Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Ej...

Name si pozabu?!?!? :cry:

Jups, se opravičujem, si še nov :P

Kje pa je v avstriji ta stvarca? No, pol pa lahko gremo skupej d boš/bomo vidu/li tud kko zgleda u Vitalji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar dogovora....

Je pa moj urnik kar pester...

Ta vikend grem verjetno v celje na zbor, naslednji grem v Makedonijo in podaljšamo 8 dni v grčijo, pole pa je v planu cel teden alp... Prviu teden Julija, ko je meeting v Garmischu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar dogovora....

Je pa moj urnik kar pester...

Ta vikend grem verjetno v celje na zbor, naslednji grem v Makedonijo in podaljšamo 8 dni v grčijo, pole pa je v planu cel teden alp... Prviu teden Julija, ko je meeting v Garmischu...

Ta vikend js nevem, k mamo tekmo, drug vikend tudi (ma to so sobote)

Junij je matura, tko d za več kukr en dan ne gre.

Julij pa........freedoom :yea2: :yea2: pa če rabiš kšn repek k boš šou u alpe oz kamorkoli u hribe, se javim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hejla primorci :kva2: kaj ste vsi na cesti al kaj d vas ni nikjr tole...

Pek ku zmeri sklopljen telefon... B)

Sulica je doma in ima hišni pripor k ga žena n pusti nikamr več (mujesnelasvečkoscilindrapress) :lol1:

Klemen osvaja babe dol po portorožu... :xx: come al solito :wacko:

Jazbec šopa tizga endurota po Kaninu :OK:

Maxija nism vidu že od pantiveka :?

Vale je itak povsot in nikjer :blink: :D

Kaj pa ostali :hmm: hja se dosti več nas tudi ni

u glavnem js sm fertik s šolo, tku d mam cele dneve fraj, od četrtka sm napravu že 600km :wacko: pa še bo šlo naprej, če se kdo pridruži in da kšn predlog kam it bo prou lepo, sicer pa sva rekla s sošolcm d eno nedeljo greva pogledat v Longarone (tm u dolomitih nekje blizu civete) kjer je bil tisti veeeeelik jez k ga je zasu plaz zemlje... upam d bova uresničla to, a je že gdo bil tm?

Name si tud pozabu........

Ceprou se nismo se nikoli skupi vozli vem da si divjak....... :D

mijesulicapovedupressss :naughty:

in ne mi rec da sem se nou .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

well, pa res se nismo še skupej vozili :hmm:

Waaa, sej sm prou znana osebnost "divjak" ma kko čem divjat če mam sam 125 :lol1: pa lih tapravi me je "špecal" ja (k ga vidiš na cesti ne prašaš kdo je tko hitro pelau-se prašaš kdo je tko nizko letu) :) :D :lol: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žan si bil mogoce kaj v Tolminu ti z motorjem v petek 21.5? Videl sem eno NSR-ko z vaso tablico...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žan si bil mogoce kaj v Tolminu ti z motorjem v petek 21.5? Videl sem eno NSR-ko z vaso tablico...

petek petek :hmm: si sigurn d je bil petek in ne četrtek :unsure: v petek ne, sm bil pa v četrtek sigurno, pa če sm šou "mal" čez omejitve....yea it was me :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil pa na enem drugem.. tudi tam je ful lepo. Ta je kakih 30 km na Avstrijsko stran... :yea2:

a lahko malo več poveš kje se ta stvar nahaja..... :hmm:

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko malo več poveš kje se ta stvar nahaja..... :hmm:

hvala

pa nemoj d je tud tebe zamikalo :D bi blo lepo popestrit eno sobotno popoldne na avstrijski strani ne :) pa gledat "temperamentne" blond avstrike s konkretnim "karakterjem" :D B) aja pardon, ti si že vezan (pasejntsnebobralapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žan.kaj te je začela pozna pomlad razganjat al kaj :lol1: jest sem pa mislil,da te zanimajo samo motorji in letala,ne pa avstrijke z ˝temperamentom˝ :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žan.kaj te je začela pozna pomlad razganjat al kaj :lol1: jest sem pa mislil,da te zanimajo samo motorji in letala,ne pa avstrijke z ˝temperamentom˝ :P

heh, pomlad ja :wub:

enkrat smo bli na smučanju u A in kaj smo vidli, za past oči vn. Al smo meli tako srečo al je to avstrisko povprečje-ma ti rečem za dva avtobusa takih d bi jih mel na nočni omarci in sam gledu k jih je škoda za kej druzga...res prou fatamorgana...na šus je ratalo toplo sred zime :D

Popravljeno . Popravil žan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se moram za slovenska brhka dekleta postavt...ni ga lepšga dekleta kot je naše punče.....pusti avstrike...če maš doma lepše.... :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko malo več poveš kje se ta stvar nahaja..... :hmm:

hvala

To je nacionalni park Hohe Tauern ob rečici Malta (mislim da se tako reče tudi temu jezu...

Je pa vseeno malo bolj oddaljeno kot sem prej napisal. cca 120km od Slo meje...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bo še bolj jasno...

Ti prilagam še izpis trase iz map source...

post-12-1085405529.jpg

Popravljeno . Popravil mk-r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej kolk je dalč spljoh ni važno, itak gremo d se mamo fajn ne d pridemo čim prej-je tko .) HVALA :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se moram za slovenska brhka dekleta postavt...ni ga lepšga dekleta kot je naše punče.....pusti avstrike...če maš doma lepše.... :D :P

to je tud res :) pa še po slovensko znajo, js si nebom lomu jezika s tisto nemščino, z njenim jezikom se pa pomoje da precej pomagat, kaj misliš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eto, Žan delu načrte pa upam d ne bojo splavali po vodi kukr večina (jebemtimamtakosrečopress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bo še bolj jasno...

Ti prilagam še izpis trase iz map source...

super hvala...se zna zgodit da bi šu tja en vikend...ker na taki zadevi še nisem bil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klemen osvaja babe dol po portorožu... :xx: come al solito :wacko:

žanko ne mi rečt da tebe pomlad nč ne razganja he he... :D :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne klmn,žanko je zaprisežen celibatu in sploh ne pomisli na pregrešne stvari v življenju :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne klmn,žanko je zaprisežen celibatu in sploh ne pomisli na pregrešne stvari v življenju :lol1:

tako je :naughty: meni spljoh ne grejo po glavi druge reči kukr šola :lol1: :lol1: motorje in punčke sm prou odklopu :P yea right

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri psihologiji so nam rekli tako: kdor se pri tej sliki ne vznemiri je gej..... :P

post-12-1085692695.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!