Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Medtem ko se Vi kregate kje je meja med primorsko in notranjsko, sem si v DadeMoto v Monfalconu rezerviral moj bodoči moped...Z750S(metalno plauga). Aha še cena......6579 evrov kar bi blo 1.585.539 sit. Poštena cena za tolko motorja. :OK:  Za rezervacijo sem pa potegnu s takvina 500 evrov. Slovenščina ni problema. Ta gospodična, ki mi je vse lepo obrazložila, mi nardila škonto, ker redna cena je cca.7700 evrov, je tudi povedala, da v povprečju proda cca. 2 mopeda na dan v Slo.

kul.... :OK: kdaj ga pa dobiš....

a se lahko malo na grobo za dolomite zmenimo ker drug teden naju z nts ni..... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Medtem ko se Vi kregate kje je meja med primorsko in notranjsko, sem si v DadeMoto v Monfalconu rezerviral moj bodoči moped...Z750S(metalno plauga).

Komplimenti za novu bicikletu! :OK: Kako pa s tastarim? Si ze prodal? Vglavnem, dej ga lepo pocasi upelji tko da bo drug (al se naslednji) tedn pronto pokazat vse kuajne ;) :grim

Se kdo bi sel do grobnika v petek pogledat in po moznosti se kej peljat? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kdo bi sel do grobnika v petek pogledat in po moznosti se kej peljat?

jaz sem že najavil, da imam dopust in da grem žgat Grobnik!!! :yea2:

ETA Grobnik: cca. 10:00.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem že najavil, da imam dopust in da grem žgat Grobnik!!!  :yea2:

ETA Grobnik: cca. 10:00.

No, sej zate sm vedu, sm mislu se kdo drug. ;) Ej gregoriano, mislis da je vec moznosti ce se pride dol cimprej po 9h ko odprejo, da ti dajo urcko da se mal zdivjas? :kva2: Ne bi blo slabo.. bi sou jst enkrat tolko prej spat. :whistle: (ne ku danes k se zmer pisem post ob tej uri)

Saljut! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe...  :D

1. Ne, primorska je od Postojnskih vrat proti morju :fight2:  :P

2. Vse bi blo še uredi, če mi ne bi TCja omenu... namreč on je tudi postojnčan :P :lol: :naughty: Al je že opravu svoje obveznosti?  :whistle:  ;)

1.ti se kr tolaži ja :kva2:

2.TC je ravnokar dobil gradivo tako da ima drugi teden izpit pol pa 6 mesečno pripravništvo :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem si v DadeMoto v Monfalconu rezerviral moj bodoči moped...Z750S(metalno plauga). Aha še cena......6579 evrov kar bi blo 1.585.539 sit. Poštena cena za tolko motorja. :OK:  Za rezervacijo sem pa potegnu s takvina 500 evrov.

:OK: ČESTITKE :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E kapitano :yea1: čestitam ob novem mopedu... d bi ti super služu. Ah to itak, sej ni yamaha :chase: :lol:

Za grobnik pa še zdej ne vem kaj bo. Js u glavnem delam v četrtek do 2h taku d ob 7h ne mislim bit že na mopedu in na poti. Če pridem pridem za vami, pa prou možno d tudi sam mal gledat :grim Fabi, gremo ukop navijat za naše :yea1:

TC: za dolomite pa bi naredili torek 19. julij. Tako grobo. Ura pa se zmenmo itak en dan prej ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schultzi, čestitke!!!  :yea2:

Se pridružujem čestitkam, pa srečno!!

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da z grobnikom ne bo nič ker je baje napovedano za jutri,petek in soboto slabo vreme :cry: :angry2: tko da bo danes dan za na motor kaj pol gre gdo na tromostovje zbor na ridah do 18h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uživejte :OK:

Ja pa nedelja kaj. Sej so še lepi dnevi napovedani... Gre kdo u nedeljo kej na kočevsko pogledat pa mal na Gerovo btw al pa magar na Golico O:-) ovinki :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej bi pa na golico rinu k sem te pa vabla zravn pa ne,ti nas prov zafrkavaš :angry2:

Ma ti babnca, kaj misliš d mamo usi frai vikende kukr eni gospodi in gospe al kaj :glare: Pa nč, bomo šli pa z Mr. G (njemu ni treba rečt dvakrat :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa ena slaba novica :( Severin serviser iz Ajševice pri N.G. je mel hud kreš z motorjem in je baje v kliničnem in je precej hudo :( baje ga je zajebu šuder na ovinku nekje pri Ilirski Bistrici :blink: tko ku mene :krneki: :cry:

jeb.. jim m.... cestarjem :rtfm: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla Bla Bla Bla Bla .....  :lol1:  :lol1:  :lol1:

Whatever, sej jst sem pa malo notranjca, malo pa že Gorski Kotar, pa se še vedno počutim primorca :D  O:-)  :yea1:  :whistle:

Ne se zdej kregat :D

Lp Burnout

Nič kreganja burnout, malo heca :grim Glavno da je človk po srcu primorc, pa je primorc :grim Dejmo to zdej še ostalim dopovedat...

Sanda, potegneš z nami?

Gregs?

:P :D

1.ti se kr tolaži ja :kva2:

2.TC je ravnokar dobil gradivo tako da ima drugi teden izpit pol pa 6 mesečno pripravništvo  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

:lol: TC a ga je dosti??? Pa dejte no, jst sm lih z izpiti končala, pa ja mi ne bo treba se spet učit!! :blink:

Ej Godfather, kje pa pripravništvo poteka? O:-)

Gregs... slišim da se vidmo u petek... :naughty: :P

lp :D ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa ena slaba novica :( Severin serviser iz Ajševice pri N.G. je mel hud kreš z motorjem in je baje v kliničnem in je precej hudo :( baje ga je zajebu šuder na ovinku nekje pri Ilirski Bistrici :blink: tko ku mene :krneki:  :cry:

jeb.. jim m.... cestarjem :rtfm:  :headbang:

Njegova žena pa v Šempetru. Ne vem nič o njegovih poškodbah, so mi le rekli, da se bo spravu k sebi, kaj to pomeni pa ne vem. Mogoče bom zvedu kaj več kasneje :hmm:

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC... si bil ti dons v LJ, okrog 15h?

jp...sem te vidu sam prekasno da bi potrobu...sem se vračal s kranja...štern... :)

Njegova žena pa v Šempetru.

čaki a sta bla oba na motorju... :hmm:

drgač pa upam da se bo severinjo poštimal...sem pri njemu 3 leta servisiral in generalko na zaribani 125-ki delal...odličen mehanik...faca človek....

sporočajte stanje prosim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC: za dolomite pa bi naredili torek 19. julij. Tako grobo. Ura pa se zmenmo itak en dan prej ;)

ok v torek torej...malo če se napiše kdo misli it, kam gremo približno. kolk dnara s sabo.....pa to....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUebentiš ,najprj sprašujem, če je za vajence tud prostor ( sem iz primorske) ,ampak me ta kur....internet zajebava, oz. linija, tako da sploh ne vem če bo to prispelo gor. Rad bi pa šel zraven, samo ne vem , če bom dočakal, da mi to povezavo popravijo. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC a ga je dosti??? Pa dejte no, jst sm lih z izpiti končala, pa ja mi ne bo treba se spet učit!! :blink:

Ej Godfather, kje pa pripravništvo poteka?  O:-)

Gradivo-svakog jutra KAMASUTRA :oops:

Pripravništvo ob roštilju ali pa v oštariji :grim

JUebentiš ,najprj sprašujem, če je za vajence tud prostor ( sem iz primorske) ,ampak me ta kur....internet zajebava, oz. linija, tako da sploh ne vem če bo to prispelo gor. Rad bi pa šel zraven, samo ne vem , če bom dočakal, da mi to povezavo popravijo. :BUA:

Če si že primorc ti ni treba izpita opravljat :grrr tu je san za une ku niso primorci in bi to radi postali.(z notranjske je kr neki kandidatu) :grim

:whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs?

Gregs... slišim da se vidmo u petek...

Emmm.. nekam veliko Gregsa omenjaš... ma nehi no, bo Duh'c lubosumn 'n me bo ponoči strašu... :P

Ja, se strinjam, da če je človek po srcu primorc, je v redu.. sicer sm jest tudi tako primorc, da se nimam česa bati.... :grim

Emmmm... po zadnjih pregledih vremena se mi zdi, da se v petek ne vidimo... :cry: :cry: :cry: :SS Baje bo scalo k pr norcih... kar pomeni, da me pista vidla ne bo spljoh ne nič nix... :SS

Ampak če so se zmotili, potem pa priletim... :yea2: Sem si že rezerviral dopust za petek, samo če bo scalo, bom pa kar delal... da bom kdaj drugič lahko koristil... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem hvala za čestitke. Z novim motorjem se bom važil šele po 26. juliju. Do takrat bo pel star moped. V Dolomite grem še s zr-jem. Od jutri pa cel drugi teden me ni, ker sem na morju (otok Vir). Domov pridem zvečer 17. julija. V ponedeljek odpravim formalnosti, priprave za dolomite in v torek štart. Za uro pa se bomo že zmenli.....čimprej zjutraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmmm... po zadnjih pregledih vremena se mi zdi, da se v petek ne vidimo...  :cry:  :cry:  :cry:  :SS  Baje bo scalo k pr norcih... kar pomeni, da me pista vidla ne bo spljoh ne nič nix...  :SS

Ampak če so se zmotili, potem pa priletim...  :yea2: Sem si že rezerviral dopust za petek, samo če bo scalo, bom pa kar delal... da bom kdaj drugič lahko koristil...  :grim

Lej kaj pa tebe tle kej moti :blink: dž.....meuža, še rosi se zna furat po džju, kaj šele mi dej :lol1: Tko al tko bomo mokri, pa se gremo usaj kopat u Rijeko :lol: Ja sam js grem dns en giro do bleda, zdej v roku urce in pol k jutre in sobota ne bo nč. Nedelja pa marbit Golica :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!