Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

1,Če je ljubica ne bo problemov

2.Če je punca se znajo začet problemi

3.Če je žena bodo problemi

4.Če sta oba trmasta pa tako ali tako ne bo v nobenem primeru problemov :naughty:

Ta je pa svetski odgovor! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj na tem forumu ni nobene ženske, ki je sovoznica na Firebladu, da bi mi odgovorila na vprašanje?? Mislim, da bi najbolj realen odgovor dobil iz ženskih ust... :whistle:

za novi model nebi vedel, lahko pa ti povem da je bila moja draga na prejšnem modelu po začetnem privajanju zelo zadovoljna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za novi model nebi vedel, lahko pa ti povem da je bila moja draga na prejšnem modelu po začetnem privajanju zelo zadovoljna

Aha, ta odgovor mi je že bolj všeč! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še odgovor od moje sovoznice... Če se peljeva dobrih 200 km brez prtljage je še kar kul, ko sva šla na zbor v Pulo in je bila opremljena s konkretno prtljago, sm mislu, da mi bo umrla še pred mejo. Sicer sva začetnika, ampak upam, da se bo navadla.

Lp, Sergini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še odgovor od moje sovoznice... Če se peljeva dobrih 200 km brez prtljage je še kar kul, ko sva šla na zbor v Pulo in je bila opremljena s konkretno prtljago, sm mislu, da mi bo umrla še pred mejo. Sicer sva začetnika, ampak upam, da se bo navadla.

Lp, Sergini

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katastrofa je zadaj. Uglavnem če je majhna do enih 170cm bo še lepo zdržala bo pizdila samo da jo roke bolijo in ramena. Če je višja bo težila ful več za roke in poleg tega da jo še hrbet boli.

To je to, če ima ruzak je še hujše. Meni osebno kot moškemu z preveč močnejšimi rokami je takšna muka zadaj sedet, da raje hodim peš.

Če greš počasi se lahko ona drži za tvoje boke, tako delala midva, takrat zravna hrbet in roke počivajo, ne smeš pa cukat ker ti pade dol.

To je to, motor ni za dva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katastrofa je zadaj. Uglavnem če je majhna do enih 170cm bo še lepo zdržala bo pizdila samo da jo roke bolijo in ramena. Če je višja bo težila ful več za roke in poleg tega da jo še hrbet boli.

To je to, če ima ruzak je še hujše. Meni osebno kot moškemu z preveč močnejšimi rokami je takšna muka zadaj sedet, da raje hodim peš.

Če greš počasi se lahko ona drži za tvoje boke, tako delala midva, takrat zravna hrbet in roke počivajo, ne smeš pa cukat ker ti pade dol.

To je to, motor ni za dva

Aha, to pa je odgovor, ki sem ga pričakoval. Saj vem, da to NI motor za dva, problem je v tem, da mi je ta motor všeč, in si drugega ne bom kupil, če bom zamenjal. Na koncu koncev, še vedno kupuje moja denarnica...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako se govori. Jst sm moji reku, da lahko ona (če ji ni všeč zadi na neudobnem sedet) nama kupi še kaj bolj udobnega za potovanje. Jst jo bom že pelu mal okrog, ko bom pa sam, bo pa SS med nogami (če že drgač ni med nogami bohve kaj, naj bo vsaj motor taprau) :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko jo vozim na Hornetki po par 100kmjih otrpne tazadnja, ko sva se vozila na Fireblade se je bolečina preselila na kolena in to mnogo prej - po 50kmjih. V glavnem neudobno. Motor v tazadnjo kar grdo sune, tako da se bolj malo sedi na riti in vse pokasirajo kolena. Tak SS pač ni za v dvoje touring vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko jo vozim na Hornetki po par 100kmjih otrpne tazadnja, ko sva se vozila na Fireblade se je bolečina preselila na kolena in to mnogo prej - po 50kmjih. V glavnem neudobno. Motor v tazadnjo kar grdo sune, tako da se bolj malo sedi na riti in vse pokasirajo kolena. Tak SS pač ni za v dvoje touring vožnje.

Hujej, če mi uspe nabavit me bo draga ubila... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hujej, če mi uspe nabavit me bo draga ubila... :unsure:

Hola mojster,

se opravičujem vnparej, a že moji stari mami je bilo jasno (kot je to rada večkrat sama poudarila), da ne moreš hkrati stisnit in prdnit :rolleyes:

pa tudi sicer je tale zadeva zlo enostavna: večina motorčkov, zlasti pa SSi, so namenjen eni (1) osebi, pika. če imaš srečo in je tvoja dečva zelo trpežna, tudi ponoči sanja o motorjih in vožnji in je hkrati tud bolj mejčkene in drobne sorte, potem bo zdržala kakšno furco in/ali vikend izlet; če ni, "te bo ubila" :yes:

torej nehaj komplicirat in iskat jabolke na hruški, raje si zastavi (IMHO) pravo vprašanje: kaj bi pravzaprav rad?? kupil motor zase, kupil motor za oba, al je morda napočil čas da začneta razmišljat o dveh motorčkih :unsure: ??

dober nakup česarkoli že, pa veliko uživaških in varnih kmjčkov ti/vama želim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

se opravičujem vnparej, a že moji stari mami je bilo jasno (kot je to rada večkrat sama poudarila), da ne moreš hkrati stisnit in prdnit :rolleyes:

pa tudi sicer je tale zadeva zlo enostavna: večina motorčkov, zlasti pa SSi, so namenjen eni (1) osebi, pika. če imaš srečo in je tvoja dečva zelo trpežna, tudi ponoči sanja o motorjih in vožnji in je hkrati tud bolj mejčkene in drobne sorte, potem bo zdržala kakšno furco in/ali vikend izlet; če ni, "te bo ubila" :yes:

torej nehaj komplicirat in iskat jabolke na hruški, raje si zastavi (IMHO) pravo vprašanje: kaj bi pravzaprav rad?? kupil motor zase, kupil motor za oba, al je morda napočil čas da začneta razmišljat o dveh motorčkih :unsure: ??

dober nakup česarkoli že, pa veliko uživaških in varnih kmjčkov ti/vama želim :OK:

Hehehe, prav imaš!! Motor bom v prvi vrsti kupil ZASE, torej se na nič nebom oziral!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi si brezveze spraševal..

če kupiš s svojim denarjem je odločitev tvoja..

ona pa, če se hoče peljat, nej mal al pa bl potrpi..

z "dovoljenjem" se kupuje pralni prašek ali ploščice v kuhinji..pri motorju pa "dovoljenja" ne rabiš..

razen če si pussy :whistle:

pa počas odpirej gas ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi si brezveze spraševal..

če kupiš s svojim denarjem je odločitev tvoja..

ona pa, če se hoče peljat, nej mal al pa bl potrpi..

z "dovoljenjem" se kupuje pralni prašek ali ploščice v kuhinji..pri motorju pa "dovoljenja" ne rabiš..

razen če si pussy :whistle:

pa počas odpirej gas ;)

Nisem brezveze spraševal, želel sem samo vedeti, kako se počuti sopotnica. Odgovori pa niso bili namenjeni tem, kako se bi odločil glede motorja, zgolj kot informacija, kako je zadaj sedeti za sopotnico.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem brezveze spraševal, želel sem samo vedeti, kako se počuti sopotnica. Odgovori pa niso bili namenjeni tem, kako se bi odločil glede motorja, zgolj kot informacija, kako je zadaj sedeti za sopotnico.. :rolleyes:

Da ti povem mojo letošnjo zgodbico(testni motorji): sva se usedla na varaderota, odrinila proti krasu, čez staro pošto.....na vrhu je rekla: to ni pa nič, ne čutim tebe, ne čutim motorja, vse se zvija, ni mi všeč, zamenjal za cbr600rr......letimo čez logatec, godovič proti idriji, vmes me nadrla, kaj sem softič, zakaj bl ne prtegnem...po furi rekla, super motorček, fajn pozicija, sam noge so preveč skrčene...nazaj grede s kolegom zamenjal za z750....po 3km je hotla nazaj na cbr....pol dobil vfr800, je bila zadovoljna z izjemo tega, da je težje dosegla z rokami do tanka, pa da prehitro tace podrajsajo in prehod v-tec....tko da citiram: najdva motor med cbr in vfr.......mogoče ta nova športnejša različica vfr....počakmo do 2010 :-))))

Ps.....ne primerjaj z mojo....ona je z drugega sveta :naughty: :evilgrin: :whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je zadaj za sopotnico na RR? GROZNO pomoje sploh pa če je nad 175 cm :whistle: . Ni šans da grem sedet na zaden sedeže katerekoli RR-ke :P (sem raje na sprednjem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sopotniku mi je bilo najhuje na VTR - firestorm. Ne vem zakaj, vendar sem imel takšen občutek, roke so me bolele veliko več kot na ostalih motorjih in rekel nikoli ne bom imel tega. Prav zaprisegel sem se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sopotniku mi je bilo najhuje na VTR - firestorm. Ne vem zakaj, vendar sem imel takšen občutek, roke so me bolele veliko več kot na ostalih motorjih in rekel nikoli ne bom imel tega. Prav zaprisegel sem se.

Pravi ded se ne vozi na zadnjem zicu! Pravi ded šofira sam! :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šofiral doma kasneje, pupca peljala :yea1: Uh je bla una za akcijo, če bi prej kliknu bi te še povabil zraven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ti povem mojo letošnjo zgodbico(testni motorji): sva se usedla na varaderota, odrinila proti krasu, čez staro pošto.....na vrhu je rekla: to ni pa nič, ne čutim tebe, ne čutim motorja, vse se zvija, ni mi všeč, zamenjal za cbr600rr......letimo čez logatec, godovič proti idriji, vmes me nadrla, kaj sem softič, zakaj bl ne prtegnem...po furi rekla, super motorček, fajn pozicija, sam noge so preveč skrčene...nazaj grede s kolegom zamenjal za z750....po 3km je hotla nazaj na cbr....pol dobil vfr800, je bila zadovoljna z izjemo tega, da je težje dosegla z rokami do tanka, pa da prehitro tace podrajsajo in prehod v-tec....tko da citiram: najdva motor med cbr in vfr.......mogoče ta nova športnejša različica vfr....počakmo do 2010 :-))))

Ps.....ne primerjaj z mojo....ona je z drugega sveta :naughty: :evilgrin: :whistle: :winkiss:

JOOOOOJ, kako naj spet čakam, potem pa se bom že "slinil" ko bo spet nekdo s slikcami iz Photoshopa priletel na net, potem pa Honda spet nebo nič ven dala...

Sem pa opazil, da je bila tvoja kar zadovoljna na cbr 600 rr, hehe, zanimivo! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pre leti kupil 1000rr 04 s katero sva z mojo naredila preko 20.000km brez večjih problemov. Sicer je bolj drobne sorte (162cm, 48kg). ponavadi sem jaz na koncu daljše poti (recimo do Azurne) bolj utrujen. No in zato sem se predlani odločil za zamenjavo za bolj udoben paket in zamenjal RR-ko za CB1300. To je bila pa taglavna napaka, ker nisem upošteval, da imam očitno precej hiter stil vožnje, za katerega motorji s pokončno držo niso primerni, ker pri močnejšem pospeševanju in zaviranju položaj sedenja sopotnika ni tako "učvrščen" in jo je stalno "premetavalo", poleg tega je težko dosegla do rezervoraja pri zaviranju, pa rit jo je pekla, pa en kup komentarjev in pripomb je imela .....in smo po treh mesecih spet zamenjali in sicer CBjko za novo 1000RR :) zdaj je sopotnica bolj zadovoljna, jaz pa tudi.

Ampak to je kot jaz poslušam od drugih prej redkost kot pravilo, zato je najboljš če imaš možnost jo prej pelji pa bo. pa še btw...ne glede na to, da sicer ti kupuješ, poskusi upoštevati tudi njeno mnenje, če jo misliš vozit s sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!