Skoči na vsebino

Servisna stojala, hidravlične mize...


ak

Priporočene objave

Še eno vprašanje :?

Za te stojala k so pri motorju za na sredino kok je kej zafrken postavt motor na to gor?

A to loh en sam postav motor gor al morta bit dva? :?

post-163-1133364987_thumb.jpg

V TC ju ga pa zaenkrat še ne prodajajo! Kao dobijo nasledn tedn! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno vprašanje :?

Za te stojala k so pri motorju za na sredino kok je kej zafrken postavt motor na to gor?

A to loh en sam postav motor gor al morta bit dva? :?

lp

za postavitev motorja na sredinsko stojalo ne potrebuješ pomoči.

Cene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Ke se pa da kupt tak stojau in kakšna je cena predvsem!!! :? :?

Ker če je drago bi raj sam sešvasu skup pa je!! :)

V TC jih še nimajo ,k pa bojo pa pomoje ne bo prou pocen! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Ke se pa da kupt tak stojau in kakšna je cena predvsem!!! :? :?

Ker če je drago bi raj sam sešvasu skup pa je!! :)

V TC jih še nimajo ,k pa bojo pa pomoje ne bo prou pocen! :cry:

lp

V sredini oziroma konec januarja bo v prodaji,vendar je za vsak tip in model motorja drugčena osovina.

cena cca 19.000,00-20.000,00

v Nemčji cca 95-120 euro osnova +15-20 euro za osovino

http://www.werners-staender-shop.de/

V pripravi je še ena varianta sredinskega stojala,ki bo z univerzalnim nastavkom,uporabno za večino motorjev.

Cene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da lih nekaj "meljete" te nastavke;

Mam zadnje stojalo "roll" (nekaj takega), ki je tudi univerzalno.

Zanima me, če je možno kje dokupi nastavke, da bi bilo uporabno tudi za sprednji kotač?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da lih nekaj "meljete" te nastavke;

Mam zadnje stojalo "roll" (nekaj takega), ki je tudi univerzalno.

Zanima me, če je možno kje dokupi nastavke, da bi bilo uporabno tudi za sprednji kotač?? :hmm:

Tc Motoshop prodaja stojalo in nastavke, vpetje na stojalu roli je enako kot pri stojalu,katerega ima TC.

post-5502-1135236746_thumb.jpgpost-5502-1135236736_thumb.jpgpost-5502-1135236758_thumb.jpg

lp

Cene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuaaa :kva2: super duper... :OK:

Skorajda sem bil prepričan, da samo nastavkov ne dobiš, pa čeprav so zamenljivi in preprosti.

To pa točno iz tega razloga "zlorabe" zadjega za spredjo kolo.

Kul B) :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

:OK: čisto ste me znoreli s temi stojali :P pa sn si še jaz omislil enega za mojega prastaronovega dominatorja, za silvestrovo po železje potem rezanje, brušenje in varjenje do poznih nočnih ur, sosedi so itak mislili, da se mi je vtrgalo, danes pa sem ga še poštrihal, in evo ti ga na, trotlziher štender po meri naret za moj motor, alles inklusive 1400$ za železo, pri bobiju 3200$ za dvigalko, čepi 160$, barve je ležalo nekaj doma prav tako vezane plošče in vijakov, brez štiftov seveda ne gre, poceni hidravljične dvigalke sčasoma pod obremenitvijo zlezejo skupaj, manjka še samo 2 ali 3mm guma, ki jo bom nalepil na vezano ploščo zgoraj in nogice ...

lp Damč

post-5478-1136626944_thumb.jpg

post-5478-1136626987_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: čisto ste me znoreli s temi stojali :P

lp Damč

lp

Lepo ,robustno in enostavna rešitev.

Cene

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D res je enostavno, pa še funkcionalno, kolko mi je pač čas dopuščal, na slikah se najbolje ne vidi, da sta odspodaj privarjena še dva L profila v katerih lepo leži dvigalka, odzgoraj pa je zraven profila še navarjena ojačitev, na drugi sliki kjer se vidi ukrivljenost, le ta je posledica cenenega fotoaparata ...

lp Damč :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lep pozdrav!

Zanima me če je že gdo zasledil kje v SLO prodajajo sredinska stojala ker v TC ju še vedno nimajo nič!!

post-7775-1139855154.jpg

Poročajte! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Zanima me če je že gdo zasledil kje v SLO prodajajo sredinska stojala ker v TC ju še vedno nimajo nič!!

post-7775-1139855154.jpg

Poročajte! :)

Glih danes sm vidu da majo cbr 1000 na takem stojalu, pomoje majo že, najbolš da pokličeš... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih danes sm vidu da majo cbr 1000 na takem stojalu, pomoje majo že, najbolš da pokličeš... .)

Če se ne motim je ta CBR-a že en mesec al pa še več na temu stojalu pa še vedno jih ne prodajajo! :BUA:

Vsak tedn se kej izmislijo :(

Pomoje jih sploh nikol ne bojo dobil! :BUA:

Mogoče gdo ve za kakšno drugo prodajalno s takimi stojali? :? V kateri jih res prodajajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim je ta CBR-a že en mesec al pa še več na temu stojalu pa še vedno jih ne prodajajo! :BUA:

Vsak tedn se kej izmislijo :(

Pomoje jih sploh nikol ne bojo dobil! :BUA:

Mogoče gdo ve za kakšno drugo prodajalno s takimi stojali? :? V kateri jih res prodajajo :)

Potem pa ukradi tega, ki je že en mesec tam. Pa če boš že stojalo maznil, daj zraven še moped. B) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tc Motoshop prodaja stojalo in nastavke, vpetje na stojalu roli je enako kot pri stojalu,katerega ima TC.

post-5502-1135236746_thumb.jpgpost-5502-1135236736_thumb.jpgpost-5502-1135236758_thumb.jpg

lp

Cene

Kupil.

Sedaj pa še mi naj neki mojster pove, kako dvignit sprednji del motorja, z "nepregibnimi" nastavki???

Jbem se že 4dni, a mi ga še ni uspelo dvignit!!??

Sicer pa še naj vsakdo pogleda NATANČNO to stojalo!? A je sploh mogoče dvignit prvo kolo??

:? :hmm: :naughty: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil.

Sedaj pa še mi naj neki mojster pove, kako dvignit sprednji del motorja, z "nepregibnimi" nastavki???

Jbem se že 4dni, a mi ga še ni uspelo dvignit!!??

Sicer pa še naj vsakdo pogleda NATANČNO to stojalo!? A je sploh mogoče dvignit prvo kolo??

:? :hmm: :naughty: :?

lp

"Poskušaj še 3 dni" (hec)in če še ne gre , vzemi stojalo in pojdi v Tc moto.... ,da ti pokažejo kako se uporablja stojalo.(upam,da imaš spodaj luknjo v vilicah). Ali pa ti sam pokažem kako se dvigne prvo kolo.

Cene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim je ta CBR-a že en mesec al pa še več na temu stojalu pa še vedno jih ne prodajajo! :BUA:

Vsak tedn se kej izmislijo :(

Pomoje jih sploh nikol ne bojo dobil! :BUA:

Mogoče gdo ve za kakšno drugo prodajalno s takimi stojali? :? V kateri jih res prodajajo :)

Sredinsko stojalo ni univerzalno za vse modele motorjev."Cestaki" imajo tačke zamaknjene nazaj in ne ovirajo cevne konstrukcije stojala,enduro in" kao" enduro imajo tačke približno pri osišču zadnje nihajke ali malo naprej in s tem ovirajo postavitev motorja na stojalo.Samo stojalo je potrebno prilagoditi modelu motorja(širina) in pa sami nastavki. Za motor z centralnim stojalom je to brez veze in potrebuješ samo prvo stojalo ali pa "gurtno".

Če te zanima ,se dogovori v TC-ju,vse se da urediti, ne samo kritizirati vse povprek.

Lp Cene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1:

Prej popoldan sem šel po fotra, da bi mi pomagal in mi tudi uspešno je. Pa z nekimi "foclni" mi je grozil... :kva2:

Je pa res mičken nerodna zadeva. ;) Se mi je moped prevrnil, na sreče na tastarega :lol1:

Če je podprt samo spredaj je motor, .... huuhhh, precej nestabilen. Mogoče zaradi teže. Cca. 200kg

Mam občutek, če bi bil v zraku tudi zadaj, bi blo vse OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1:

Prej popoldan sem šel po fotra, da bi mi pomagal in mi tudi uspešno je. Pa z nekimi "foclni" mi je grozil... :kva2:

Je pa res mičken nerodna zadeva. ;) Se mi je moped prevrnil, na sreče na tastarega :lol1:

Upam,da nisi postavil samo na prvo stojalo !? Obvezno motor na centralno (če je) ali pa z stojalom za zadnje vilice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap. Imam samo zadnje stojalo. Menjal nastavke, ter ga napičil od spredaj. Centralnega ni.

Saj toliko bo, da se sezuje guma enkrat na mesec. Eno uro bo pa že pri miru. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!