Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

na uho mi je prišlo, da naj bi bila nova 'blade zelo žejna olja in bi bil vesel, če

bi lastniki 08' modela povedali svoje izkušnje glede tega

Tudi jaz sem tako slišal, tako da bomo videli. No, prvih 1000 km mi ga ni požrla čisto nič, je pa res, da sem jo vse te kilometre pridno "ajnfaral" in nisem šel preko 6500 rpm. Bom videl, kako bo zdaj, po prvem servisu, ko bom gas obrnil tudi malo bolj. Upam, da ga nebo preveč pila... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na uho mi je prišlo, da naj bi bila nova 'blade zelo žejna olja in bi bil vesel, če

bi lastniki 08' modela povedali svoje izkušnje glede tega

Jap... res je. Če se ga mal bol privije, ti ga spluva skozi izpuh. Tko se je men naredl :blush:

Sicer sm na drugih forumih bral, da enim pije, drugim ne... Pa baje se tut že en extra olje pripravlja za to. Ampak okol tega so za enkrat samo govorice. Bottom line: pije, treba regulirat nivo olja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap... res je. Če se ga mal bol privije, ti ga spluva skozi izpuh. Tko se je men naredl :blush:

Sicer sm na drugih forumih bral, da enim pije, drugim ne... Pa baje se tut že en extra olje pripravlja za to. Ampak okol tega so za enkrat samo govorice. Bottom line: pije, treba regulirat nivo olja ;)

No kaj je zdaj, torej imaš zadevo že doma, pa nisi nobenih slikic prilimal!!!! :evilgrin: Okoli olja je pa tako, v sredo jo peljem na servis, pooblaščen seveda, kjer so pravkar dobili motorno olje, sintetiko 0W 30, izdelano točno za Fireblade letnik 2008 naprej. Proizvajalca se ne spomnim, bom v sredo napisal. Na etiketi olja je tudi ta Fireblade na sliki. Bom videl kako bo s tem, če bo kaj drugače kot z Motul 300V.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

Zanima me kaksne imate izkušnje(oziroma kaj kupit)za 1000rr kovčki ter tank torba!

se da kaj dobit!!

hvala v naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, ampak če misliš, toliko in tako daleč hodit, da rabiš kufre, zakaj zaboga potem kupit CBR1000RR? :)

Pomoje je za SS motor, če greš kam, dosti boljša rešitev dobra tank torba, ter kakšna torba, ki se jo pritrdi na mesto zadnjega sedeža. Pri nas imaš nekaj izbire v Tcju in Habatu, precej več pa v Avstriji (Louis, Hein Gericke..) Se dobi tudi kakšna zelo ugodna zadeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mislih sm imel zadnjega ter tank torbo ne !!jst osebno ne bi rabil samo pomisli ko uzameš punco s sabo.....(use enake)

:))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kaj je zdaj, torej imaš zadevo že doma, pa nisi nobenih slikic prilimal!!!! :evilgrin:

Veš qwa... vse poslikan in na net naliman... poglej pod galerijo ;)

Za olje se pa tut jest priporočam, da poveš, kaj in kako. Oziroma kera firma ga prodaja, da bomo še drugi vedli :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mislih sm imel zadnjega ter tank torbo ne !!jst osebno ne bi rabil samo pomisli ko uzameš punco s sabo.....(use enake)

:))

meni se tale kar dopade, ampak punca mora ostati doma :lol:

post-8684-1237325077.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

Zanima me kaksne imate izkušnje(oziroma kaj kupit)za 1000rr kovčki ter tank torba!

se da kaj dobit!!

hvala v naprej

Izkušenj s kovčkom nimam. Ponavadi pa se, če "potuješ" s SS mopedom, prtljaga pošlje po pošti. Vsaj tako smo delali včasih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš qwa... vse poslikan in na net naliman... poglej pod galerijo ;)

Za olje se pa tut jest priporočam, da poveš, kaj in kako. Oziroma kera firma ga prodaja, da bomo še drugi vedli :grim

Joooooj, se opravičujem, nisem gledal galerije... :whistle: Haha, krasen moped, samo kje pa imaš nalimano vinjeto?!?!? :slap: Hitro spravi to dol, saj je tako lanska! :rolleyes:

No evo, prvi servis je za menoj. Olje, ki so mi ga dali in tudi priporočali je PANOLIN. Servis je bil delan seveda pri pooblaščenem serviserju, tako da po moje imajo pri vseh Honda pooblaščenih servisih. Evo, še slikica zraven. Je pa cenejše od motula, cca 14 eurov liter.

post-5704-1237368759_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joooooj, se opravičujem, nisem gledal galerije... :whistle: Haha, krasen moped, samo kje pa imaš nalimano vinjeto?!?!? :slap: Hitro spravi to dol, saj je tako lanska! :rolleyes:

No evo, prvi servis je za menoj. Olje, ki so mi ga dali in tudi priporočali je PANOLIN. Servis je bil delan seveda pri pooblaščenem serviserju, tako da po moje imajo pri vseh Honda pooblaščenih servisih. Evo, še slikica zraven. Je pa cenejše od motula, cca 14 eurov liter.

Zanimivo.

http://www.panolin.si/

PANOLIN_Moto_4T_Synth_10W_30.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

Zanima me kaksne imate izkušnje(oziroma kaj kupit)za 1000rr kovčki ter tank torba!

se da kaj dobit!!

hvala v naprej

Sicer ne vem keri letnik maš, ampak jst sm si kupo za mojo (2006) od givija t411 zadnje torbe in pa mislem da bags connection tank torbo tr5101. po vikendu pošljem kakšno slikco kako zgleda. Ti pa tut pripenjam eno slikco od naloženega novga modela, sam sem pozabu kera firma torb je to :unsure: . To, če maš pa ss motor, pa ne pomeni, da ne greš kdaj pa kdaj na kakšno daljšo furo al pa kak tridnevni dopust. Ali se moraš voziti samo od kafiča do kafiča in pred srednje šole gas nabijat. Ali pač?

Lp, Sergini

post-20162-1237447580_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, nebom, brez skrbi! Saj tako bom rekel, sem pričakoval, da bo huuudoooo šlo, ampak ko to doživiš v živo..... Hahaha, pa kaj si ti malo nor! priznam, da sem se kar vstrašil! Nisem pričakoval tako hudega druka!!! :evilgrin:

sej to sm hotu rečt..

sej gre..sam tooook pa spet ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem rabljen menjalnik za CBR1000RR 04-07 .... ali pa celo mašino, če jo kdo prodaja. -> P.M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Rizoma ima zelo lične nosilce in ziher kej v ponudbi tudi za blade, Nitro iz Ilirske bistrice je držal te nosilce..

Je že doma stroj? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali kdo ve kje se da dobiti kakšen lep nosilec tablice za 08'

originalni je čist prevelik :glare:

V TC Motoshop imaš Ermax dodatke... Tam najdeš zadek za Fireblade. Lahko ga naročiš v barvi motorja, stane pa mislim da 300 eurov.

post-5704-1238573641_thumb.jpg

post-5704-1238573651_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že doma stroj? :D

v petek :yea1:

V TC Motoshop imaš Ermax dodatke... Tam najdeš zadek za Fireblade. Lahko ga naročiš v barvi motorja, stane pa mislim da 300 eurov.

uff... kera cena :blink: :wacko:

¸sem na ebayu našel TOLE, od tega proizvajalca sem imel nosilec za model 06' in sem bil zelo zadovoljen, pa še cena proti ermaxu je zelo solidna

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes naredil prvo furco :)

kera raketa, še dobro da imam črn vizir da se ni videlo mojega nasmeha in izbuljenih oči :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes naredil prvo furco :)

kera raketa, še dobro da imam črn vizir da se ni videlo mojega nasmeha in izbuljenih oči :kva2:

Jaaaaaaaa, motor je živi "JUUUUHHHHUUUUU"!!!

Hehehe, ne zmanjka ga v nobeni brzini neglede na obrate!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo kake lepe slikce bele cbr-ke 2008 letnika, ker jaz jih enostavno preprosto ne najdem na celmu netu!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joooooj, se opravičujem, nisem gledal galerije... :whistle: Haha, krasen moped, samo kje pa imaš nalimano vinjeto?!?!? :slap: Hitro spravi to dol, saj je tako lanska! :rolleyes:

No evo, prvi servis je za menoj. Olje, ki so mi ga dali in tudi priporočali je PANOLIN. Servis je bil delan seveda pri pooblaščenem serviserju, tako da po moje imajo pri vseh Honda pooblaščenih servisih. Evo, še slikica zraven. Je pa cenejše od motula, cca 14 eurov liter.

sem peljal motor na pooblaščen servis in ko sem omenil to olje me je samo debelo pogledal, češ da na AS-u sveto priporočajo Motul 300V

ko sem rekel da si želim to olje(Panolin) mi je rekel; OK, samo ti si edini ki ga uporablja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem peljal motor na pooblaščen servis in ko sem omenil to olje me je samo debelo pogledal, češ da na AS-u sveto priporočajo Motul 300V

ko sem rekel da si želim to olje(Panolin) mi je rekel; OK, samo ti si edini ki ga uporablja

Brez skrbi, nisi edini. V Mariboru imam še 4 prijatelje z novimi Fireblade, pa vsi uporabljamo isto. To olje je bilo razvito prav za agregat CBR1000RR 2008 letnik naprej, no, vsaj tako piše na nalepki na plastenki in tako mi je bilo rečeno na servisu, pooblaščenem seveda. Pa še cenejše je kot Motul 300 V.

No, pa še to, dejstvo je, Blejda papa olje... :headbang: Meni ga je zdaj popila cca 1,5 decilitra na 1600 kilometrov, torej cca 1 deciliter na 1000 kilometrov... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!