Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Kdo jo še ni kupil jo lahko sedaj,po zelo smešni ceni,novo seveda :OK:

PS:dobro so nas scat peljali :BUA:

kdo te je scat peljal? Če kdo, potem si se sam. Sicer pa - sAj si se celo poletje vozil... lahko bi čakal in zdaj kupil, kajneda?

PS: kolk je pa smešna cena? Miljon? 800 jurjev? 2 jurja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: js mam FZ 6 S, z njo naredil malo čez 4000 km, pa moram povedat, da z njo ni nobenih problemov ...morm potrkat ... poraba je pri normalni vožnji okoli 4,7 ... servis na 10.000 km pa stane okoli 30.000 sit.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: js mam FZ 6 S, z njo naredil malo čez 4000 km, pa moram povedat, da z njo ni nobenih problemov ...morm potrkat ... poraba je pri normalni vožnji okoli 4,7 ... servis na 10.000 km pa stane okoli 30.000 sit.

B)

lepo prosim mi povej kaj ti naredijo za 30.000sit :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo prosim mi povej kaj ti naredijo za 30.000sit :wacko:

Daj poklič servis pa vpraš. Recimo Šterna v Kranju ali pa Eliso v Domžalah al pa Delta Tema v Krško...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo prosim mi povej kaj ti naredijo za 30.000sit

Saj ne ve ,če ima 4000km,poglej v servisno ,ti vse piše,pokliči servis, ti povejo koliko stane,pa je stvar urejena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo prosim mi povej kaj ti naredijo za 30.000sit :wacko:

Kokr vem, ti zamenjajo olje, ketno našponajo zamenjajo zračni filter ... tok sm zvedu .. ko bom pa delu servis na 10.000 ti bom pa spisu vse kar bo gor na računu pisalo.

lp

maus

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zamenjajo zračni filter

To pa sigurno-100% ni res,razen če sam zahtevaš,menjava je šele pri 20.000km,ali še kasneje tko piše v servisni,ne kar nakladat v tri krasne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa sigurno-100% ni res,razen če sam zahtevaš,menjava je šele pri 20.000km,ali še kasneje tko piše v servisni,ne kar nakladat v tri krasne

Sem se pozanimu...Primeca klicu in mi je povedal, da se na 10.000 servis naredi skoraj isto kot na 1000, pa cena je tud ista.

Eni bi pa res rabli mau presena jest ker so preveč nervozni :fight2: :kva2:

lp

maus :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

curi, nisi nas razveselil z bedno nizko ceno fz6 ... kolk stane?

Na straneh TC-... piše

Yamaha FZ6-S Fazer 2004

Običajna cena: 1.735.680,00 SIT

Vaša cena: 1.601.280,00 SIT

Prihranek: 134.400,00 SIT

...ampak s popustom ne gre 275km/h :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo jo še ni kupil jo lahko sedaj,po zelo smešni ceni,novo seveda :OK:

PS:dobro so nas scat peljali :BUA:

Na žalost si prodajalci niso sami krivi, ampak je kriva Yamaha. Izgleda ni noben rižojedom povedal, kdaj se v Sloveniji sezona začne. Rižarji zadevo v zadostni količini pripeljejo šele na koncu sezone, ko potencialni kupci že kupimo drug motor in... ker zadeva takrat pač ne gre jo je treba prodajati po znižani ceni. Mamicu da jim spalim, kje je bil Fazer po tej ceni, ko sem jaz motor kupoval. :kva2:

Vsi lastniki bi lahko malo znoreli, saj se tkole samo zbija vrednost motorju. No samo takšno je življenje :BUA:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa prosil lastnike tega motorja (fazer) če mi lahko konkretno povedo kaj je na tem motorju + in kaj -To bo verjetno moj naslednji motor pa me zanima kaj lastniki menite o njem ali se ga splača imeti ali je boljša izbira sv650, cbf Z mi pa ni všeč (ma premajhno masko).

Prebral sem pa že vse poste pa razen nakladanja nisem prebral še nič uporabnega razen tega da mu (nekaterim) trese balanco pri 60-90 in da je premehak.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa čudim zakaj jih je tolk v oglasniku naprodaj s prevoženmi od 800km pa tja do 10.000,nenormalno se mi zdi da kupiš nov motor nardiš teh nekaj kilometrov in ga starga niti ne eno leto prodaš v čem je fora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa prosil lastnike tega motorja (fazer) če mi lahko konkretno povedo kaj je na tem motorju + in kaj -To bo verjetno moj naslednji motor pa me zanima kaj lastniki menite o njem ali se ga splača imeti ali je boljša izbira sv650, cbf Z mi pa ni všeč (ma premajhno masko).

Prejšno soboto v delu je bil test FZ6,pa si preberi,lepo piše,tko kot je res :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi mel eno vprašanje al pa dve :D.

V enem od zgornjih postov sm vidu da je cena yamahe fz6 padla za 130k SIT. Zanima me kdaj je časovno (glede na ceno) najbolj primeren trenutek za nakup motorja. Z drugimi besedami, ali se mi splača čakati na začetek drugega leta (januar, februar 2005) za nakup tega motorja.

Nekaj časa sm gledal rabljene fazerke vendar so glede na ceno novega motorja, cene rabljenih veliko previsoke.

Ali je nakup takega motorja primeren za začetnika?

hvala za morebitne odgovore.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi ga sedaj,ker je res smešna cena,drugo leto bo bražji,je tudi za začetnike,ker se motor najlepše pelje do 6000obr,vsak motor je lahko za začetnika,samo v glavi moraš imeti pošlihtano :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je preizkušeno super za začetnika, ni prebrutalna, še posebej v nizkih obratih, super pozicija za sedet, dovolj nizka...

No, samo zavore pazi, da ne bojo zablokirale - če jih stisneš do konca se rado zgodi da čez krmilo poletiš :lol1: :lol1: :lol1: .

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je preizkušeno super za začetnika, ni prebrutalna, še posebej v nizkih obratih, super pozicija za sedet, dovolj nizka...

No, samo zavore pazi, da ne bojo zablokirale - če jih stisneš do konca se rado zgodi da čez krmilo poletiš :lol1: :lol1: :lol1: .

lp

Rudi

???Kolikor sem jaz zasledil, je bilo kar nekaj kritik na račun slabših zavor(ne slabih vendar slabših) od predhodnika FZS600.Zoran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za začetnika in za normalnega voznika so super, za strokovnjaka pa... ne vem, ker nisem, v glavnem zame so ble zavore super, prejšnjega pa tudi nisem vozil, da bi lahko primerjal.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kar se zavor tiče so slabše od prejšnjih. Sem imel prejšno in so bistveno bolj prijemale od teh novih. Prejšne 4 batne,zdjačne 2 batne.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je na tem motorju

Simon,

sicer nisem lastnik FZ6, ampak najbolj od vsega me moti, ker je teh motorjev (skupaj s starimi fazerji) absolutno preveč po naših cestah. Če s tem nimaš problem, potem je pa ok. B)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ampak najbolj od vsega me moti, ker je teh motorjev (skupaj s starimi fazerji) absolutno preveč po naših cestah.

Po mojem je poglavitni razlog za tako množičnost v tem, da za tak kupček denarja dobiš res zelo veliko motorja.

Kar se pa tiče zavor sem pa tudi sam prišel do sklepa, da so bile na modelu iz leta 1998 in prav tako na kasnejši izvedbi (model 2003) bolj ostre in so zahtevale več občutka na ročici, na FZ 6 pa se mi zdijo manj "divje" in bolj usklajene s filozofijo sport-turing usmeritve celega motorja; zaviranje za moj stil vožnje (ST) pa je še vedno na nivoju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi mel eno vprašanje al pa dve :D.

V enem od zgornjih postov sm vidu da je cena yamahe fz6 padla za 130k SIT. Zanima me kdaj je časovno (glede na ceno) najbolj primeren trenutek za nakup motorja. Z drugimi besedami, ali se mi splača čakati na začetek drugega leta (januar, februar 2005) za nakup tega motorja.

Nekaj časa sm gledal rabljene fazerke vendar so glede na ceno novega motorja, cene rabljenih veliko previsoke.

Ali je nakup takega motorja primeren za začetnika?

hvala za morebitne odgovore.

lp

Ja če ga misliš imet dalj časa (tako kot skoraj vsi mislimo ko kupjemo motor) potem ga gupi zdaj ko je nov cenovno ugoden.

In ja če imaš pošlihtano v glavi (tako kot mislijo zase skoraj vsi novopečenci) potem ti je to lahko to prvi motor. Lahko pa ti povem da je letos veliko začetnikov in voznikov manj izkušenih, razbilo svoje fazerke.

Premisli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj prvi "mocnejsi" motor je bil leta 1999 fazer 600. ko sem se vozil naokoli prve kilometre do 5k obratov sem mislil, da sedim na masini, ki jo bo razneslo zaradi moci. potem sem se navadil in kasneje, ko sem presel na visje obrate se je zgodba ponovila. sedaj vozim fazerja 1000 in mi je pisan na kozo.

hocem pa povedati sledece:

ce si mlad zacetnik (nekje do 24 let) potem ti ga ne priporocam. namrec sam pravim zase, da ce bi imel tak motor, ko sem bil mlajsi bi danes pocival v miru zaradi nezrelosti cloveka. ce pa si starejsi in si sposoben zatreti skusnjave v sebi potem je to pravi motor zate, vendar po pameti. doticni motor ima dva obraza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!