej ne rečem zdej da vedno rečem NE ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pol jih sploh do gorjancev ne b pršlu :D ja zdej se mormo sm še zment za datum. jst sm, d mamo drug teden enkat. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja drug teden mora bit!! Js pridem 100%! Nekje bi se dobil pač na enmu parkplacu, pol gremo v meka kej pojest, kšno rečemo, mal poslikamo (js lohk prnesem digitalca) pa kšn filmček, pol se pa gremo mal pelat pa je :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm prej mau gledou, kolk jih lahku jst prpelem- ?e bi usi pršli, bi jih blo ve? k 30. sm pol jih je na morju, eni ne bodo pršli-u najbolšmu primeru 10. upam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je useen kdaj-najbolš bi blo med vikendom-se prau petek,sobota ,al pa nedela.zdej pa še vi povejte kdaj ste za :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!