Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Mengzanima ce ima kdo zascito motorja? Predvsem me zanima za kaj ste se? Oz bi se raje odlocli? Cevna zabcita motorja al crash pad v obliki bunke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoče kdo že predelal stopalke za sopotnico? Mam Fazerco 600, 2005 letnik, pa mi moja jamra da jo bolijo kolena , zaradi pokrčenih nog. 

A ima kdo kakšne nasvete? 

 

Mislil sem original stoplako vn vzet, pa montirat tja podaljšan nosilc. 

Jup, tut jest mam ta projekt na sporedu.

Dobiš v lojzu podaljške, samo so kr mal žafranasti  :blink:

Lokalnga švas majstra pa nikakor ne utegnem ujagat. Mrbit to zimo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni,ker sem nov na tem forumu in sem že malo prebral o gumah pa me vseeno zanima,ker moram preobut mojo Yamaho FZ6 S2 ABS...kake so gume Sport Force on Save no sedaj od Mitasa....al mi predlagate katere druge za katere mi ne bo žal....:)

 

Hvala za vsak vaš odgovor in pomoč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam jih na svoji fazerci. Tudi če naslednje leto dvignejo ceno, jih bom spet vzel. Trenutno imam z njimi narejenih 4k km, pa zgledajo skoraj kot nove. Predvidevam da bom z njimi naredil najmanj 8k. Pa jih ne šparam niti malo. Segreta je takoj in lima kot čigum. Tudi v teh dneh,ko so temperature nižje. Niti nisem opazil povečane obrabe na mrzlem asfaltu. Zame je to trenutno top guma. Za Z8 pa ti ne morem povedat,ker jih še nisem imel. Je pa boljša od Dunlop RS,RS2,SS in Conti SA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ,ker sedaj imam  gor Dunlop sportmax Sportsmart res,da sem dobil že dobro obrabljene saj sem motor kupil pred mesecem in pol pa nisem želel menjat pred koncem sezone in tudi zamenjal jih bom ko se začne nova vendar kupim si jih pa lahko na zalogo sedaj ko so cene malo nižje al se motim....ja pa tudi res da so ob robovih kar štopničaste in tudi ko se pelješ po zalivkah  na cesti je selo občutljiva na to...saj sem res prebral kar nekaj testov in samo vsak svoje hvali...

Hvala ti za odgovor,če pa imaš še kako informacijo bomn pa vesel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vozim Z8.....guma kot guma...po rezultatih testov v plus izstopa predvsem na mokrem, po ostalih parametrih pa je  povsem primerljiva z ostalimi.

Osebno mislim, da med primerljivimi gumami (govorim o ST segmentu, kamor spada Z8) ni najboljše in najslabše gume, vse so dobre, oziroma  vse lahko zadovoljijo povprečnega voznika "povprečnih" motorjev na povprečno slabih SLO cestah. Trenutno imam  z Metzelerko enih 10k, pa bo še vsaj za 3k. Naslednja bo spet Metzelerka.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to je pa kar dobra kilometrina za gumo mene tudi malo mika ampak kot sem že prej napisal me zanima slovenski proizvod...je zaupanja vredna od začetka do konca ker razlika v ceni je kar precejšna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz vozim road smart 2 od dunlopa... Pa ne vidim razloga zakaj tije nebi upal priporočat... ;) je pa tak... Če se bos vozil po predpisah :D nemores z nobeno gumo zgresit.. ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Ker če zimo nisem odklopil akumulatorja, mi je namreč ta shodil. 

Zanima me kakšnega naj kupim in kje dobiti kakšno ugodno varjanto?

 

Tale naj bi bil original, ampak mi je malo drag 

http://www.kmc.si/si/moto-akumulator-gs-gt12b-4-i25750.shtml

jst sem bil zanč pri šternu mi je reku da je original za fejzrco 100€ pa d da 20% popusta. tko da mal cenej je pa zihr original.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo kšne načrte za crash pade? ali pa če mi kdo sam izmeri kolk so dolgi na obeh straneh, da nebom prekratke naredu. hvala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem bil zanč pri šternu mi je reku da je original za fejzrco 100€ pa d da 20% popusta. tko da mal cenej je pa zihr original.. 

Ah zaenkrat sem kupil polnilec. Drugače bom pa šel k sosedu od šterna, v agroizbira prosen, če ma za motorje tud kej. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah zaenkrat sem kupil polnilec. Drugače bom pa šel k sosedu od šterna, v agroizbira prosen, če ma za motorje tud kej. 

poznam ja sm biu zanč tm za auto pa nism nč zaledu db mel za motor loh se pa motm je pa tm dost pocen 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej živjo a ma kdo tle z gorenjskega konca al pa okolica lj leovincija na fazerci al pa predelan original lonc? Neki bo treba narest z zvokom ker original ni več za zdržat, pa bi res rd preveru kok je kej glasn leovinci in če se splača tok denarja uložit al je bol predelat...pa če bi bil kdo tok dobr da pridem prevert to zadevco kakšn je zvok? Hvala 

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej živjo a ma kdo tle z gorenjskega konca al pa okolica lj leovincija na fazerci al pa predelan original lonc? Neki bo treba narest z zvokom ker original ni več za zdržat, pa bi res rd preveru kok je kej glasn leovinci in če se splača tok denarja uložit al je bol predelat...pa če bi bil kdo tok dobr da pridem prevert to zadevco kakšn je zvok? Hvala 

 

Lp

Jest sem testiru eno fejzrco k je imela leovincija gor pa je ful lepo pela.. ima pa usak malar svoje uči :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lej sej vem da je hud zvok sm tud dost na youtube pregledu, sam useen bi rd še u živo vidu pač če bi imel možnost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Originala se ti ne splača predelovat. Ne boš dobil praktično nič razen nekaj dB. Če ti je to dovolj, pogem OK. Sam sem imel na FZ6 leovinca ter midpipe, ki je eliminirala katalizator. Zvok fenomenalen. Gori iz izpuha. Prehud za počasno vožnjo. Za tiščanje pa ravno pravšnji. Tudi lepše izgleda kot original. Policisti tega ne marajo. Odločitev pa je tvoja. Motor pa konec koncev ni nič hitrejši ali boljši...samo sliši se ga do bolj oddaljenega šanka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej živjo a ma kdo tle z gorenjskega konca al pa okolica lj leovincija na fazerci al pa predelan original lonc? Neki bo treba narest z zvokom ker original ni več za zdržat, pa bi res rd preveru kok je kej glasn leovinci in če se splača tok denarja uložit al je bol predelat...pa če bi bil kdo tok dobr da pridem prevert to zadevco kakšn je zvok? Hvala 

 

Lp

Imam akrapo lonce, drugače pa imam doma še original pa se lahko predela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ee to se išče :D preglasn skor da ne more bit, motor ma da grmi, sej za ta plave maš pa itak homologacijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!