Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

To tudi mene zanima dosti dosti! :blush: yankee! Kje, kolko in... a gre tudi na VTR? :rolleyes: Me ne briga ce bo grdo zgledalo, glavno da bo pomagalo! :fredy: :grim

Ni slaba zadeva....glih pred par minutami sem se vrnil sz enga kratkega gira po krasu...(60km) in spet ugotovil kako fajn so za pozimi....

Uglavnem jaz sem skoraj eno leto brskal po netu in spraseval folk okoli in na koncu najdu enga tuljota(taljana) ki je pogruntal kaksni pasajo gor na TDM-ja in nalimal slike gor na net.....

Nimam pojma ce bi pasali tud gor na tvojga....bi moral en dan recimo nardit ti en giro do Dutovelj in bi takoj vidli ce ˝je˝ al ˝ni˝....

Povej, ce te res zanima pa magari fliknem gor eno slikco....

Aja....cena je pa kot da bi kupil ene dobre zimske rokavice.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

viggen ma kje se ti to voziš,zakaj te pa jaz nikjer ne srečam,al pa ti nič ne pokličeš pa prideš na kufe :fight2:

ja glede rokavic je verjetno tako res da je bolj kriza tja okol ničle vsaj če nardiš več km oz se voziš več kot 1h.

ma une rokavice k jih ma moj seba od gora texa so zakon in ga nikol ne zebe tud pri -1,sam kaj k so full debele pa pol ni tistega občutka ko držiš krmilo in tud dež držijo par ur.fora je v tem da ta membrana gora tex ne diha in ostane toplota not,kar pa ni vredu za toplejše dni ker se pa skuhaš not,sem si mislila kupit hlače iz goratexa pa sem jih probala v trgovini pa sem mislila da se mi je tamala stopila;)prehudo tako da sem probala pač te nove Dry in je bolj znosno,bom videla kako bo držalo vodo za mraz ni problem me nič več ne zebe v češplco,kokr me je v unih usnenih.

ja si bo treba omislit kak ščitnik,če bo še kej takega vremena da se bomo celo leto furali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uau, kolko odgovorov! <_< Se dobro, da je blo tko lepo vreme in tko toplo da ste bli vsi na motorjih! :doze:

Sm se pa jst sou peljat za vse. :grim Prvo sm se zapelju do yankeeja da mi je pokazu tiste slavne "paramani" (k ne vem ku se rece po slovensko :unsure: , scitniki za roke, ajde :whistle: ). Pole je bla ze 15h ura sva z yankeejem komisijsko ugotovila temperaturo na njegovem termometru con alta tecnologia tecnologica, ki visi na veji na brjaci :lol: , ki je kazala 11°C. Opa, treba jt! Potem smo se najdli s sando pr Hrusevjah in sli na topel kakav oziroma juice (ugante kdo je kaj pil :hmm: ) do Avio puba. Jst seveda se vozim okol brez kesa :whistle: (samo kartica) tko da.. sanda, hvala za pijacko :OK: drugic jst valda.

No se slikca pred Avio pubom.

vtr+fzs+sandra.jpg

Skifo slikca, vem. Sm tudi jst pravkar ugotovu, da 6610i ne dela bohvekej dobre slikce. :doze: Aja, tisto rumeno zgoraj desno naj bi bla sanda :ninja: :slap: ;)

LP

duhec

Popravljeno . Popravil duhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men ni bo mraz res da je blo 6 stopin kar je pol manj kot v gorici,sploh pa sam po 56km res ne more zebst.Mal mi je edin žal da nisem šla takoj po šihtu na motor pač pa sem čakala klic od duhca sam ga itak nisem mogla dočakat tako da sem se mu kar odpravila naproti.Na cesti ga pa itak nisem mogla sfalit ali zamenjat z drugim motoristom ker itak ni blo nikjer nobenga :hmm: ,pa tako lep dan je bil.

Duhec drugič se bova pa drgač zmenla bom jaz rajš prišla v tvoj konc.

Pa ne bova šla sam na pijačo pač pa na pico s tvojo plastik card .) hecam se

Jutr pa ne bo nič motorja pač pa avtobus za padavo,mi je kar mal žal da grem k bo baje lepo vreme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih imamo tudi mi "ta zimski" motoristi obveznosti, da ne moremo delat gire po krasu.

Zaradi tega bom jutri nadoknadil zamujeno. Alora....bom šel en giro in če bo kdo na voji naj me poliče na gsm...številko pa interesenti itak že vejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, js sm dubu nazaj kobminežo al kombinežon :slap: sej res, tko d se lhko kam zpeljem z vami... Na hlače sm dau tudi slajdrčke, tku d se prpravim na poletje :naughty: Meni so vrjetno že zrjaveli diski od žlajfu, tolko neč se ne wzim...

Če gre kdu kam nej pokliče, zdej mam en mesc počitnic, razn pondelk in petk sm doma (več al majn... ) :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr pa ne bo nič motorja pač pa avtobus za padavo,mi je kar mal žal da grem k bo baje lepo vreme

vi vant sam pikčrs of motorsajkls an karz. Tejk sam for mi pliz :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duhec,če bo vse prav bo šel drug teden v remont :OK: pol se bomo pa kej zmenli za ogled krasa,pa še k yankeeyu me boš popelal,da si ogledam še jest tiste famozne paramano .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duhec,če bo vse prav bo šel drug teden v remont :OK: pol se bomo pa kej zmenli za ogled krasa,pa še k yankeeyu me boš popelal,da si ogledam še jest tiste famozne paramano .)

Ma bosta kr povedla en dan prej alpa recimo par ur prej, kdaj mislesta pridet pa se kje dobimo in izkoristem se jst priliko de obrnem olje u masini......sej duhec ma muj numero tku de mislem de ne bo problema... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo vreme ma noben se ne vozi prevec, huh? :doze: Al cakaste vsi mene da vas poklicem? :grrr :lol:

Vceri sm delu nocno, se pravi do danes ob 8h zjutraj, pol se neki ni stimalo sm prsu ob 9h domov. :doze: Ustal na silo ob 14h, pucu krmizlje eno uro in ob 15h koncno skocu na motor za enih 50km tle okoli gorice tko da klicanje kogarkoli za giro ni prslo v postev... edino mogoce peka :ninja:

In se zanimivost. Enkrat je pr meni veljalo da ce je pod 12°C ne grem na motor. :xx: Danes recimo sm startu pri 8°C in zakljucu pri 6°C in mi ni blo mraz, niti nic. :blink: Ratavam ku sanda, hehe :lol: Samo v prsti na nogah so bli mrzli, roke nic. :grrr dobregoretexrokavice press :grim

Duhec drugič se bova pa drgač zmenla bom jaz rajš prišla v tvoj konc.

Pa ne bova šla sam na pijačo pač pa na pico s tvojo plastik card ;)

Ma lahko, upam samo da se ne stopi ob pogledu na racun. studentarijaimaponovemsemanjsoudou press :ninja: :whistle:

Ku je blo pej v padovi? Te ga compra qualcosa o te ga solo a guardar le moto? :whistle: :rolleyes: kukr je reku gizmo, vi vant pikcrs! :yes:

Meni so verjetno že zrjaveli diski od žlajfu, tolko neč se ne wzim...

Ja ma ni dobro to vs :nono: Kam sm dal sibo...? :angry: :P

Če gre kdu kam nej pokliče, zdej mam en mesc počitnic, razn pondelk in petk sm doma (več al majn... )

Lepo, da vem! Upejmo na kak lep dan. Edino kar se bojim da bom klicu gizmota in bo reku "eeee ma jst sm na nassfeldu.." :slap: ;)

pol se bomo pa kej zmenli za ogled krasa,pa še k yankeeyu me boš popelal,da si ogledam še jest tiste famozne paramano

eeee ma ne samo paramani! tudi centralnu kurjavu ima montirano, kar ces. Tisto od yankeeja je goldwing, ups, FJR1300 (se morm drzat znamke :rolleyes: ) v malem. Ni za se hecat! :yea2: (yankee -> ;) )

en lep pozdrav vsem!

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah sej to d sm u nassfeldu pej tudi ne bi blo neč čudnga... Ma ne bom ne, k gremo 5.feb za cel tedn u madono tko d se šparam za tje gor :P Kar pokliči :grim

Edino, kar ti bom lhko reku je to: "Dej počaki malo k sm lih u delavnici k nekej žagam pilim brusim režem...." (si štimam malo akustiko u avtu in sm u akciji, sploh drugi tedn k nimam kolokvijou več)

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

duhec

edino mogoce peka ninja.gif

mi boš dal ob prilki telefonsko inu pole se bomo kej zmenili :grim

ma prvo počaki,da urihtam motorino (Y)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

duhec,če ratavaš kukr jaz kaj pomeni da boš brez luleka ostal .)

slikce bom probala danes proti večeru nalimat če bo cajt znesu,čer čez 1h grem spat pol ku ustanem grem verjetno v šolo pol okrog 20h če se mi bo lublo bom pa kej nalimala.Drgač pa je blo fajn,sam gužve preveč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda kje ste bli u soboto!! mi smo se furali po padovi!! je blo res okoli 19 stopinj!! slikca kot dokaz me & viggen v akciji, eos, maxxi, in ostali so malo zaostajali ha ha ha :lol:

post-1830-1105953039_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!