Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

Ja tako je, na Hornetki sem imel te trakove gor 2 leti, pa ni niti eden odpadel, niti ko sem ga pral z vapom. Tako da upam, da bodo tudi na Firebladu tako dobro držali. Po moje bodo držali še bolje, ker CBR ima gladko lakiran rob platišča. Kako jih odstraniti pa ne vem, še nisem poskusil. Sigurno pa je, da bi nalepko moral prej s fenom dobro zagreti, ker drugače se trga po milimetrih. Lepilo, ki bi ostalo gor pa s kakim alkoholom... Ampak si s tem ne belim glave, ker bodo ostali gor! :rolleyes:

in kaj je fora teh trakov?

da te prej opazjo al sam estetsko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj je fora teh trakov?

da te prej opazjo al sam estetsko?

Zgolj estetsko, toliko da razbiješ popolno črnino na felni in gumi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj estetsko, toliko da razbiješ popolno črnino na felni in gumi.

aha! :evilgrin:

lahk daš gor kake lepše slikce?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha! :evilgrin:

lahk daš gor kake lepše slikce?

Lepše slikce bom dal gor, samo moram počakati, da se vreme zrihta, da končno moped ven postavim, ga poslikam na soncu in se tudi malo peljem. Zmešalo se mi bo, nov Fireblade mi stoji v garaži, jaz pa se z njim ne morem peljati!!!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je tle kdo, k mi lohk iz prve roke pove kolk se pr CBR-ki (05 letnik) pozna menjava serijskega zobnika z zobnikom z dvema zoboma več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je tle kdo, k mi lohk iz prve roke pove kolk se pr CBR-ki (05 letnik) pozna menjava serijskega zobnika z zobnikom z dvema zoboma več?

A to je mišljen prvi zobnik :hmm: , verjetn zadnji ane :whistle: ,

drugače pa teorija je tle: http://www.gearingcommander.com/

praksa bo pa drug kej povedal :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je tle kdo, k mi lohk iz prve roke pove kolk se pr CBR-ki (05 letnik) pozna menjava serijskega zobnika z zobnikom z dvema zoboma več?

nekaj podobnega je naredila že Honda sama, 06' model je imel zadaj en zob več od 05' (42)

rezultat je bil veliko bolj poskočen motorček, je pa res da so nekaj malega postorili tudi na glavi agregata

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je tle kdo, k mi lohk iz prve roke pove kolk se pr CBR-ki (05 letnik) pozna menjava serijskega zobnika z zobnikom z dvema zoboma več?

Na 04 (sej je ista) je frend dal prvo zadaj za 2 zoba več,po parjih dneh pa še odspredaj enega manj.Potem je bil malo bolj zadovoljen z motorjem!Še vedno pa to ni.....Če pa poveš točno kaj te zanima pa ga lahko pokličem in vprašam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je tle kdo, k mi lohk iz prve roke pove kolk se pr CBR-ki (05 letnik) pozna menjava serijskega zobnika z zobnikom z dvema zoboma več?

Po občutku se glih ene tok pozna k če bi namest tega dal gor slip-on Akrapoviča. Pozna se čudeža pa ni. Če hočeš, da se res pozna moraš dat spredi enega manj in zadaj dva več pol se bo pa že orng poznal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj podobnega je naredila že Honda sama, 06' model je imel zadaj en zob več od 05' (42)

Če se ne motim je imela 04-05 zadaj 40 zobnik in pol 06- 42 zobnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx vsem, k ste si vzel par sekundic za pomoč....bomo pač probal rešit kar se rešit da, sicer je pa še zmer druga možnost :whistle: , če nit to ne bo zadost, d bo konc jamranja kako se na tem motorju nč ne dogaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim je imela 04-05 zadaj 40 zobnik in pol 06- 42 zobnik

sem mi je zdelo, vendar nisem bil siguren...

...če nit to ne bo zadost, d bo konc jamranja kako se na tem motorju nč ne dogaja.

na motorju že dogaja. samo poskrbeti moraš za to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SN a nisi ti bol na suzukiju?????

Btw Na moji pa zadne cajte full dogaja...

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na motorju že dogaja. samo poskrbeti moraš za to :)

Men se zadevščina čist zadovoljivo pelje (je pa res d sm vozila 07, k nj bi bla mal mn lena), bp čist, sm k so eni mal tečni :whistle:

SN a nisi ti bol na suzukiju?????

Btw Na moji pa zadne cajte full dogaja...

Še zmer ja :krneki: ....ampak se mal spogledujem (again) s tankerčki O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej! A mogoče kdo ve za kak link, kje bi se dalo downloadat service manual in owners manual za Fireblade letnik 2008?

Sej si jo ravno kupu, pa jo že demoliraš :D :D

PS: :naughty: mam, kolk daš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej! A mogoče kdo ve za kak link, kje bi se dalo downloadat service manual in owners manual za Fireblade letnik 2008?

ej dec probaj tu, sam kot sem videl je ful velik (pdf format velikosti 500 mb), upam da je pravi .) KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej si jo ravno kupu, pa jo že demoliraš :D :D

PS: :naughty: mam, kolk daš?

Neneeeeeeeeeee, te stvari si želim imeti zgolj zato, da si malo krajšam čas in se ob tem tudi kaj naučim. Drugače pa ima moj moped komaj 3 kilometre prevožene in je v popolnoma brezhibnem stanju, za kar se bom potrudil, da bo tudi vedno ostal! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dec probaj tu, sam kot sem videl je ful velik (pdf format velikosti 500 mb), upam da je pravi .) KLIK

HVALAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!! :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neneeeeeeeeeee, te stvari si želim imeti zgolj zato, da si malo krajšam čas in se ob tem tudi kaj naučim. :whistle:

Aha, sm se že ustrašu, da si tak, ko jaz :D Moja bo šla takoj v prafaktorje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res?? Zakaj pa to?? :unsure:

Pravjo, da bi jest še babo predelal, če bi jo lahko :lol: Jah, takle mamo, kaj nej rečem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravjo, da bi jest še babo predelal, če bi jo lahko :lol: Jah, takle mamo, kaj nej rečem.

Hehehe, saj je prav tako, saj to je tvoje veselje in tvoj užitek!!! Tudi sam bi marsikaj dodal na svoj moped, da bi bil unikaten, ampak kaj ko pa so vse stvari, ki se mi dopadejo TAKO PREKLETO DRAGE!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe, saj je prav tako, saj to je tvoje veselje in tvoj užitek!!! Tudi sam bi marsikaj dodal na svoj moped, da bi bil unikaten, ampak kaj ko pa so vse stvari, ki se mi dopadejo TAKO PREKLETO DRAGE!!! :headbang:

Jah, brez nič ni nič... PS: ABS ne paše na tak motor :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!