Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Folk učeri sem na ridah pozabila pol škatle čikov,in lej ga zlomka to sem ugotovila ko sem prišla domov,nč sem rekla ponje grem in to z avtom k je bla ura že mal pred22h tako da se je že shladilo in ni blo prevroče za v avto,se pravi sem v avto vrgla še eno novo SIRKOVO METLO,tako da zdej rabmo sam  še koga ki bi pometal,mogoče ti TC,tako da danes zna bit po 18h brez kamnčka v ovinku pr tribuni,tako da vabljeni na RIDE

:OK: HEJ LAHKO BI MI PRŠLA TUDI MENI DVORIŠČE POMEST.. :kva2: ...PA ŠE LUČ TI BOM VŽAL... :lol1:

P.S. DA TE SPOMNIM ....STELVIO ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi sem v avto vrgla še eno novo SIRKOVO METLO,tako da zdej rabmo sam  še koga ki bi pometal,mogoče ti TC

Opa metla :OK: Ja js sm svoje za letos že opravu :rolleyes: :whistle: Zdej se pa zmente med sabo kaku in kaj :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa metla :OK: Ja js sm svoje za letos že opravu :rolleyes:  :whistle: Zdej se pa zmente med sabo kaku in kaj :lol:

Danes sem bil jaz dežurni pometač... :whistle: (če se že nisem fural, sem pa vsaj pometal... :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep...metla je na ridah.....

post-291-1117838088_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko noc vsem skupaj! :OK: :ninja: :? Grem v mizale, bi reku gizmic.. ;) Jutri pa spet malo na motor! limona.gif

@TC: lepe slikce, za videote se pa zmenmo ku bos kej online! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morem jit počas previrt če je metla še živa pa da ni slučajno na bližjo slivnico poletela :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morem jit počas previrt če je metla še živa pa da ni slučajno na bližjo slivnico poletela

Sanda, metla ima vedno lastnico zraven... poglej med noge... :whistle: :blush: .) :D O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi šibam spat... je bil dolg dan... 12 ur čvekanja... in žretja... in vožnje... in drugih aktivnosti... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za SREDO pa se pripravlja nek RAZTUR na 3M tromostovju za ob 19h tako da bi se dobili v primeru dobrega vremena na RIDAH ob 17:45 in krenili proti žabariji ob 18h.

Med tednom če bo kej vremena pa bi se zapeljala do Nassfelda,sam bi rabla kakšnga vodiča al pa vsaj kakšno družbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok....da še jst kej napišem. Pred eno uro sem pripeketal z Vira. Užival sem 4 dni. Danes za domov, pa sem imel naročeno pralnico od kraja Tribanj pa do Senja....z mešanico hitre sušilne burje. Stestiral Jadransko magistralko v oteženih pogojih in nobenega probljema. Tako da veste, kje sem bil te dneve, ki me že vsi neki pogrešajo......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns je pa prou za  :zzz: še dobro d delam ob 14h, vsaj neki :rolleyes:

Ma kaki... Vpraši Sando, kako je bil fajn dan na Ridah in v Postojni... :grim Prav fletno se je bilo voziti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam d ste se meli fajn... al stA se mela fajn :hmm: :blush:

OK, klapa u četrtek ma d je sonce čene bo....... jah dž kej druzga :lol1: Če ma kdo cajt (ok, gregs vem d ti ga maš :P ) gremo kšn giretto? Cilj in pot odvisno od temperatur: Če bo toplo hribi, če bo bl hladno pa celina, morje mi mal teži :)

Alora :?

aja: stil vožnje T (mam prikolico :blush: :yea2: )

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja gregs,fajn je blo.

zdej se je pa kr naredu dan,a gremo kam.

jaz sem za uno turco do nasfilda,sam rabim enga kolovodja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

goodfather kaj špijuniraš po forumu,napiš kej pa kej se oglas na ridah te že dolgo nisem vidla te kr mal pogrešam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmo, za u Dolomite grem tud jst in še en moj prjatu, ben, če bom dobila fraj u službi, sej vjš ku je :? Ma mi mwrš povedat še podrobnosti... :D

Ben, sej se kej vidmo :)

lp, Fabi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda sen ne špijoniram sam nima kaj pametnega za napisat pol pa sm rajši tiho.Bom kej več napisu ko se vrneva z Katjušo iz Dubrovnika. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Bom kej več napisu ko se vrneva z Katjušo iz Dubrovnika. :004

...a pol sta našla varuško za tamaledva :P :P .....ja nč zgleda da se bom kr z umazanim motorjem še vozil :lol1: :lol1: ....

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!